Şimdi Ara

🔥🔥BAŞLADIII 🔥🔥HEPSİBURADA - EFSANE CUMA 🔥🔥 (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.744
Cevap
63
Favori
518.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
129 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada sayfasında bir ton boş beleş yazı var. Efsane Cuma, efsaneler efsanesi, günün efsanesi, bilmem neyin efsanesi. Uyuz ediyorlar insanı. N11 bunlara beş basar. Adamlar ufak tefek hataları olsa bile büyük kampanya yapıyorlar.
  • Kedi Adam kullanıcısına yanıt
    Bizzar logitech destege attıgım resim
    🔥🔥BAŞLADIII 🔥🔥HEPSİBURADA - EFSANE CUMA 🔥🔥

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

@mikailc78epey'de baktım, ucuz bir model göremedim. benim de kafamda mi note 8 var, acaba farkını verip 128 mi almak lazım bilmiyorum.

ona bişey diyemem. çok resimli hayırlı cumalar falan diyorsa, yorun torba için video çekiyor, atıyorsa, resim çekilmeyi seviyorsa 128lik alabilirsin.. normal şartlarda 64 yeterli bence..
  • Hepsiburada'nın kampanyasına yakışır tek ürün tuvalet kağıdı satışıydı. Tam layık olduğu şey bu..
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Hor mu kullandın kanka.

• Trendyol bu sene ezdi geçti net.

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    sizce bumu k55 mi ?

• Arkadaşlar hayırlı mantıklı alışverişler 😊
    Gördüğüm kadarıyla daha bitmemiş alışveriş çılgınlığınız inanin hiç bir şey almadım eski üyeliğimle giremedim şifre yeniledik gene girmedi en son dün yeniden üyelik al dedi duyarlı müşteri hizmetleri😬 bismillah giriş yaptık şimdi de kayıtlı profil yok diyor hayrınıza 3₺ 5₺ ilk kargosuz ürün söyleseniz de bizde son gün kervanına bari katılsak gerçi iyi mi oldu bilmiyorum bu bir hastalık halinde milletimizde ben wc kağıdı deterjan bile alırken araştırırım yani fazla gereksiz alışverişin lüzumu yok size de tavsiye ederim bütçeyi delmeyin kapılıp da biz de efsaneler bitmez 😀

Ürünü alıp iptal etsem profil kaydı oluşup para iadesi anında geri yatar mı?

Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 11'de büyük(!) indirim var, 6899 TL.
    Almayan kalmasın...
    Bu muydu efsane indirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kron0S -- 28 Kasım 2019; 21:26:55 >
  • 5899 verdi tredyol

• Arkadaşlar yatak fırsatı var mı 1000tl civarı güzel bir marka?

• Efsanenin yıldızı son 2 saat diyor. cuma günü indirim yoksa neyin efsane cuması bu

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-8-64-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000NBYGH

• Tabiki de k55.Denerseniz anlarsınız.

• Kedi Adam kullanıcısına yanıt
    Hayır.Hayvan gibi oyyn oynarken zarar veren insanlardan değilimBu genel bir sorun herkestw aynı şikayet kronik yani.

• Amazon Türkiye ssd aldım yarın kargo seçtim. Ama iptal etmek istiyorum. Ücret hemen iade edilir mi? Trendyol 100 tl kupon göndermiş onu kullanacağım. Ama Amazon Türkiye iptal garanti edemiyoruz diye yazı çıkıyor, ulan trendyol zamanında göndersene şu kuponu tam ssd aldım kupon gönderdi Trendyol

• Herkes gibi ben de ne efsanesi kestane indirimler diye düşünüyordum ta ki
    https://www.hepsiburada.com/bluetooth-kulakliklar-c-16218

bu üründeki indirim ile karşılaşancaya kadar, uzun zamandır takip ediyorum şimdiye kadar en düşük 450 tl görmüştü. Şu an 299 TL'den satışta ihtiyacı olan varsa kaçırmasın

• asıl indirim günü olan 29 kasıma geliyoruz ve alacağım telefona hepsiburada 100 tl zam yapmış.çok değişik bir indirim anlayışı var bunların.neden yapıyorlar anlamıyorum.çok saçma geliyor ne diyeceğimi bilemiyorum.
  • Baktım hb siparişi hazırlamaya bile tenezzül etmiyor. İptal ettim yarın kargoda yazan farklı bi satıcıdan 20 tl daha fazla vererek sipariş ettim.

Bugüm kargoya vermeleri gerekiyodu ama vermediler.

Hb 2014ten beri kullanırım ilk defa bu kadar kötü gördüm

• Santiago Munez kullanıcısına yanıt
    evet son 2 yıldır hb indirimlerde sorunlu eskiden böyle değildi ama o zamanda bu kadar internet alışverişine saldıran yoktu bence
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.