Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI (80. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.331
Cevap
99
Favori
143.601
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimdeki tüm kredi kartlarını kapattım 15bin limit verdi. Öbür bankalarda yola gelecekler sonunda
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Devamlı kullanırsanız zaten düzenli limit artışı olacaktır.
  • adeleks kullanıcısına yanıt
    Şansa bağlı deneyin şansınızı derim.
  • sosyomuhendis kullanıcısına yanıt
    Bazı üyeler Card finans olarak gördüğünü söylese bile banka bu konuda açıklama yapmadı.
  • Çok iyi ya 500₺ limitli mis gibi kartım oldu 😊 Biraz önce başvurdum anında onaylandı mesajı geldi. 14 ünde belli olacak diyordu oysaki :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlamadım bu işi.biz işsizsiz öğrenciyiz 3100₺ kredi kartı verdiler,millet bi ton maaş alıyo adamlara vermiyolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamberi -- 12 Aralık 2017; 21:44:0 >
  • Ben böyle saçma iş görmedim. Alsınlar kredi kartlarını başlarına çalsınlar. Bu kadar nazlı banka olmaz. Zaten ayın enparalısı muhabbetini başlattıklarından beri gıcığım bunlara. Hiç uğraşmıyordum sadece son bir iki ay yemek siparişi için yaptım ama artık komple kapatırım. Madem millete vermeye niyetleri yok niye kredi kartı çıkartıyorlar.
  • 9k limitli onaylandi

• quote:

Orijinalden alıntı: sosyomuhendis

Hepsi buradada cardfinansa 6 taksit olan alışverişler var biz cardfinans taksitlerinden enpara kredi kartı ile faydalanabilecek miyiz

Evet, tüm internet sitelerindeki cardfinans taksit seçeneklerinden faydalanabiliyorsunuz. Ben geçenlerde n11'de 9 taksit yaptım enpara ile. cardfinanas'a 9 taksit vardı.

Ancak standartların dışında card finans için yapılan "ekstra taksit" gibi kampanyalar enpara kredi kartında geçerli olmayacak.

Her zamanki cardfinans taksitlerinden faydalanabilyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adeleks

öğrenciyim 4k garanti bonus kartım var 2 hafta önce 5k yükseltelim diye mesaj geldi onaylamadım enpara k.kartına başvursam onaylanır mı ?

Sigortalı bir işte çalıştınız mı hiç

• Enpara ilk değil yalnız . Kuveyt Türk hali hazırda her sene 50tl lik gram altın veriyor

• eşim yarım saat önce başvurdu

1750 tl gelir
    ssk

10 dakika içinde ret geldi...
    hiçbir kredi kartı kullanmadı

ben 1-2 saat önce başvurdum henüz bişey yok...

bence ret çok olumsuz 250 limit koy yinede ver yani :)
  • evet garanti k.kartını çalışırken vermişlerdi şimdi çalışmıyorum ama
  • on ekstreden kalan borç 0,00 TL
    Son ödeme tarihi -
    Güncel dönem borcu 0,00 TL
    Kullanılabilir limit 3.000,00 TL

anında onayladı.
  • Enpara cidden ortalığı kasıp kavuruyor. Başvurum da onaylandı az önce. Diğer bankalar avuçlarını yalasın. Bazı arkadaşlar yazmış diğer bankalar da aidat almıyor diye de her defasında kapattıracağım deyip bonustan iade almaktan sıkıldım resmen. Bir ay kaçıracak olsam adamlar kart aidatını çatır çatır alacak. Bu ve cepteteb çok iyi hem kullanım kolaylığı hem de harcama avantajları bakımından.

• Aylık gelire 12000 yazmıştım aradılar sehven yazılmış 1200 olucak diye düzelttim bakalım sonuç ne olacak öğrenciyken aldığım iki kredi kartı var toplamda bin TL :))

• Enparabank 1numara :)) (ismi bilerek oyle yazdim cunku böyle olmasi gerekiyor basli basina bağımsız bir banka cunku)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4dk sonra cevap gelicekti 7 saat oldu yok.
  • 15K limitle onayladilar. Degerlendirmeye alip 1 gun sonrasina zaman veriyorlar ama hemen onayladabiliyor arkadaslar. Arkadasim basvurdu pilot musteri 1 gun sonra onayladilar. Ben bugun basvurdum onaylandi hemen. Kredi cekerken de bazen degerlendiricez diyorlar . Yalniz farkettiniz mi bilmiyroum ama "en kisa surede donecegiz" demek yerine adamlar tarih saat veriyorlar.

• daha önce hiç kk kullanmayıp başvurusu kabul olan oldumu ?
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.