Şimdi Ara

BATAKLIĞA DÜŞTÜM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk Telekom internet tahhütümün bitmesine 10 gün kala Süperonline geçtim. Geçmez olaydım. Next 2000HD İptv li uydumdan Türk Telekom ile sıkıntı yaşamazken Süperonline da İptv çalışmıyor.Bugün birçok elektronikçiyi dolaştım. Onların internetine taktıgımda free iptv ve youtube sorunsuz çalışıyor. Ancak eve getirdiğimde superonline nın internetinde çalışmıyor. Turktelekom cihazımı daha geri vermedim onu denedim çalışıyor ama lanet olası superonline da ne youtube ne de free iptv çalışmıyor. Aynı superonline kablosuna bilgisayarı takıyorum internet geliyor. Hatta hız testi de yaptım. 29 megait çıktı. Ama uydu çalışmıyor. Superonline da, servis sağlayıcınızla görüşün bizim internette sıkıntı yok deyip ilgilenmiyor. Lütfen yardımcı olun. 24 ay tahhaüt verdim. 350 tl cayma bedeli istiyorlar. Resmen bataklığa düştüm çıkamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurlum07

Türk Telekom internet tahhütümün bitmesine 10 gün kala Süperonline geçtim. Geçmez olaydım. Next 2000HD İptv li uydumdan Türk Telekom ile sıkıntı yaşamazken Süperonline da İptv çalışmıyor.Bugün birçok elektronikçiyi dolaştım. Onların internetine taktıgımda free iptv ve youtube sorunsuz çalışıyor. Ancak eve getirdiğimde superonline nın internetinde çalışmıyor. Turktelekom cihazımı daha geri vermedim onu denedim çalışıyor ama lanet olası superonline da ne youtube ne de free iptv çalışmıyor. Aynı superonline kablosuna bilgisayarı takıyorum internet geliyor. Hatta hız testi de yaptım. 29 megait çıktı. Ama uydu çalışmıyor. Superonline da, servis sağlayıcınızla görüşün bizim internette sıkıntı yok deyip ilgilenmiyor. Lütfen yardımcı olun. 24 ay tahhaüt verdim. 350 tl cayma bedeli istiyorlar. Resmen bataklığa düştüm çıkamıyorum.

Başka bir soru soracağım ama.
    Bende Next 2000 HD almayı düşünüyorum memnunmusunuz.
    Evdeki LG Tv 'ye iptv aldım memnun olmadım.
    Gündüz kanal geçiş hızı 5 saniye, akşam 17.00 dan sonra 20 saniye.
    İkide bir takılıyor indiriyor yazıyor.
    Youtube telefonumuzdaki gibi kullanışlımı.

Türk telekom kullanıyorum 24 mb

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ttnet iyi deilmi
  • next modemden ip alırken başka bir cihazla çakışıyor olabilir.next in internet ayarlarını manuel yapın ve farklı bir ip atayın.192.168.1.24 gibi
  • http://www.speedtest.net/result/7491165381
    router ayarsız sonuç ondan bak benim gibi ayarlasan hızın normaldi...
  • Abonelik başladıktan 2 hafta içinde cayabilirsin.

350 lira fatura çıkarırlarda da tüketici hakem heyetine gidersin. Faturayı iptal ettirirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir çok kanal youtubede HD canlı yayın yapıyor ben bunu yeterli buluyorum takılmadan izleniyor hemde ADSL 8 ila 16 arası bağlantıda pc veya telefonda, TV ve internet destekli uydualıcı var ama yazmak kolayıma gelmediği için kullanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok öyle 350 tl falan ceza veremezler. hemen cay. daha ilk haftadasın.
  • BATAKLIĞA DÜŞTÜM

bu hız bırakılmaz sonra pişman olursunuz...
  • servis geldi zte modemi huwei modem ile değiştirdi.çok şükür sorun çözüldü. zte modemde bu tür sıkıntıyı daha öncede yaşadığını anlattı servis elemanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurlum07

servis geldi zte modemi huwei modem ile değiştirdi.çok şükür sorun çözüldü. zte modemde bu tür sıkıntıyı daha öncede yaşadığını anlattı servis elemanı
    İlginç, ZTE modem kullanıyorum, evde uydu kullanmıyorum 3 oda da iptv kullanıyorum bir oda turkcell tv+ ev cihazı, diğer 2 oda da birinde mibox 3, birinde de m8s+ android cihazlar ip tv kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım, superonline 50mbit 125Gb Akn li paket kullanıyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.