Şimdi Ara

Başkanımız Usta Ntv ne Ntvspor'da TÜM DETAYLARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuşma sonunda tüm konuşmalar derlenip toplanıp siteye eklenecektir.

Üslup, ahlak ve düzenli hazırlanış. Tebrikler başkanım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Usta: fb yöneticileri bizi,UEFA disiplin kuruluna itiraz ettikleri usulsüz dinlemeden dolayı şikayet etti.
    fb yöneticileri inkar ettikleri tapeler yoluyla bizi UEFA'ya şikayet ettiler.Ancak biz bunlardan ceza almadık.
  • Ortalığı kizistirmak istemiyorum sürüyle şey var ama basit bir soru

Bir kişi sikeci olduğunu dusundugu camiaya neden sponsor olur

2012 de medicalpark Muharrem usta Fenerbahçe yazarsanız Google'a çıkar fotolarimiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norain

Usta: fb yöneticileri bizi,UEFA disiplin kuruluna itiraz ettikleri usulsüz dinlemeden dolayı şikayet etti.
    fb yöneticileri inkar ettikleri tapeler yoluyla bizi UEFA'ya şikayet ettiler.Ancak biz bunlardan ceza almadık.

Fb itiraz ettiği durumdan kendi itiraz ediyor :)

Bunlar her türlü komedi :)

• Anlattıklarını zamanında Sadri şener,İbrahim haciosmanoglu,Aziz yıldırım ve daha bir çok kişi anlattı ve televizyonlarda tartışıldı.bu program Fenerbahçe kulübü başkanına cevap hakkı niteliğinde olmuştu ve benim beklediğim Muharrem başkandan Trabzonspor kulubü avukatlara o kadar para verdi mi,ş ike yaptığına inandığınız Fenerbahçeye 2012 yılında uluslararası alanda başarılı olsun diye neden sponsor olduğunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Viper_Sensation

Anlattıklarını zamanında Sadri şener,İbrahim haciosmanoglu,Aziz yıldırım ve daha bir çok kişi anlattı ve televizyonlarda tartışıldı.bu program Fenerbahçe kulübü başkanına cevap hakkı niteliğinde olmuştu ve benim beklediğim Muharrem başkandan Trabzonspor kulubü avukatlara o kadar para verdi mi,ş ike yaptığına inandığınız Fenerbahçeye 2012 yılında uluslararası alanda başarılı olsun diye neden sponsor olduğunuz.

Dinlemedin sanırım :) gerekli açıklamaları yaptı #ThugLife şeklinde ;)

• Şu anda programı izliyorum,merak ettim yazarmısın thug life şeklinde ne dediğini,adam resmen bilmiyorum sadri şenere sorun dedi..

• N'doye maaşı düşmüş çok iyi.
  • Usta: Ekim'in ikinci yarısında stadı açacağız. 120 locamız var, ilk defa açıklıyorum; yönetim kuruluna dedim ki, önce biz alacağız.
    En pahalısı 300.000€ + KDV. Bunların 10 tanesini biz yöneticiler olarak aldık
    Bu localardan birini hocamız Yanal, diğerini kaptanımız Onur aldı.
    Usta: Zeki, Yumlu ve Akbaş da bir adet en pahalı locadan aldılar. 45 pahalı locanın 13'ü satılmış oldu.
  • Ersun hocaya helal olsun.
  • Ağzına sağlık Başkan. Başından sonuna kadar soluksuz izledim. Anlıyorum ki kulüp iyi yolda.Güzel günler göreceğiz inşaallah

• quote:

Şu anda programı izliyorum,merak ettim yazarmısın thug life şeklinde ne dediğini,adam resmen bilmiyorum sadri şenere sorun dedi..

Başkanımız Usta  Ntv ne Ntvspor'da TÜM DETAYLARI

• usta boş yapmasın hala fifa ya başvurmadılar yılalr geçti
  • Konuşmalarının şike kısmında Sonrasını dinledim ve gayet düzgün konuşan bir başkanınız var . Ne Sadri Şener gibi çok geride ne Hacıosmanoğlu gibi yersiz biri . Planlı ve akıllı bir adam. Fikret Ormanın ilk geldiği yılları anımsattı (Fikret orman daha egoist)

Kaliteli işler yapacak gibi duruyor ama Trabzonspor çok tezcanlı bir camia kendisi de dedi bu sene bi şey beklemeyin diye . Eğer sabrederse taraftar 1-2 seneye iyi şeyler yaşayabilir Trabzon .

• quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

usta boş yapmasın hala fifa ya başvurmadılar yılalr geçti

casın sonucunu bekleniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

usta boş yapmasın hala fifa ya başvurmadılar yılalr geçti

• Aziz yıldırım bu iddiayı ortaya atalı 1 hafta olmuş,arayip soramamış mı Sadri başkana öğrenmemiş mi?

• Tekrar soruyorum Muharrem usta bu kadar trabzonlu ya şike yaptığına inandığı bir kulübe neden sponsor oldu neden Fenerbahçeye hem ulusal hem uluslararası başarılarda destek olmalıyız dedi 2013 yılında

Google a Muharrem usta Fenerbahçe yazın gorsellerde çıkar

• quote:

Aziz yıldırım bu iddiayı ortaya atalı 1 hafta olmuş,arayip soramamış mı Sadri başkana öğrenmemiş mi?

Açıklamasını ciddi şekilde yaptı. Ayrıca Sadri başkan ile olan münazaraya tabiki de Sadri şenerin bizzat cevap vermesi daha doğru olur.

Ben eminim bugün usta Sadri hakkında şöyle böyle desen yalan dedi bile diyeceksin belkide.

Biraz ucundan bazı açıklamaları yaptı. Ayrıca avukatlara giden paralar diyoruz ama bu avukat kimin? Onun da cevabını foruma attım bakarsan biraz anlayabilirsin sanırım. Hani Sadri Şener 'in avukatı dediğimiz kişinin aslında kimin avukatı olduğunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

Tekrar soruyorum Muharrem usta bu kadar trabzonlu ya şike yaptığına inandığı bir kulübe neden sponsor oldu neden Fenerbahçeye hem ulusal hem uluslararası başarılarda destek olmalıyız dedi 2013 yılında

Google a Muharrem usta Fenerbahçe yazın gorsellerde çıkar

Medikal hastaneleri sanırım tam net hatırlamıyorum. Sponsor olması tamamen reklam anlaşmasıdır. Biz anlaşmayı yanlış diyebiliriz hakkımızdır ancak ; Aynı başkan trabzonspor medikal park olarak sponsor oldu ve Başkanı oldu.

Emirates arsenal, real psg gibi firmalara reklam ama Başkanı x kulübün Başkanı. Bunu sorgulamak yanlış olur.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.