Şimdi Ara

Başbakan Yıldırım : ' Dolar dahada inecek! '

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başbakan Yıldırım, dolarin zamanında 4'ü gördüğünü, indiğini ve dahada ineceğini söyledi.

Taraflsız olarak şunu söyleyeceğim, Başbakan dolarin 4'den 3.60'a inmesini ki suni paralarla, başarı olarak görüyor gibi. Dahada inecek dediği sanirim 3.00 ve 3 olunca heralde çok iyi bir seviyeye gelmis oldugunu ve TL/Dolar oraninın 3 olunca iyi olacagini vurguluyor gibi.

Tabii ki dahada inecek derken nerelere inecek bilemeyiz belki 3.30 kastediyordur belki 2.50. Bilemeyiz.

Kaynak :http://www.bloomberght.com/haberler/haber/1988682-basbakan-yildirim-dolar-daha-da-inecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Referandum öncesi sunu bir düşüş olacaktır ama sonrasi Allah kerim!

Merkez Bankasi yıl sonu tahmini bile 3.88...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 27 Şubat 2017; 2:20:50 >
  • Bende bir şeyler döndüğünü düşünüyorum, birileri yine güzel para kazanacak sanırım

• Bu bir yatırım tavsiyesi mi?
  • murat204 M kullanıcısına yanıt
    Ben yatırımdan falan anlamam alakası yok. Sadece fikrinizi merak ettim.

• Geçenlerde çok güzel bir yorum vardı burada.

Son aylarda ne yaptıkki dolar düşüyor diyordu yorumda.

Sıcak para ile piyasayı tutmaya çalışıyorlar ama nafile. Spekülasyonlar bile işe yaramıyor. İşsizlik %12(!) çıkıyor, Gshm 9 bin doların altına düşmüş, esnaf-şirketler ya isyanda yada kepenk kapatıcak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 27 Şubat 2017; 2:28:49 >
  • 3.90 dan dolar alan vatansever vatandaşlarımızın hali ne olacak ey başbakan binali?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melladin

3.90 dan dolar alan vatansever vatandaşlarımızın hali ne olacak ey başbakan binali?

3.90dan alanlar ne yapsin MB yil sonu tahmini 3.88 seneye kara gecerler en kötü

Asil 3.50lerden bozdurup 3.30 kusurlere indirenleri dusunmek lazim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 27 Şubat 2017; 4:23:51 >

• Uzun vadede artmaması için hiçbir sebep yok. Kısa bir süre idare edebilirler.

• 1 hafta sonra baksın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir şeyle satacaklar kesin hadi tahmin edelim bu sefer hangisi

• indir doları oylar yanmasın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.