Şimdi Ara

Başlık uygun (Anakartımda sorun olduğunu düşünüyorum) Uygun Olmayan Başlık (Sorun sizce Anakarttamı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba sevgili donanım haber üyeleri 2 ay önce bilgisayar topladım nereden topladım Allah beni kahretsin donanım özellikleri şunlar

- Asus Maximus Extreme z68 anakart
    - İ7 2600 k 3,4 ghz işlemci
    - Corsair 4x4 16 gb 1600 mhz ram
    -Nvidia GTX275 448 bit ekran kartı
    - Thermaltake gold 1050 toughpower psu

Herşey iyi ama eski sistemimde takılmadan oynadığım Crysis2 yi şimdi takıla takıla oynuyorum fikri olan varmıdır nedendir ?? Yardımlarınız için şimdiden tşk ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmoo14 -- 14 Kasım 2011; 1:40:59 >

• ekran kartını sıfırmı aldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zftt

ekran kartını sıfırmı aldın?

Hyr dostum eski sistemimde böyle bir sorun yoktu çatır çatır oynuyordum ama şimdi anakarttan olacağı düşüncesi ile buraya yazmak istedim. Ayrıca ekran kartını 1 yıl önce sıfır almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmoo14 -- 14 Kasım 2011; 1:40:17 >
  • Takılma, sonma vb. sorunların bir çok nedeni olabilir...

Ramlerinizin ayarlarını kontrol edin; 1.5v çalışma voltajı, zamanlama ve frekansının doğru olduğuna bakın.

Sistmei meşgul eden arka planda çalışan gereksiz servisleri kapatın, oyun dosyasında sorun olabilir ya da Windows'ta ve sadece bu oyunda mı sorun var diğer oyunları kurup deneyin yine vs. vs. yani on on beş madde yazabilirim bu takılma ile iligli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

Takılma, sonma vb. sorunların bir çok nedeni olabilir...

Ramlerinizin ayarlarını kontrol edin; 1.5v çalışma voltajı, zamanlama ve frekansının doğru olduğuna bakın.

Sistmei meşgul eden arka planda çalışan gereksiz servisleri kapatın, oyun dosyasında sorun olabilir ya da Windows'ta ve sadece bu oyunda mı sorun var diğer oyunları kurup deneyin yine vs. vs. yani on on beş madde yazabilirim bu takılma ile iligli...

İnan hocam denemediğim bir şey kalmadı gibi ram haricinde voltajlarını kontrol ederim yeniden windowsu 10 kere kurdum şöyle özetleyebilirim Crysis2 ve Bat 3 te denedim takılmalar var hafiften ama Shift 2 de hiç bir sıkıntı yok canavar gibi yani Crysis2 Call of Duty gibi mause ile oynanan oyunlarda ciddi takılmalar oluyor nedenini bi çözebilsem kafayı yicem artık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.