Şimdi Ara

Basketbol Maçları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sezon içinde yayınlanacak NBA maçlarını ve Euroleague maçlarını nerden izleyebilirim? D-Smart mı almam gerekiyor,gerekiyorsa hangi paketi almalıyım?Hatta şuan gerçekleşen NBA Pre-season maçlarını falan yayınlayan kanallar var mı?Lütfen yardımcı olun arkadaşlar,kullanan ve maçları izleyen varsa yorumlarını bekliyorum.NBA maçlarının haftada 2 sini yayınlasa yeter ama euroleague maçlarının hepsini yayınlıyordur herhalde.

• UP UP! Beyler hiç mi kullanan yok ya espn,nba tv falan bu kanalları nerden edinebiliriz.Maçları hangisi verir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1165

UP UP! Beyler hiç mi kullanan yok ya espn,nba tv falan bu kanalları nerden edinebiliriz.Maçları hangisi verir?

Eğer tv niz plazma, led falansa d smart maxi paket hd +ntv spor smart hd kanalını almanız gerekiyor. Böylece hem euroleague hemde nba maçlarını izlersiniz. Belgesel kanalları, d smart ın kendi sinema kanallarını izlersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

Orijinalden alıntı: emre1165

UP UP! Beyler hiç mi kullanan yok ya espn,nba tv falan bu kanalları nerden edinebiliriz.Maçları hangisi verir?

Eğer tv niz plazma, led falansa d smart maxi paket hd +ntv spor smart hd kanalını almanız gerekiyor. Böylece hem euroleague hemde nba maçlarını izlersiniz. Belgesel kanalları, d smart ın kendi sinema kanallarını izlersiniz.

Bu smartspor hd için yaklaşık 10 liralık bir fark ödüyoruz değil mi? Bir de ben smile adsl'in kampanyasıyla internet fiyatına d-smart+internet almayı düşünüyorum.Sınırsız 8 mbit'e kadar internet + maxi paket hd 69 lira bununla direk maxi paket hd almanın farkı olur mu?

• Smart spor hd değil. o kanal zaten maxi paketin içinde. 10 tl lik farkı ntv spor smart hd için ödeyeceksiniz. Maxi paket hd+ntv spor smart hd + internet şeklinde. Yanlız ntv spor smart kanalını hediye olarak verebilirler belki. Önce teklif edin hediye olur mu diye olmazsa 10 tl lik farkı ödeyip alırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Smart spor hd değil. o kanal zaten maxi paketin içinde. 10 tl lik farkı ntv spor smart hd için ödeyeceksiniz. Maxi paket hd+ntv spor smart hd + internet şeklinde. Yanlız ntv spor smart kanalını hediye olarak verebilirler belki. Önce teklif edin hediye olur mu diye olmazsa 10 tl lik farkı ödeyip alırsınız.

Pardon yanlış yazmışım ntvspor smart hd yazıcaktım.Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.