Şimdi Ara

🔥🔥BAŞLADIII 🔥🔥HEPSİBURADA - EFSANE CUMA 🔥🔥 (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.744
Cevap
63
Favori
518.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
129 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim 28 kasımda verdiğim ürün hala gelmedi.
    29unda kargolandığı yazıyordu, silmişler. paketleniyor yazıyor
    rezalet gerçekten. insanlar doğru bilgilendirilse, süreç şeffaf ilerlese en azından neyse diyeceğim. ama bilinçli olarak yalan beyanda bulunup insanları kandırıyorlar.
    müşterilere iletişim kanalları kapatılmış. yaptık-oldu anlayışı umarım sizin sonunuzu getirecek
    hepsiburada bitmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLG# -- 11 Aralık 2019; 20:21:7 >
  • Tamamen bitti gözümde. Hepsiburada bugün siparişin birini Aras kargoya vermiş daha 2 kargom var, kim bilir ne zaman gelecek? Uzun bir süre alışveriş yapmayacağım. Ben hayatımda böyle bir şey görmedim. Bir keresinde trendyol’dan bulaşık deterjanı almıştım tam 1 haftada göndermişlerdi. O günden sonra bir daha alışveriş yapmadım. Hepsiburada rekorlar kitabına girecek artık çok bekler insanlar alışveriş yapsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • internet bankacılığından kartlarınızı "internet alışverişine" kapatın. 450bin kişinin bilgilerinin alındığı söyleniyor. 3 kuruşluk indirimli şey alacaz derken bir de onlarla uğraşmayın..
  • gerçekten hepsiburada nasıl bu kadar patladı inanmak elde değil

kendi deposu patlamış vaziyette. yoksa kargocular da falan öyle dehşet bir sıkışıklık kalmadı bile

hatta daha 1 gün evvel hepsiburada içindeki bir satıcıdan sipariş verdim. taaa kargo zonguldaktan 1 gün içinde istanbula geldi teslim aldım bile sürat kargoyla.

yani bu tedarik sıkıntısı ve kargolama süreci tamamiyle hepsiburada deposunda patlamış vaziyette. hiç mi hazır olmaz koskoca eticaret sitesi bu black friday için aklım almıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Kargolarınız emin ellerde hiç merak etmeyin. Özenle hazırlanıp en kısa sürede adresinize teslim edilecektir.
    oha monitör almıştım, paramparça gelmesin şimdi?

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    hb. kendi sattığı ürünleri ptt kargo ile gönderiyor ve büyük ihtimal ptt. tıkanınca kargoları almadı ,işin ilginci birde hala kampanya mesajları gönderip duruyor ,daha 29 kasım siparişlerini göndermediği halde

koskoca firma nedense yıllardır hep tek kargo firmasıyla anlaşma yapıyor ve kargo firması patlayınca kendi de patlıyor
    aslında tüm firmalar kargo seçeneği sunmalı , belki alıcı 1-2 tl.fazla verip başka firma seçecek ama seçemiyor
  • 25 kasımda hepsijete verilen ürün maltepeden avcılara gelemedi. Anladığım kadarıyla kasımda sipariş verenler daha mağdur olmuş. Sosyal medyaya bakıyorum aralıkta verdim geldi diyenlerin sayısı fazla. Uzun süredir böyle bi çapsızlık görmemiştim

• hadi bakalım meşhur oldunuz dün akşam atv haberlerinde konuydu kargolar gelmiyor diye
  • Oroborus kullanıcısına yanıt
    kasımda bana geldi demek ki şansım vardı 22 kasımda vermiştim 29 kasımda geldi hepsijet ile
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Firma belirtmemişlerdir. Keşke belirtseler. Benim elimden geldiğince hepsiburadanın bu becereksizliğini herkese göstereceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Mühendis kullanıcısına yanıt
    ya başlıklarda gördüm de sonrasını izleyemedim firma adı yoktur sanırım
  • Az önce hepsijet kargosu önümden geçti. Adama dedim benim de 3 kargo var hala gelmedi. Adam bana gelirse şükür et dedi araç da ful doluydu. Fiat fiorino

• Ellerinde olmayan ürünleride varmış gibi gösterip satışa sunarlarsa böyle olur..
    https://www.hepsiburada.com/viewsonic-vx2758-2kp-mhd-27-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-qhd-ips-monitor-p-HBV00000OGHPS?magaza=Hepsiburada

şu ürün yeni stoğa girdi almış olan varsa göndermeye başlarlar..ben 23 Kasımda sipariş verdim daha kargoya verecekler..
  • hassas terazi almistim h.b den. satici arsimo.jet expres,e vermis 17 gundur toplama merkezine gidiyor urun yolda

• quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Az önce hepsijet kargosu önümden geçti. Adama dedim benim de 3 kargo var hala gelmedi. Adam bana gelirse şükür et dedi araç da ful doluydu. Fiat fiorino
    Allahın cezaları hala fiorino ile mi dağıtıyolarmış. O kargo yığılması biter mi ya. 20 aralık'ta da gelmez bunlar. Yılbaşına belki.

• Arkadaşlar merhaba Hepsiburada com dan bir ürün almıştım ürüne Kargo numarası verimişti fakat ürün hala daha hepsiburada merkezinde gözüküyordu. Bugün de bana fikrimi sormadan parayi iade etmişler Oysa ben para istemiyorum ürün istiyorum Bu konuda ne yapılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamuafi -- 12 Aralık 2019; 16:45:3 >
  • yamuafi Y kullanıcısına yanıt
    Tüketici hakem heyetine şikayet

• ulen madem yeterince altyapın yok. kargo işine neden giriyorsun hepsiburada!!!!

mevcut kargo firmalarından şikayetçi olduğun için bu işi bari ben üstleneyim diye girmişsin sektöre. baktığımız zaman alternatif kargo firmalarından daha leş durumdasın.

tek rakibim ptt kargo mottosu ile çıktıysan bu yola , çok geçmeden dön o yoldan!

bir yerden sipariş verirken kargo için hepsijet seçeneği çıkıyorsa ortada ölüm kalım meselesi yoksa o siparişten hemen vazgeçin. ölüm kalım meselesiyse de zaten hepsijet kargonuzu teslim edene kadar iş işten geçmiş olacaktır.

sahibi de jet fadıl herhalde bu rezil oluşumun.

türk ticaret tarihinde böyle bir rezillik görüldü mü merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 12 Aralık 2019; 19:31:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_akkuş

Ellerinde olmayan ürünleride varmış gibi gösterip satışa sunarlarsa böyle olur..
    https://www.hepsiburada.com/viewsonic-vx2758-2kp-mhd-27-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-qhd-ips-monitor-p-HBV00000OGHPS?magaza=Hepsiburada

şu ürün yeni stoğa girdi almış olan varsa göndermeye başlarlar..ben 23 Kasımda sipariş verdim daha kargoya verecekler..
    kardeş ürün falan paylaşma zaten millet aldıklarına kavuşamıyor sen link atıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

Başvurunuzu yapmaktan çekinmeyin lütfen, yanlarına kar bırakacağımıza en azından denemiş oluruz.

E-devlet üzerinden başvuru imkanı geldikten sonra 2 kere başvurdum 2sinde de kazandım. 2si de hepsiburada.com'a karşı
    Bunu kazanınca yaptırımı ne oluyor ki?
  • 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.