Şimdi Ara

BAŞIMA GELEN BİR OLAY TELEFONU ALDIĞIN İLK GÜN YERE DÜŞÜRMEK

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 19.10.2017 tarihinde hepsiburada.comdan samsung c5 pro 64 gb telefon sipariş verdim 1240 tl di o günde şuan nedir fiyatı bilmiyorum herneyse siparişi verdim 3 gün sonra geldi telefon tabi sevinçle açıyorum kutu telefon gayet şık her neyse telfon açdm güzel facebook watshap falan indirdim sarjı bitti sonra sarja takdm akşam oldu akşam havuza gittik arkdaşla havuz çıkışında cebimden çıkarırken elimden birşey oldu düşdü o an tutmaya falan çalışdım ama nafile telefon düşdü kalbim küt küt atıyor gitti diyorum sonra telefonu aldm ekran patlamş resmen ekran yarısı var yarısı beyaz görüntü gidip gidip geliyo eve nasıl gittim bilmiyorum çok kötü bir duygu sonra yapacak bişey yok tabi hayat devam ediyor telefon kaldırdım 2 3 gün sonra tekrar açdm ekran komple siyah olmuş neyse biraz hızlı geçim falan filan telefonculara sordum bu telefon türkiye resmi satış olmadıgından ekran kimsede yok garanti yolladm 27.11.2017 tarihinde aradan biraz geçdi tabi telefon şuan henüz gelmedi garantide geldiğinde tekrar yazıcam 550 tl ücret istediler garanti el mahkum vericez inş hayırlısı olur

• Canın sagolsun herşeyde vardır bi hayr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • babapars B kullanıcısına yanıt
    eyvallah kardeşim telefonu garanti ücretini ödedim 550 tl 11.12.17 bakalım ne zaman gelecek
  • Hocam bende geçen hafta j7 prime aldım dün ellime alıdığım anda birden kanatlanmış gibi elimden uçtu tam yere düşecekken bi tekme daha vurdum biraz daha havalandı ve ekranı yere bakacak şekilde yere düştü büyük gerilim yaşadım ama çok şükür herhangi bir zarar görmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.