Şimdi Ara

🔥🔥BAŞLADIII 🔥🔥HEPSİBURADA - EFSANE CUMA 🔥🔥 (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.744
Cevap
63
Favori
518.118
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
129 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekonomik durum bozuldukça fırsatlara olan ilgi artıyor. Normal zamanda alınmaya güç yetmeyen sene boyunca doğru dürüst indirime girmeyen ürünlerde biraz dişe değer indirim olunca hepimiz saldırıyoruz. Alım gücü yüksek olan ülkelerde zaten vatandaş istediği zaman çok kasmadan istediği ürünü alabildiği için fazla harcamıyor, fazla tüketim olmamasından açık da vermiyorlar.
    Bu insanlara harcama yaptırmak için Black Friday ve 11.11 yurtdışında efsane geçiyor net gerçek indirimler yapılıyor.
  • tekkral34 kullanıcısına yanıt
    ama artık yurt dışının bize faydası yok gümrük vergisi ve kargodan dolayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 29 Kasım 2019; 8:24:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Amazon Türkiye ssd aldım yarın kargo seçtim. Ama iptal etmek istiyorum. Ücret hemen iade edilir mi? Trendyol 100 tl kupon göndermiş onu kullanacağım. Ama Amazon Türkiye iptal garanti edemiyoruz diye yazı çıkıyor, ulan trendyol zamanında göndersene şu kuponu tam ssd aldım kupon gönderdi Trendyol
    valla yazını görünce baktım da 4 gün önce amazondan 1040 tl ye aldığım Samsung 970 Pro 512 GB SSD, NVMe M.2 ssd Trendyolun verdiği 100 tl kuponla 981 tl ye düşüyor neyse kısmet değilmiş bende 100 tl kuponla 226 tl ye düşen Samsung 860 Evo 250 GB ssd aldım 100 tl kupon boşa gitmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 29 Kasım 2019; 8:25:50 >
  • Nahita ve Yedier marka Enginar sirkelerinde ciddi indirimler mevcut.

Karaciğer yağlanma problemi yaşayanlar için en etkili organik çözümlerden biridir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leteral -- 29 Kasım 2019; 10:58:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leteral

Nahita ve Yedier marka Enginar sirkelerinde ciddi indirimler mevcut.

Karaciğer yağlanma problemi yaşayanlar için en etkili organik çözümlerden biridir.
    Dostum teşekkürler hem sayende enginar sirkesinden haberdar oldum,hemde uygun fiyata aldım eyvallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsiburada 23 Kasımda verdiğim siparişleri hepsiexpress ile 27 kasımda gönderdi 29'unda da elime ulaştırdı, yalnız kalan 1 ürünü başka bir satıcı gönderecekti, kargo firmaları almıyormuş yoğunluktan dolayı. Ptt ile gönderemez misiniz dedim, hepsiburada barkodları değiştirirse gönderebiliriz, onun için uğraşıyoruz dedi.
  • Ya başlıycam hepsiburadasına 1 hafta oldu hala siparişlerimi getirmediler hepsijet merkezine geldi 3-4 gün oldu tık yok arıyorsun ulaşabilmen imkansız böyle saçmalık böyle rezalet hayatımda görmedim!
  • Hb 1tl yokmu bugün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.