Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.968
Cevap
99
Favori
1.000.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    başlangıçta 12 mb görünüyordu
    sonra 250 mb yi geçti
    ilginç bir durum
    acaba eskisine göre boyutu 12 mb artacak anlamına mı geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isikayhan -- 22 Haziran 2017; 15:19:17 >
  • isikayhan kullanıcısına yanıt
    Mantıklı Bir değerlendirme. Bu konuda hiç istatistik tutmadım. Fakat 12 MB. Bir navigasyon verisi için çok büyük rakam. Belki bir yıllık veri farkı olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahsettiğiniz Nextgen Güncellemesi ise hiç bilmiyorum. Dileyelim ki bayramdan önce o da gelsin. Aslında uzun zaman bekledikten sonra bir anlamda Bayram hediyesi verdi Basarsoft.

Bu arada çok kısa bir süre test etme imkanı buldum; kavşak tabelaları, görünümleri hız sınırı uyarıları sıkıntısız çalışıyor.

Keyifli sürüşler.

• quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Başarsoft 2017.03 Harita yayındadır arkadaşlar;

Naviextras Toolbox ile güncellemenizi alabilirsiniz.

Keyifli sürüşler.

Merhaba
    Başarsoft haritalı Next Navigasyonum var. Bayram'da Bursa'dan İstanbul Ümraniye'ye gideceğim. İstanbul'u pek bilmiyorum. Next Navigasyonu kısa rota veya kolay rota olarak ayarlasam Osmangazi Köprüsünden götürürmü? Bursa - Ümraniye en kısa rota Osmangazi köprüsünden geçenmiş sınırım. Bayramda da ücretsizmiş.
  • GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    Osman Gazi, Yavuz Sultan Selim köprüleri ve Avrasya tüneli bayramda ücretsiz değil bilginiz olsun. Sadece devletin işlettiği köprü ve otoyollar ücretsiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Navigasyonu yardımcı olarak kullanmanızı tavsiye ederim her zaman. Anlık yol değişkenleri cihaz tarafından algılanamaz. Siz seyahatinde devam ederken yol ve yönlendirme işaretlerine dikkat ederek yolculuk yapın. Cihazın çizdiği rota dışında bir yöne gitmek isterseniz cihaz hemen yeniden rota hesaplanacaktır.
    Ben kolay modunu kullanıyorum.
    İyi yolculuklar, dikkatli ve hız sınırlarına uygun kullanın.

• DD252Admin kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.Herkese kazasız belasız sürüşler, seyahetler dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 41°13'36.9"N 36°27'04.3"E
    Cumhuriyet Mah. Değirmenci Cad. No:4 / Tekkeköy - Samsun
    Park Inn by Radisson Samsun

Kullandığım android cihazımdaki igo primo nextgen programında ne bu otel ne de söz konusu cadde bulunuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.J. Pacino -- 23 Haziran 2017; 15:57:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Başarsoft 2017.03 Harita yayındadır arkadaşlar;

Naviextras Toolbox ile güncellemenizi alabilirsiniz.

Keyifli sürüşler.

teşekkürler hemen bakıyoruz
    teşekkürler hocam
    acaba bir hata var mıdır diye soracaktım , ona da bakmışsınız böylece kafamız rahatladı :)
  • Selamlar,
    Dün 500 km. Bir yol yapmam gerekti, aracında Yandex ile aynı zamanlı kullandım . Birkaç güncelleme almadığını bildiğim yer dışında hiçbir sorun veya hata ile karşılaşmadım. Gönül rahatlığıyla yola çıkabilirsiniz. Bir uyarı; trafik bilgileri arasında çok eski bildirimler olduğunu gördüm. Bunların sistemden kalkması gerekiyor artık. Bu konuda Basarsoftu da uyaranın buradan. Birkaç örnek; Düzce- Gümüşova arası köprü genişletme çalışmaları vardı, bitti,biteli çok da oldu. Hendek girişinde trafik kazası uyarısı var, aylardır o kaza hep var; kaldıramadılar o kaza yapan araçları oradan bir türlü.
    Bu sadece iki tanesi. Trafficnav güncellemesi veya temizliği gerekiyor kanımca. Siz yine de farklı bir uygulama ile de rotanizin trafik durumunu teyit edin diyorum.
    Sanırım sorunuzun cevabını vermiş oldum.
    Sevgi ve saygılarımla.
    İyi yolculuklar, iyi bayramlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 24 Haziran 2017; 9:02:05 >

• Bir bildirimde daha bulunayım Bayram trafiği yoğunluğuna yardımcı olmadı bakımından;

İzmit - Kandıra Yolu; Kandıra yönü -> Yahya kaptan girişi ile Otoban (O4) çıkışı arasında yol çalışması var. Tahminen ya yeni bir dalçık yapılıyor yada yeni bir köprü. Bu sebepten gidiş yönü tek şerit, dönüş yolu servis/yanyol üzerinden verilmiş.

Otogar girişi farklı yere taşınmış; çıkış direkt servis yolundan.

İşin ilginci hiç bir harita yazılımının bununla ilgili bir uyarı vermemesi. Dün yapılmaya başlamış olamaz değil mi?

İzmit - kandıra otoban girişi ankara-istanbul yönünde kapalı.

Bilginize...
  • Basarsoft kullanıcısına yanıt

işaretlediğim yer komple kanuni cad devamı olarak güncellendi.
    Bursa/Nilüfer/İhsaniye Mah

bende araçtaki navigasyonda kullanıyorum
    teşekkürler hocam ,size de iyi yolculuklar ve iyi bayramlar dilerim
  • Navitech qxv 521Primo - 2017 son güncellemeyi yapamadım. Toolbox güncelledim
    usb kablosu değiştirdim. 10 defa denedim olmadı.%48 e geliyor kapanıyor
    global_cfg.zip Dosya İndirilemedi hatasi veriyor.
  • Selamlar,
    1.) İzmit Gölcükte, resimde gösterilen ara geçiş Yok.
    2.) Poi güncelleme önerilerini buradan verebilirmiyiz? Balıkesir il sağlık müdürlüğü 5 yıl önce taşınmış.
    garmin 2017 haritası eski merkezdeki yeri gösterdiği için 10 km ye mal oldu ve zaman kaybı..
    yeni yeri : 39°37'40.54"K 27°54'6.31"D
    Biginize,

• aracımda avgo smart multimedya var,üzerindeki navigasyon proğramı bayağı bir eski anladığım kadarıyla,avgo smart cihazımla uyumlu hangi güncel proğramı yüklememi önerirsiniz? yakında kısmetse tatile çıkacağım için güncel bir programa ihtiyacım var,arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum
  • cevap verebilecek kimse yokmu
  • a_arcadia A kullanıcısına yanıt
    haritanın here (navteq) değil de başarsoft olduğuna emin misiniz? başarsoft haritaları komple büyük harf kullanıyor diye hatırlıyorum
  • Mbaydar76 kullanıcısına yanıt
    HAKLISIN IĞDIRLI KARDEŞİM, ÇAMLIKALTI EVLERİNİN ÖNÜ BİR ÇOK NAVİGASYONDA HATTA GOOGLE HARİTALARDA BİLE BULUT SOKAK OLARAK GEÇİYOR

• 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.