Şimdi Ara

BAŞKA ŞEHİRDEN MOTOSİKLET ALMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar selam ankarada yaşıyorum bajaj pulsar 200 ns almaya niyetlendim 0 almak istiyorum ankarada tek bi yerde satılıyor ve fiyatı 8960 tl indirim yapamayacaklarını söylüyorlar nakit ödemede bile ama sahibinden.com da sıfırı 8300 tlye bile var. Örneğin Bolu bize yakın orada 8500 tl oradan alabilirim. Uzun yol yapmayı seven biriyim cb 125 e ile bile İstanbul-Ankara rahat yaptım benim için problem yok ama pulsarın rodajı kitapçığa göre ilk 1000 km 40 km hızda sonraki 1000 km ise 48 km hızda yapılmalı bu şehirler arasında imkansız gibi o yüzden otobüs firmalarıyla getirmeyi planlıyorum sorularım şunlar

- daha önce otobüsle motosiklet getirenler ne kadara mal ettiler ve güvenlimi ne yapmam gerekir ?

- oradan aldığım motorun garantisinden ankaradaki serviste faydalanabilirmiyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayokhan -- 30 Haziran 2015; 14:40:44 >

• Bir panelvan kiralayıp getirebilirsin.günlük 150 lira civarı kiralıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

Bir panelvan kiralayıp getirebilirsin.günlük 150 lira civarı kiralıyorlar.

Açıkçası kullanmayı bilmiyorum ama mantıklı yakıtla felan pahalıya gelecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı bayiler türkiyenin heryerine ücretsiz gönderiyor. Değilse bile ücretini sor.
  • Rodaj icin 40kmh az değilmi motor sagir olmasin sonra, elinle itsen 40kmh olur zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi kaç bayiye sordum gönderim yok dedi
  • weirdo kullanıcısına yanıt
    kitapçıkta öyle yazıyor bencede çok az
  • bu devirde rodaj'a çok inanmıyorum, benim motor açıldı sandım şehir içi ve dışı kullandım yakıt tüketimim 3.7'ye düşmüştü ama 4.2'ye çıktı yine....
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    motor neydi sizin ?
  • sayokhan kullanıcısına yanıt
    x max 2015 abs
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.