Şimdi Ara

Batarya değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Batarya performansı hariç memnun,artık kaç sene oldu haliye

Batarya değiştirmek gayet ucuz.yeni tel almaya kalksak 3000tl

Hiç batarya değişimi yaptıran,memnun kalan oldu mu içinizde?

• Bende p9 lite var , deji batarya ile değişim yaptım kendim suanlik memnunum 1 hafta oldu. @en1gma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albatrosacar -- 17 Mayıs 2021; 1:51:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatrosacar

Bende p9 lite var , deji batarya ile değişim yaptım kendim suanlik memnunum 1 hafta oldu. @en1gma

Anladım usta deneyim sahibi birinden tavsiye almak iyi oldu.kendin değiştirirken zorlandın mı

• en1gma kullanıcısına yanıt

Hic zorlanmadım. Elin yatkinsa yapabilirsin.Sac kurutma makinesi ile ısıtıp yavaş yavaş kredi kartı kullanarak söktüm bataryayı.

• quote:

Hic zorlanmadım. Elin yatkinsa yapabilirsin.Sac kurutma makinesi ile ısıtıp yavaş yavaş kredi kartı kullanarak söktüm bataryayı.

Eyvallah.bataryayı şuan günde 3 kez şarj ediyoruz randıman veriyorsa yenisi harika

• quote:

Orijinalden alıntı: en1gma

Eyvallah.bataryayı şuan günde 3 kez şarj ediyoruz randıman veriyorsa yenisi harika

Alıntıları Göster

Şuan yeni telefon almaktansa batarya değişimi ile 2 sene daha götürür bence.Telefonda kullanmadığın ne varsa devre dışı bırak onlarda sarja, kullanıma hıza etki ediyor bence.Tarayici olarak da brave uygulaması öneririm reklam engelleme arka planda YouTube özellikleri var.

Batarya değişimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albatrosacar -- 20 Mayıs 2021; 14:35:20 >

• quote:

Şuan yeni telefon almaktansa batarya değişimi ile 2 sene daha götürür bence.Telefonda kullanmadığın ne varsa devre dışı bırak onlarda sarja, kullanıma hıza etki ediyor bence.Tarayici olarak da brave uygulaması öneririm reklam engelleme arka planda YouTube özellikleri var.

Batarya değişimi

Alıntıları Göster

Ben google play store hariç zorunlu uygulamaların hepsini uçurdum,tosunkaya net android uygulamalarını rootsuz kaldırma bir göz at derim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.