Şimdi Ara

Başkasının Aracını Üzerimden Atmak İstiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam Arkadaşlar, Abiler Şimdi Direk Konuya Girmek İstiyorum Zamanında Dayı Oğlu İle İş Yapmak İçin 2006 Model Gazelle Panelvan Bir Minibüs Aldık Aracın Parasını Dayı Oğlu Verdi Üstüme Ben Aldım... Gel Zaman Git Zaman İş Bahane Oldu Aracı Kullandılar Ettiler Falan Sonra Aracın Hiçbir Şeyini Ödemediler Ne Trafik Sigortasını Nede Muayenesini Vs Zaten Aracın Sigortası Bittikten Sonra Çektiler Bi Parka Araç Hala Çürümeye Terk Edilmiş Öyle Bekliyor Bunun Vergi Borcuda Aracın 2. el Piyasasını Geçti Bunların Bunu Ödemeye Niyeti Yok Ve Üstüme Yıktılar Bunun Borcunu Bu Konuda Ne Yapabilirim Belediyere Hurda Diye Verip Borcu Siliniyormuş Anca 98 Model Ve Altı Araçlar İçin Geçerliymiş Bu Aracı Üstümden Atmak Yada Onlara Karşı Bi Mahkemeye Danışmak İstiyorum Ama Hiç Bir Bilgim Yok Bu Konuda Bana Yardımcı Olurmusunuz Ne Yapmam Lazım Nerelere Gitmem Lazım Çünkü Artık Maaşımada El Koydular Her Ay 50 TL Kesik Atıyor Banka Soruyorum Vergi Borcundan Diyorlar Zaten Asgari Ücretle Çalışan Biriyim o 50 TL Bile Çok Önemli Benim İçin ... Bu Konuda Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim Teşekkürler Şimdiden...

• Maalesef o vergi borcunu ödemekten başka bir şey yapamazsınız.
  • Ama burda benim bir suçum yok ben mağdurum kendimi haklı çıkartacak bir şeylerin olması gerekmiyormu şahit falan bulurum sadece evrak kanıtım yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Borç arabanın değerini geçmeden önce uyansan çözerdin ama bu saatten sonra borcu ödemekten başka çare görünmüyor.
  • Tek çare borcu ödemek gibi duruyor dostum. Araba hiç mi para etmiyor , en azından elden çıkarıp borcun bir kısmını karşılasan ?
  • Puzzles kullanıcısına yanıt
    Araç Çok Kötü Bir Durumda Değil Ama Nasıl Paraya Çevirebilirim En Azından Yarı Fiyatına Gitse Bile Çok İyi Olur Benim İçin Nereye Satabilirim Nasıl Satabilirim Yasal Yollardan
  • lWreckeDl L kullanıcısına yanıt
    kardeş arac senin ustune. yani araba senin. git sahibindene koy 1000 lira eksik koysan satilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: lWreckeDl

Ama burda benim bir suçum yok ben mağdurum kendimi haklı çıkartacak bir şeylerin olması gerekmiyormu şahit falan bulurum sadece evrak kanıtım yok

Sizin suçunuz arabanın sigortasını yaptırmamak, vergisini ödememek. Aracı kimin kullandığı değil, kime ait olduğu önemli.
    Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lWreckeDl

Araç Çok Kötü Bir Durumda Değil Ama Nasıl Paraya Çevirebilirim En Azından Yarı Fiyatına Gitse Bile Çok İyi Olur Benim İçin Nereye Satabilirim Nasıl Satabilirim Yasal Yollardan

Alttaki arkadaşında dediği gibi, sahibinden sitesine koy dostum . En azından bir miktar para eline geçer ve yeni vergi borçları eklenmez. Satılmaz demeyin, yabancıların bir sözü var " Bir insanın çöpü, bir diğerinin hazinesidir."
  • Ders niteliğinde başlık... Dayı oğlu emmi kızı falan filan ile iş yapılmaz yapılmaz yapılmaz.... Bin kere olsa yine yapılmaz ben daha akraba ile ticaret vb yapıp kazık yemeyen_atmayan görmedim duymadım. Geçmiş olsun sıkıntılı durum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.