Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.331
Cevap
99
Favori
143.591
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • theory of a dead man kullanıcısına yanıt
    Kuryenin keyfine kalmış. Bana hiç getirmedi mesela. Gittim kendim aldım 10. günün sonunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sred

Kuryenin keyfine kalmış. Bana hiç getirmedi mesela. Gittim kendim aldım 10. günün sonunda.

Hadi ya kim getiriyordu kartı hangi aracı firma?
  • quote:

Orijinalden alıntı: U.

Kartımı az önce teslim aldım. Ufak bir sözleşme imzalamak gerekiyor. Görüntüsü cidden dandik, bunu değiştirmeleri lazım

Bir de bugün internet alışveriş limiti belirledim ama hep hata verdi limit yetersiz dedi. Mail attım bakalım ne diyecekler.

Hocam o nasıl tırnak git kes hemen

Şimdi bu kartı alanlar tasarım değişince kayıp süsü verip yenisini isteyecek eminim. Özellik olarak bı balta yaramıyor orası ayrı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• theory of a dead man kullanıcısına yanıt
    Allahın cezası aktif ileti.

Şirketin adı bu değil tabi. şirketin adı sadece "aktif ileti".
  • Limonen kullanıcısına yanıt
    Tam aksine, tasarım değişince bu sınırlı sayıdaki kartlar daha değerli olacak ne kadar çirkin olsa da.
  • Parasetamol1903 P kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle, " güncel & mevcut internet & limite tabi alışveriş tutarınız " tarzında bir bilgi kolayca görülebilmeli kredi kartı menüsünde...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sred kullanıcısına yanıt
    gezici kuryeye nasıl ulaştınız :)

• ocean72 kullanıcısına yanıt
    O da arkasından gezerek bulmuş 🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Puahah altınmı bu değerlencek plastik kart 🤣🤣🤣

• quote:

Orijinalden alıntı: U.

Kartımı az önce teslim aldım. Ufak bir sözleşme imzalamak gerekiyor. Görüntüsü cidden dandik, bunu değiştirmeleri lazım

Bir de bugün internet alışveriş limiti belirledim ama hep hata verdi limit yetersiz dedi. Mail attım bakalım ne diyecekler.

Temizlik imandan gelir derler o tırnakların hali nedir 😅

kurye beni aradı adreste misiniz getireceğim diye. ben de adresteyim dedim. ama günlerce gelen giden olmadı. sonra beni aradığı numaradan geri aradım. şu gün geleceğim, bu gün geleceğim diye geveledi. ben de kes sesini nerdesin bana adres ver dedim. gittim dönercide öğle yemeğini yerken enseledim.
    Hahahah komik bi durum olmuş,kredi kartı için gösterdiğiniz azimden dolayı tebrikler 👏

• quote:

radko iOS Beta Tester
    Bugün 15:46:14 DahaAlıntıCevapŞikayet
    Bu kişi blok listenizde olduğundan mesajı göremiyorsunuz.
    Bu kişinin mesajını görmek için bloğunu kaldır. . (Başka kimler bloklu?)

0 | |Sred kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    😆

Enpara MH, 15 gün teslim süresi iletti.

Tahminime göre aynı arkadaş tüm ülkeye dağıtım yapıyor 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 29 Kasım 2017; 15:56:4 >
    Sende ara kuryeyi dönercide döner yersiniz beraber 😂

• Perşembe başvurdum bugün teslim aldım. Korkuyordum kurye faciasından ama şükür sorunsuz alabildim.

• radko kullanıcısına yanıt
    Yaş kaç

• Enparanın müşterileri arasında ayrım yaparak bazılarına kart gönderip bazılarına göndermemesi büyük bir ticari hatadır. Bu hatanın giderilmemesi halinde hesabımı kapatarak enpara ile ilişkimi sonlandıracağımı yetkililerin belmesini isterim.
  • Ben de mail atmıştım geçen hafta. Cevap verdiler. Elbette, önümüzdeki hafta başvuru yapacaklar listesine alındınız diye (bu hafta) Hala başvuru açılmadı. Mail falan da gelmedi :(( Bu durumda olan başkaları da var mı? Olumlu dönüş yapılan arkadaşlara başvuru maili ne kadar sürede gönderildi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximilitan

Enparanın müşterileri arasında ayrım yaparak bazılarına kart gönderip bazılarına göndermemesi büyük bir ticari hatadır. Bu hatanın giderilmemesi halinde hesabımı kapatarak enpara ile ilişkimi sonlandıracağımı yetkililerin belmesini isterim.

En çok güldüğüm mesajlar bunlar. Sorsan sadece kampanyadan yararlanır, en fazla 100 tl faize yatırır ama kendisini büyük görür çocuklarımız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.