Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.330
Cevap
99
Favori
143.616
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sred

quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Yani, kredi kartını kullanarak atm den, " varsa vadesiz hesabınızda bulunan" parayı çekebiliyorsunuz. Doğru mu? nakit avans vb değil yani

Bu durum her bankada geçerli. Kredi kartına vadesiz, vadeli...vs tüm hesaplarınızı bağlayabilirsiniz.

Peki kredi karttan posta çekim yapmak istediğimizde vadesizden çekmez değil mi? Krediden çeker. Böyle bir şey mümkün değil sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximilitan

Enparanın müşterileri arasında ayrım yaparak bazılarına kart gönderip bazılarına göndermemesi büyük bir ticari hatadır. Bu hatanın giderilmemesi halinde hesabımı kapatarak enpara ile ilişkimi sonlandıracağımı yetkililerin belmesini isterim.

4.5 senedir müşteriyim. Her ay ayın enparalısıyım. Ama bana da açılmadı. Gerçi açılsa da başvurmayacağım ama eski ve her ay ayın enparalısı olan müşterilere öncelik tanınması gerekirdi. Ayın enparalısı saçmalığını niye çıkardılar bi halta yaramayacaksa merak ediyorum. Kuveyttürk Sağlam kart zaten her sene 50tl değerinde altın puan verip üye iş yeri şartı aramadan her alışverişe puan veriyor zaten. Çok kapitalizmin şeyi olmaya gerek yok , onlar bizim peşimizden koşacak

• quote:

Orijinalden alıntı: FKILIC

quote:

Orijinalden alıntı: maximilitan

Enparanın müşterileri arasında ayrım yaparak bazılarına kart gönderip bazılarına göndermemesi büyük bir ticari hatadır. Bu hatanın giderilmemesi halinde hesabımı kapatarak enpara ile ilişkimi sonlandıracağımı yetkililerin belmesini isterim.

4.5 senedir müşteriyim. Her ay ayın enparalısıyım. Ama bana da açılmadı. Gerçi açılsa da başvurmayacağım ama eski ve her ay ayın enparalısı olan müşterilere öncelik tanınması gerekirdi. Ayın enparalısı saçmalığını niye çıkardılar bi halta yaramayacaksa merak ediyorum. Kuveyttürk Sağlam kart zaten her sene 50tl değerinde altın puan verip üye iş yeri şartı aramadan her alışverişe puan veriyor zaten. Çok kapitalizmin şeyi olmaya gerek yok , onlar bizim peşimizden koşacak

Ben kapattım bile, yapmayın etmeyin dediler ama nafile arasınlar şimdi kendileri.

• Öğrenci olarak 1.000 TL limitli olarak onaylandı. İlk kredi kartım olacak bakalım :) Kendimize hakim olmaya çalışacağız. 1.000 lira limitli olması çok iyi benim için.
  • bi bana mi acmadilar basvurulari anlamadim ki

• kuryenin teslim süresi 15 günmüş. rezillik.

enparaya şikayet ettim en iyi kurye diyor :)

• 23 Kasım'da başvurusunu yaptığım kart, bugün itibariyle teslim edildi. Tasarım olarak çok da kötü değil. Deneme aşaması için gayet iyi hatta.
  • Benim kart hala ortalarda yok. Korkudan kullanıma da açamadım . Bekliyorum hala

• 30 dk sonra teslim edecekmiş. ( Geldi)

Gitsem mi en yakın dönerciye 😁

27.11 Ptesi kuryeye teslim edilmişti. İstanbul, Beylikdüzü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 30 Kasım 2017; 12:57:22 >
  • Tavsan daga kusmus dagin haberi olmamis,

Beyefendilerde ki triplere bak 4.5 senelik musterilermismis.

Adamlar deneme surecinde kimse size kart vermeyecez demedi ki?

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Kurye konusuna müdahale ediyorlar, merak etmeyin. Pilot çalışmadaki en kritik sorun olarak bunu görüyorlarmış. Büyük ihtimalle de haftaya herkese açacaklarmış.
  • Parasetamol1903 P kullanıcısına yanıt
    hocam tam sopalık bunlar (aktif ileti) bugün ziyaret edildi tekrar gidilecek yazıyor sabahtan beri evdeyim ne gelen var ne giden ..Gönderi sorgulama yapıyorsun allahtan...önceden oda çalışmıyordu sms gelmiyordu dogrulama kodu için..hayret onu düzeltmişler.
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    Öğrenciyken kurye net şirketinde çalışmıştım. Adres uzak ve tek noktaysa evde yok diye kodluyorsunuz gitmiyorsunuz. O bölgedeki kart miktarı artınca toptan gidiyorsunuz. Tabi ben bunu öğrendiğimde işi bırakmak istediğimi patrona söylemiştim çünkü normalde 80-100 kartı bir insanın yürüyerek belirlenmiş bölgelere teslim etme gibi bir özelliği olamıyor maalesef...
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    Sizin adresi demiyor ki o, dönerci baba' yı kastediyor. 😀

Herkes dönerci den alıyor okumadınız mı 😂 Bulamamış sizi orada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 30 Kasım 2017; 13:44:42 >
  • ocean72 kullanıcısına yanıt
    okumadım hocam..kimse bunların ellerine düşmesin. axess kartımıda bunlar getirmişti son güne kadar beklemişlerdi.Enparayı arayıp birde şikayet yazacam.Acelem yok ama bu firmayla çalışmasın artık şirketler anlasınlar anyayı konyayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Sizin adresi demiyor ki o, dönerci baba' yı kastediyor. &#128512;

Herkes dönerci den alıyor okumadınız mı &#128514; Bulamamış sizi orada...

Şu meşhur dönercinin adresi verinde millet evden çıksın bi 🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler bu taksit olayı tam belli değil, bir arkadaş tek çekim işlemi 9 taşıt yapmış, benim yaptığım işlemi (novabazar) sonradan en fazla 6 taksit yapti,hangi sitelerden yapılan alışverişi 9 taksit yapıyor acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firmanın sektör koduna göre değişebilir bence. Elektronikte 6 taksit sınırı var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 28 kasım'da bana enparadan msj geldi. kartınız kurye firmasına verildi diye. ondan sonra mesaj gelmedi. demek ki baya bi bekliycez anlaşılan. gerçi çokta acelem yok fakat kartın teslim süresi vs varmı bilemiyorum.
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    Aynı mesaj banada 27 kasımda geldi ama kurye firması falan hangisidir nedir bilgi yok
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.