Şimdi Ara

🔥🔥BAŞLADIII 🔥🔥HEPSİBURADA - EFSANE CUMA 🔥🔥 (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.744
Cevap
63
Favori
518.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
129 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    siz yine iyisiniz size cevap veriyorlarmış ,bana cevap bile vermiyorlar :)
    her tanıdığa internetten alımları över dururdum ama bu ay yaşadıklarım sonrası asla öyle bir şey yapamam
    artık thh. olayı falanda hikaye oldu ,firmalar kendileri söylüyor gidin şikayet edin diye
    hele ki bir sorun çıkarsa yandın bittin ,uğraş dur ve eğer satıcı vicdanlıysa sorunun çözülür ,yoksa aylarca thh. kararını beklersin ,kararda sen haklı görülsen dahi firma olayı tüketici mahkemesine taşır ,tüketici mahkemeleri ise thh. nin aksine genelde firmaları koruma yolunu seçiyor (en azından benim gördüğüm konularda öyle olmuştu)

artık ben çok mecbur kalmadıkça bir müddet internetten bir şey almayı düşünmüyorum
  • Kampanya dönemlerinde çok çok kaçmaz rakamlar olmadığı müddetçe bulaşılmaması gerekli.

27 Kasım tarihli siparişim kargoya veriliş en geç 3 Aralık teslimat en geç 17 Aralık olarak güncellenen ürün daha kargoya bile verilmedi. Aynı dönem Aliexpress üzerinden yaptığım alışverişler hafta başından itibaren geldi. Hatta daha komik olan GOB2C Global denen satış vasıtasıyla hepsiburada üzerinden 2 ürün almıştım onlar bile geçen hafta geldi.
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    29. gün bir cevap alabildim o da yalan :) .
    Ben de bu zamana kadar hep internetten alışveriş yapardım.Hatta hepsiburadanın fanlarından biriydim.Ama bundan sonra bitti benim için.
  • SallieriM kullanıcısına yanıt
    benim daha 24.günüm o zaman biraz daha beklemem gerekiyor :)

işin şakası bir yana ben cidden artık çok mecbur olmadıkça internetten alımı bırakmayı düşünüyorum ,isterse bin tl. fazla vereyim artık gözümde yok
    satıcıları biraz sıkıştırsak dava açmayla dahi tehdit etmeye başladılar

ama bu asıl onların sonunu getirecek ,bu gidişle herkes asgari 1 defa büyük sorun yaşayacak ve bir daha tövbe edecek
    böyle internetten satış mı olur ,her şeyin satıcı lehine olduğu şeye ticaret mi denir ?
  • 32 gündür ürün hala ortada yok.

dolandırıldık.
  • Arkadaşlar ben gazeteciyim ve hepsiburada magduruyum
    Bana kısaca aldığınız ürünleri yaşadığınız mağduriyeti pmden yollayabilirseniz duruma bakacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en şanslı benim her halde en yoğun zamanda 2 ürün aldım biri hemen diğeri 4 günde geldi bursa ilçeye
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    kampanyalı çok uygun ürünler miydi ve satıcı hb. mıydı ?
    benim en çok kazanç sağlayacağım ürün gönderilmedi ,diğer 2 tanesi kısa sürede gönderildi
    gerçi bu gece saat 23:00 civarlarında mesaj geldi kargonuz yola çıktı diye ,inansak mı dedim :)

diğer konu ise gönderi aras kargo ,gelen fatura da ise ptt. kargo ve 2 li ürün olması gerekirken 1 ürün olarak fatura kesilmiş
    ömür törpüsü bunlar :)
    hocam biri hb diğeri başka satıcıydı hb nin ürün alt linkte. başka satıcının ki 1 günde sürrat kargoyla geldi hb nin ürün 4 günde hepsijet ile geldi diğer satıcının ki telefon açma tornavida setiydi onda indirim yoktu ama alt linkte satıcı hb olan ürün baya indirimdeydi normalde ben böyle indirimlerde ürün almam ama şeytan dürttü aldım ayrıca bu sene gerçekten millet çok saldırdı ki böyle oldu ben bu şekilde hiç hatırlamıyorum haberlere konu olan alışverişi

kargo sıkıntım şu oluyor sadece bazen ürün gelse de dağıtımda getirmiyorlar ben gidip alıyorum şubeden yada gidemezsem tanıdık yolluyorum hiç gidemesem ertesi gün getiriyorlar kısaca küçük yerin güzelliği de bu işte aras yurt içi mng sürrat kargo hepsini tanıyorum hatta şakalaşıp alıyorum paketleri neredesin niye getirmedin gibi ptt kargo pek işim olmadı sadece 1 defa ürün geldi oda sorunsuzdu. ups şubesi yok ama yurt dışı yurt içi sipariş olsun sorunsuz geldi nazar değmesin
    https://www.hepsiburada.com/pratigo-remote-powercube-uzaktan-kumandali-akim-korumali-4-lu-grup-priz-p-HBV000001G8S0

şanslısınız diyelim o zaman :)
    misal bende mng. nin elamanını iyi tanıyorum ,hatta perşembe günü tesadüf yolda karşılaşıp sordum bana kargo var mı diye ,yok dedi ,o zaman yarın getirirsin deyip gülüştük ama bakın bu gün artık salı oluyor ve kargo hala şubede bekliyor :)

oysa ki en geç pazartesi getirir demiştim ama gelmedi ,ilginç bir şekilde nasıl olduysa başka bir yerden bir ürün pazar günü olmasına rağmen 2 günde aras kargoyla geldi

artık piyango işine döndü bu :)

çok önemli olmadıkça ben şubeden alım yapmıyorum

ha bu arada y.içi kargonun kuryelerini 2. defa gördüğümüz olmuyor ,o nedenle istesek de samimiyet olmuyor ,daha doğrusu bir daha karşılaşmıyoruz :)
    şubesine gitsek memur tipli şahıslarla muhatap olmak hiç işime gelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.CEMİL -- 24 Aralık 2019; 2:24:50 >
    bizim yurt içi kargoun sahibi bayan hep abi abi der o yüzden sıkıntım yok getirmese de kızsam da gider alırım bırakmam.

aynen küçük yerde daha iyi oluyor kargolar artı evime fazla uzak değiller
    ben şubelere araçla gitmek zorundayım ,şubelerde çok sıra var ,belimde disk kayması fıtık vs. ,boyun aynı ,hepsinden önemlisi kalp problemim var
    kargo kolilerini poşetlerini oradan oraya atarlarken kalbim sıkışıyor :)
  • Satin aldigim tarihten 31 gun kargoya verildigi tarihten 23 gun oldu halen ayak yapiyorlar. Hepsijet
    alemsin hocam koliler senden değerli mi haklısın büyük yerlerde zor bu işler ne diyelim Allah her siparişi olana yardım etsin kolaylık versin
  • 50 TL aldığım nevresim takımı hala yollayamadılar 33 gün oldu. Dün 50 TL Çek göndermişler 7 gün içinde kullanmam gerekiyormuş. Ben de hemen kullandım ama almış olduğum nevresim takımı hala hazırlanıyor görünüyor. Gönderecekler mi bilmiyorum?

amin

koliler benden değerli tabi ,beni satmaya kalksan kim alır :)

bu arada nihayet hb. nın aras kargoyla gönderimi bir hareket gördü ,bu defa cidden gelecek galiba :)
    trendyol son alışverişim de geldi ,bu da gelirse yeni yıla girmeden hepsi gelmiş olacak ,vay canına ya ülke içinde 1 ayda kargon gelecek deseler gülerdim :)
    bu arada yazmadım aynı günlerde trentyol ve webden al siparişimde fazla geç kalmadan geldi sadece trentyol biraz kıllık yapsada twitwrden faceden yazınca kargoya verdi 5 gün sonra webdenal zaten hemen yolladı
  • Hepsiburada ve trendyol üzerinden çok fazla siparişim oldu. En fazla 1 hafta içinde geldi.
  • Trebuchet55 kullanıcısına yanıt
    Hb icin bizim de oyle olmustu simdi kimse parasini veya urununu alamiyor.denemek istiyorsan alışveriş yapabilirsin.

• Dun musteri hizmetlerini aradim urununuz bugun yola cikacak dedi ve kesin dedi, yine cikmadi. Surekli yalan soyluyorlar.35 gundur urunumu gondermediler.ticaret bakanligi bu sitenin yaptiklarina umarim kayitsiz kalmaz.

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.