Şimdi Ara

Batarya Ömrü Uzun Android Telefon Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıkta da belirttiğim üzere 1 günü çok rahat çıkaracak, beni yarı yolda bırakmayacak bir android telefon almayı düşünüyorum. Aklımda Huawei Ascend Mate ve Sony Xperia SP var. Fiyatı 1000 lirayı geçmesin istiyorum. Bu iki cihaz hakkında yorumlarınızı ve varsa başka cihaz tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Kullanıcı profilimi belirtmek için kullandığım cihazlar: Huawei Ideos X5, LG Optimus Black, Samsung S3 mini, GM Discovery. Yani performansı iyi ise marka takıntım yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canberki -- 1 Aralık 2013; 16:40:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://blog.gsmarena.com/oppo-n1-battery-test-is-here/
    buradan batarya sürelerine. 1000 tl sınırında huawei ascend mate, xperia sp, s4 mini var batarya süreleri iyi olarak görünenler.
  • xperıa sp,gerek hd ekranda 2370 batarya kapasıtesı gerekde sony nın stamına yazılımı,oldukca ıyı bende artık telefonu kullanırken gozum pıl gostergesınde olmadan rahatca takılıyorum,batarya oncelıkse hem bu acıdan hemde yazdıgın telefonlardan cok daha saglam olmasındada dolayı xperıa sp derım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canberki

Başlıkta da belirttiğim üzere 1 günü çok rahat çıkaracak, beni yarı yolda bırakmayacak bir android telefon almayı düşünüyorum. Aklımda Huawei Ascend Mate ve Sony Xperia SP var. Fiyatı 1000 lirayı geçmesin istiyorum. Bu iki cihaz hakkında yorumlarınızı ve varsa başka cihaz tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Kullanıcı profilimi belirtmek için kullandığım cihazlar: Huawei Ideos X5, LG Optimus Black, Samsung S3 mini, GM Discovery. Yani performansı iyi ise marka takıntım yoktur.

kısa ve net,Xperıa SP gun ıcınde cok rahat edersın ben nexustan sp ye gectım batarya super sarj aletı tasımaktan kurtuldum
  • xperıa sp,kullanıyorum cok memnunum,zaten uc asagı bes yukarı cogu aynı performansı verıyor sp nın dıgerlerınden ayrıldıgı ve ustun oldugu nokta sarj ve saglalık bence,telefon bu kadar dusup te bu kadarmı sorun cıkartmaz,gonul rahatlıgıyla tavsıye ederım.

• tanchuc kullanıcısına yanıt
    gsmarena.com olmasaydı zaten napardım bilmiyorum. Bu siteden baya araştırarak dediğim iki alete düşürdüm seçenekleri ama kağıt üstünde yazanla reel performans her zaman örtüşmeyebiliyor o yüzden size de bir danışayım dedim.
  • @grndy80 @stevejones @jerome34 Teşekkürler arkadaşlar. Genel eğilim Xperia SP üzerine ki zaten Sony kalitesini tartışamam. Sadece eleştiriyi ekran cansızlığı yönünde gördüm. Huawei Ascend Mate'de ise beni çeken 6.1"lik ekran oldu. Malum 193'e 93 insanım elimde komik durmaz diye düşünüyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canberki -- 1 Aralık 2013; 22:29:54 >
  • G2

Edit: Fiyat aralığını okumamışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppleFans -- 1 Aralık 2013; 22:45:49 >
  • Xperıa sp,stamına modla pılı bıtırmeden eve donuyorum eskı telefonumda aksam ustu sarja mecbur kalıyordum kı mp3 facebook bolca sms ekran ısıgı full 3g acık rahat rahat takılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: canberki

@grndy80 @stevejones @jerome34 Teşekkürler arkadaşlar. Genel eğilim Xperia SP üzerine ki zaten Sony kalitesini tartışamam. Sadece eleştiriyi ekran cansızlığı yönünde gördüm. Huawei Ascend Mate'de ise beni çeken 6.1"lik ekran oldu. Malum 193'e 93 insanım elimde komik durmaz diye düşünüyorum .

Ikısı arasında yınede sp derım.

• İkinci el Note 2.

• quote:

Orijinalden alıntı: by_kingpin

İkinci el Note 2.

Note 2'nin 1000 tl bandina inmesini cok bekledim ama inecek gibi durmuyor. 2. el temizinden bulabilirsem aklimda o da var.

• note 2 ler bi tek vip protect olarak sanalpazarda var daha önce gold'da satılmış ve bir nedenden dolayı ve tekrar satışa çıkmış arada belki temizleri denk gelebilir. oradan hiç telefon almadığım için yanlış yönlendirme olmasın.
  • Xperia sp

• quote:

Orijinalden alıntı: tanchuc

note 2 ler bi tek vip protect olarak sanalpazarda var daha önce gold'da satılmış ve bir nedenden dolayı ve tekrar satışa çıkmış arada belki temizleri denk gelebilir. oradan hiç telefon almadığım için yanlış yönlendirme olmasın.

Oraya baktım da geneli vuruklu çizikli. Araştırdığım kadarıyla elinde kalan da olmuş oradan alıp. O yüzden pek sıcak bakmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grndy80

Xperia sp

En kısa zamanda Xperia SP deneyeceğim. Buarada imzanıza değinmeden geçemeyeceğim. GM Discovery 5 ay kullandım daha dün sattım ve ilk alanlardanım. Telefondan çok da memnundum. Ha derseniz ki neden sattın ozaman? Nedeni şarjının hiç dayanmaması. Çok kurcaladığımdan, genelde sabah 8.30 akşam 18.30'u zor görüyordu cihaz.
  • Xperia sp olabilir

• Buyukluk derdin yoksa 4050 mah'ı yabana atma ben de batarya odakli arama yapiyorum sp'nin kamerasini begenmedim malzeme kalitesi olarak da sony'nin diger telefonlarina gore kotu. mate de bana cok buyuk geldignden wp'lere yoneldim bu aralar. mate gunceleme almama derdi olmayan bi telefon huawei 4.4'u sunacaktir ama sony sp'ye sittin sene 4.4 cikartmaz.

• dhye_bakmadan_asla D kullanıcısına yanıt
    Gelicek ama :)

• dhye_bakmadan_asla D kullanıcısına yanıt
    Büyüklük konusunda derdim yok ama nedense Sony daha çok önerildi. Araştırdığım kadarıyla ilk serilerinde kronik sorunları var Xperia SP'de. Zaten bu iki cihaz kafamda var ama başka da öneri gelmedi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.