Şimdi Ara

başkasının çatalı-kaşıgıyla yemek yermisiniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Niyeki kullanamaz mıyız?
  • Annem, babam ve ablam haricinde kimseninki ile yiyemem.
  • Sadece sevgiliminkiyle olabilir
  • Ailedeki kimsenin çatal,kaşık ve bardağını kullanmam ama sevgilimin ne çatalından ne kaşığından ne de bardağından tiksiniyorum.
  • hiçkimsenin çatalını kaşığını bardağını vs. kullanamam ( küçük yeğenim hariç )
  • akrabalarımınkini kullanırım ama tanımadıklarımınkini asla bide nolcak ki akrabalarımınkini kullanırım ağızlarında pislik yok ya
  • askere gidinde bak neleri kullanıyorsunuz siz bile hayret edersiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: coyjonquil

Ailedeki kimsenin çatal,kaşık ve bardağını kullanmam ama sevgilimin ne çatalından ne kaşığından ne de bardağından tiksiniyorum.

aynen..
  • kimsenin bardağından içmem hatta aynı salata tabağından salata yemem ama birininki hariç olacak zamanı gelince
  • quote:

Orjinalden alıntı: kiss03

kimsenin bardağından içmem hatta aynı salata tabağından salata yemem ama birininki hariç olacak zamanı gelince

Tamam ben de seninkinden yiyebilirim. Geçiinir gideriz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Replica_Gun_Snatch

quote:

kimsenin bardağından içmem hatta aynı salata tabağından salata yemem ama birininki hariç olacak zamanı gelince

Rakipte yok artık kahretsin

• quote:

istersen resmini avatara koyma aksi takdirde forumun abazanlarının yeni bir nil_fb vakası yaşatmasına kalbim dayanmaz
  • ya tmm kimsenin ağzında bişey yok ama sonuçta tiksinmeyi de geçtim hijyen açısından da yenmemesi gerekir.en basitinden boğazı ağrısa sana geçer.en iyisi yememek
  • quote:

Orjinalden alıntı: zeyneeeeep

ya tmm kimsenin ağzında bişey yok ama sonuçta tiksinmeyi de geçtim hijyen açısından da yenmemesi gerekir.en basitinden boğazı ağrısa sana geçer.en iyisi yememek

zaten kalkıpda babam hastayken teyzem gripken yemem

içiniz rahat olsun ölmem
  • iyi dikkatli ol da
  • quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

quote:

istersen resmini avatara koyma aksi takdirde forumun abazanlarının yeni bir nil_fb vakası yaşatmasına kalbim dayanmaz

süperdi aslında bide kiss03 vakası olsun bişi olmaz

bigün mervelerdeyiz merve çok dikkat eder bunlara kardeşi falan dolaşıyo onun pcyle uğraşıyoz bardaklar karışmış bizim hangisi benim dedim baktım bardaklara herneyse dedim aldım birini birden kardeşi bağırdı "anneeee birbirlerinin bardaklarından içiyolaaaaar"

• quote:

quote:

yanlış anlaşıldımı bılmem kımseye salata tabama el surdurtmem replıca sansın yok ıstedım kısı girl değil

• quote:

quote:

quote:

yanlış anlaşıldımı bılmem kımseye salata tabama el surdurtmem replıca sansın yok ıstedım kısı girl değil

vuuu replica kız oldu

• quote:

quote:

quote:

Tamam o halde beraber yeriz.
    Benim istediğim kişi girl.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.