Şimdi Ara

Başbakan Yıldırım: Akıncı Üssü kapatılacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
33
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Başbakan Yıldırım: Akıncı Üssü kapatılacak
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    765 Mesaj
    Başbakan Yıldırım: Şimdi buradan, Kazan Meydanı'ndan bütün herkese ilan ediyorum. Hainlerin yuvalandığı o hain Akıncı Üssü kapatılacaktır ve orası şehitlerimizin anısının yaşatılacağı bir yer haline getirilecek.
    Tankların çıkarıldığı kışlalar da kapatılacak

Bu millete ayar vermeye çalışanlar, ölümlerden ölüm beğensinler. Ankara'da ve İstanbul'da tankların çıkarıldığı, helikopterlerin kaldırıldığı bütün kışlaları kapatıyoruz. Bir daha milletin üzerine tank yürütenler, bundan sonra artık orada tankları bulamayacaklar. Orada Ankara'nın insanlarının piknik yaptığı, vakit geçirdiği güzel mekanlar olacak. Ne işi var tankların Ankara'nın içinde? Ne işi var tankların İstanbul'un içinde? Düşman Ankara'da değil. Düşman İstanbul'da değil. Düşmanın olduğu yer bellidir. Onun için değerli kardeşlerim, her şey yeniden elden geçirilecek.

|
    |

• ben hayatımda böyle saçma sapan bir karar görmedim başka ülkeler işgale kalkıştığı zaman ne olacak hangi üs savunacak ankarayı ?

Darbenin alası oluyor, umurunda değil milletin..

ülke soyulunca da milletin umurunda değil, hala da değil Çakma kahramanlar sizi...

Amaç nedir burada anlamadım. Fetocuları temizleyin, üssü neden kaldırıyorsunuz? Ha amacınız Avm falan yapmaksa baştan söyleyin de bilelim.

oohh şahane ağaçlı arazi. ne güzel inşaat projeleri yapılır. haydi bakalım milletin bi tarafına bi şey yapacak müteahhit iş başına.

FETÖ'cüleri temizledikten sonra üsse Atatürkçü subayları yerleştirmek varken... Üssü tamamen kapatmak niye?

Hayır bir de Amerika bizi işgal edicek Avrupa bizi işgal edecek diye geveliyorsunuz.

Onlara hiç hacet yok, siz koca devletli kendi elinizle çökertiyorsunuz zaten.

herhangi bi tren kazasından sonra da trenleri iptal edelim, kaldıralım. darbeyi akıncı üssü değil, insan yaptı.

Şimdi o kışlaların yerine ne konutlar ne AVM'ler yapılır değil mi ? O konutlarda da Suriyeli kardeşlerimiz oturur.

• Yarbay
    4260 Mesaj
    ben hayatımda böyle saçma sapan bir karar görmedim başka ülkeler işgale kalkıştığı zaman ne olacak hangi üs savunacak ankarayı ?

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü 130+ Kullanıcı
  • Yarbay
    3807 Mesaj
    Kim vatan haini anlamadim ben bu ülkede.

E tabiki boş bırakılmayacak. Kapatılan üst ve kışlaların yerine illaki yenileri yapılacaktır diye düşünüyorum
    |
    |
    M4A4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayır bir de Amerika bizi işgal edicek Avrupa bizi işgal edecek diye geveliyorsunuz.

Onlara hiç hacet yok, siz koca devletli kendi elinizle çökertiyorsunuz zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1247 Mesaj

Profilinde ki karakter sana gülüyor

bil istedim
    |
    |
    hsyncb15 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ülke soyulunca da milletin umurunda değil, hala da değil Çakma kahramanlar sizi...

neden böyle saçma karar verildi üssün ne suçu var ne diye yenisi yapılıyor boşa masrafa giriliyor ülke zaten tamamen savunmasız durumda bide bu çıktı başımıza
    |
    |

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü 130+ Kullanıcı
  • Yarbay
    6931 Mesaj
    Amaç nedir burada anlamadım. Fetocuları temizleyin, üssü neden kaldırıyorsunuz? Ha amacınız Avm falan yapmaksa baştan söyleyin de bilelim.

Ona iyi gülmeler de eğer ankara istanbul gibi hayati yerlerde üsslerin ve kışlaların kapatılıp ve de yerine yapılmayıp oraların boş kalacağını düşünüyorsanız ben size kahkayla gülerim
    |
    |
    Gömlekli Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: M4A4

ben hayatımda böyle saçma sapan bir karar görmedim başka ülkeler işgale kalkıştığı zaman ne olacak hangi üs savunacak ankarayı ?

Ak-kefenliler gelip sopalarla taşlarla düşman f16 larını vuracaklar.. Sen merak etme

Ryzen 7 3700x | RX590 8GB | 16 GB (2x8) 3200MHZ Corsair | 512GB NVMe2 XPG 8200Pro 3500/2300 mb/s | InWın101 Beyaz Kasa | 650W PSU | 2TB Segate 256 MB Cache HDD | LG 29 WK 600 2560x1080P Ultrawide Monitör | Royal Kludge RK G87 Bluetooth Full RGB Mekanik Klavye
  • Yarbay
    5583 Mesaj
    Ali Agaoglu detected.

|
    |

Iman gücü diye birşey var. Sıkma canını

|
    |
    anticor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bak soyle açıklayayım

Bu ülkenin ekonomisi sıcak para vergi ve inşaatla dönüyor

AVM lazım konut lazım yer lazım

|
    |

Ve tüm bunlara güvence lazım

|
    |

Güvence den kastın nedir yazardan güzel olur

İkincisi kaldırılan kislalarin yerine yeni kışla yapılacağını sanıyorsan ben pek öyle dusunmuyorum çünkü büyük bir stratejik dehayla onları sınıra taşıyacaklarını söylediler

|
    |

Bir ülkenin güvencesi askeri kuvvetleridir.

Kışlalar kapatılıp piknik alanı yapılacak dedi sayın başbakan.

Bunlar kapatılacak ve yerine piknik alanı yapılacak. E peki bunların yerine? E tabiki yerine askeri üssü ve kışlalar yapılacak. Bunlar şehir dışına yapılacak diyorlar.

Şimdi bunlar şehir dışında. Biri saldırırsa nasıl müdahale edilecek diye tepki gösteren "dahi arkadaşlarımız" var. Yahu bu devlet bunları şehir dışına çıkarıyorsa illaki bir saldırı durumunda anında onlara cevap verecek şekilde bir hazırlık içinde olurlar. Sizin düşünebildiklerinizi onlar da düşünebiliyor.

|
    |
    |
    |

Ankara'da çoğu yer Polatlıya taşınıyor hocam Etimesgut zırhlı birlikler ve Güvercinlik gibi inşaatları sürüyor diye biliyorum. Etimesgut Zırhlının yerine yeni MİT binası yapılacaktı hatta haberlerde görmüştüm eskiden.
    |
    |
Reklamlar
haberler
SEO
Bey Azura
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.