Şimdi Ara

başlangıçta cdromdan gelen tıkırt sesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar asus notebook kullanıyorum pc de her açılışta tıkırt sesi başlıyor windows media player müzik açarken cd romdan tıkırt sesi geliyor vs. bunu bios dan kapatacak bi yer yada başka bi yöntem ile nasıl bu sesi keserim ? yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

• sanırım o ses cdroom dan gelmiyor. Benim pc den de o ses geliyordu ben harddiskten geldiğini düşünüyorum o sesin. Hiç engellemeye de çalışmadım açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevap için teşekkür ederim şahsen beni rahatsız ediyor cd rom geliyor diye biliyorum ışığı yanıyor hdd gelebilir ama çok ilginç tıkırt sesi ile başlaması pcnin buna bi çözüm bulmam gerek
  • cdroom un içinde cd bırakırsan başlangıçta cd yi okumaya çalışır buda ses çıkarır. Içinde cd yok diyorsan bilmiyorum üzgünüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum bu sorun sizin pc de varmı ? asus servisle görüştüm cd rom arızalı olduğunu söylüyor sizinde bilginiz olsunuz. eğer garantiniz varsa düşünün derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratpalio16

merhaba arkadaşlar asus notebook kullanıyorum pc de her açılışta tıkırt sesi başlıyor windows media player müzik açarken cd romdan tıkırt sesi geliyor vs. bunu bios dan kapatacak bi yer yada başka bi yöntem ile nasıl bu sesi keserim ? yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Sesin gelmesi normaldir kesmenin yolu yok bildiğim kadarıyla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam emim olmamakla birlikte hardisktende gelebilir.Benimkinde sanki böyle çizilme sesi gibi çıkıyordu. Kasayı söküp hardiskki kasaya iyice sabitledim,aradaki boşlukları tıkadım ses kesildi. Cd-Romda arızalı olabilir. Garantinizde varsa,yetikili servis umarım halleder.
  • ne hdd ne çizilme sesi ürünün aynısından arkadaşımda denedim aynı ses var sesin olmaması bozuk olmuş oluyor :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.