Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.969
Cevap
99
Favori
1.000.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk sıralar yanılmıyorsam Başarsoft'du. Sonra kendileri sağlamaya başladılar.
    Masaüstünde maps.google.com açınca, sağ altta sağlayıcı olarak görünüyor.
    Sanırım sokak görüntüleri ve kullanıcılardan gelen hata bildirimleri ile kendilerini güncelliyorlar.
    Uzun bir süreden beri ben de kullanıyorum, özellikle trafik verisi ile rota tahminleri çok başarılı.
  • Merhaba

Google play'den Basarsoft NEXTGEN uygulamasını satın alıp kullanan varmı? 22,99 EUR şu anda. Kullanıcı memnuniyeti yüksek ise , almak istiyorum.

Keşke çok kısa süreliğine bile olsa deneme sürümü olsa idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

Merhaba

Google play'den Basarsoft NEXTGEN uygulamasını satın alıp kullanan varmı? 22,99 EUR şu anda. Kullanıcı memnuniyeti yüksek ise , almak istiyorum.

Keşke çok kısa süreliğine bile olsa deneme sürümü olsa idi.

İgo var bir hafta deneme süreli onu alablirsiniz. Kullanıcı olarak şu yorumu yapayım. Güncellemeler çok yavaş geliyor. WhatsApp konum açılamıyor. Trafik durumunu göstermesi pek iyi değil. Normal igo yüklü navigasyon aletinin uygulaması gibi. Telefona özel hiçbir artısı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erbaa82 kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum. Hep igo başarsoft kullandım ama google maps çok gelişme kaydetmiş artısı çok sesli arama trafik verileri igo nun çok üstünde.

• Teşekkürler bilgi için. Basarsoft Nextgen 'e 22,99 euro karşılığında 94 TL ödeyip te umduğumu bulamaz isem pişman olurum.

Pişman olmamam için,

*bu program ile, İstanbul'da ki, Bursa'daki, Ankara'da ki birçok adrese rahatça sorunsuz ulaşabilmeliyim,

*Adres ve Poi bulmada, ileri seviyede olmalı.

Basarsoft Nextgen ile Igo aynı ise, igoyu 1 hafta deneyim o zaman teşekkürler.

• GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    Şuda bir gerçek piyasa daki en iyi poi datası başarsoftta. Ama google da arama motoru desteği ve kullanıcı paylaşımlarıyla çok mesafe kaydetmiş. Bence nextgen kullanan biri olarak onparaya değmez artı güncelleme çok geç geliyor.

• Dikkate alınmayan tek konu navigasyon komutları ve internet bağlantısı gereksinimi

Navigasyon komutları yani sağa sola dön vb. Başarsoft ta daha doğru ve detaylı, google, yandex vb çok rahat değil.
    Google yada yandex te harita depolamanız gerekiyor ve hacimleri çok büyük, internet bağlantısının kalitesiz olduğu yada hiç olmadığı yerler sorun oluyor. Başarsoftta tüm Türkiye sokak bazında cihazınızda veri bağlantısı sadece trafik bilgisi için gerekli.
    İlave olarak başarsofta radar hız kamera uyarıları yüklenebiliyor.

Bunları yazarken üç navigasyonu da aynı güzergahta test etmiş olarak konuşuyorum. Özellikle üç büyük şehir dışına çıkıldığında Başasoft navigasyon başarısı kıyaslanamaz derecede öne geçiyor. Google ve yandex şimdilik sadece üç büyüklere asılıyor.
    Karar verirken bunları göz önünde bulundurun
  • Başarsoft Nextgen uygulaması hakkında İnternetteki olumsuz yorumlar:
    *Güncellemelerin çok geç gelmesi,
    *2017 haritası çıkmış olmasına rağmen şu anda halen eski haritanın olması,
    *Whatsapp konum desteğinin olmaması,
    *Uyduya bağlanmakta sorun yaşanması ve uzun sürmesi,
    * Google aramalardaki adreslerin direk paylaşımla alınamaması,
    * Speedcam ve radarları göstermemesi ve elle girişine izin verilmemesi.(Sanırım bu durum onların elinde değil yasal kısıtlamalardan dolayı)
    *Yol bilgisayarı,yakıt tüketimi ve fiyat hesaplama gibi unsurların olmaması,
    *Başarsof'ta sorunların yazılı bildirilmesine rağmen geri dönüş sağlanamaması.

Elbetteki olumlu yorumlarda çok. Ben uygulamanın korsanına yönlenmektense , emeğe saygı açısından ücretli versiyonu almak istiyorum. 22,99 EUR fazla gelse de, Umarım yukarıdaki sorunlarda bir önce giderilir de , yaklaşık 90TL ücret ödeyip alanlar pişman olmaz.

Bilgi veren arkadaşlara teşekkür ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogoksel

Dikkate alınmayan tek konu navigasyon komutları ve internet bağlantısı gereksinimi

Navigasyon komutları yani sağa sola dön vb. Başarsoft ta daha doğru ve detaylı, google, yandex vb çok rahat değil.
    Google yada yandex te harita depolamanız gerekiyor ve hacimleri çok büyük, internet bağlantısının kalitesiz olduğu yada hiç olmadığı yerler sorun oluyor. Başarsoftta tüm Türkiye sokak bazında cihazınızda veri bağlantısı sadece trafik bilgisi için gerekli.
    İlave olarak başarsofta radar hız kamera uyarıları yüklenebiliyor.

Bunları yazarken üç navigasyonu da aynı güzergahta test etmiş olarak konuşuyorum. Özellikle üç büyük şehir dışına çıkıldığında Başasoft navigasyon başarısı kıyaslanamaz derecede öne geçiyor. Google ve yandex şimdilik sadece üç büyüklere asılıyor.
    Karar verirken bunları göz önünde bulundurun

Başarsoft'a bütün kızgınlığıma rağmen tespitlerin tamamı doğru.

• İstanbul'da yaşıyorsanız özellikle yandex kaçınılmaz oluyor. İgo'nun elinde müthiş bir veri tabanı var. Navigasyon sistemi güzel ama trafik verileri berbat. Güncelleme yok. Günümüz insanının aradığı en önemli iki özellik yok. Trafik verisini düzgün yapsalar, WhatsApp desteği gelse bir de güncellemeyi zamanında verseler bu iş tamam. Atla deve işler değil. Bu üçü düzgün olsa milyon satar igo.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mbaydar76

Merhaba,

1. Bulut Sk.,Küçükçekmece,İstanbul ile ilgili olarak

aşağıda biri IBB Haritadan aldığım birde Basarsoft trafikten aldığım görüntü bulunmaktadır.

işaretli bölüm yurtkur sokak olması gerekirken siz ve diğer tüm navigasyonlarda sokak bulut sok. olarak geçmektedir. Ancak ilgili kısım Bulut sokak değil yurtkur sokaktır. gerekli düzeltmeyi yapabilirmisiniz.
    teşekkürler

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

Merhabalar.

Gerekli düzenlemeler yapıldı, 2017.10 güncellemesinde yer alacaktır.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

Necmettin.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.J. Pacino

41°13'36.9"N 36°27'04.3"E
    Cumhuriyet Mah. Değirmenci Cad. No:4 / Tekkeköy - Samsun
    Park Inn by Radisson Samsun

Kullandığım android cihazımdaki igo primo nextgen programında ne bu otel ne de söz konusu cadde bulunuyor

Selamlar.

Gerekli güncellemeleri yaptık, 2017.10 verisetinde yer alacaktır.

Saygılarımla,

Necmettin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

işaretlediğim yer komple kanuni cad devamı olarak güncellendi.
    Bursa/Nilüfer/İhsaniye Mah

bende araçtaki navigasyonda kullanıyorum

Selamlar.

Belirtmiş olduğunuz yer 2017.07 datasında yer alıyor. Yayınlandığında inceleyebileceksiniz.

Saygılarımla,

Necmettin.

• quote:

Orijinalden alıntı: a_arcadia

Selamlar,
    1.) İzmit Gölcükte, resimde gösterilen ara geçiş Yok.
    2.) Poi güncelleme önerilerini buradan verebilirmiyiz? Balıkesir il sağlık müdürlüğü 5 yıl önce taşınmış.
    garmin 2017 haritası eski merkezdeki yeri gösterdiği için 10 km ye mal oldu ve zaman kaybı..
    yeni yeri : 39°37'40.54"K 27°54'6.31"D
    Biginize,

Selamlar.

İlk bildiriminiz 2017.07 güncellemesinde düzeltilmiş vaziyettedir. İkinci bildiriminiz ise 2017.10 güncellemesinde yer alacaktır.

Saygılarımla,

Necmettin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayberk228

Merhabalar Eskişehir'de düzenlemeler oldu.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından UKOME kararı gereğince İstasyon Caddesi’nin fiziki engelle bölünmesi, Başak Sokak’ın Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi’nden İstasyon Caddesi istikametine doğru tek yön, Oytun Sokak’ın İstasyon Caddesi’nden Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi’ne doğru tek yön, Çiftkurt Sokak’ın Sağın Sokak’tan İstasyon Caddesi’ne doğru tek yön ve Dumlupınar İlköğretim Okulu Sokak’ın İstasyon Caddesi’nden Sağın Sokak’a doğru tek yön olacak şekilde düzenlenmesi konusunda çalışmalar sürdürülüyor.

Merhabalar.

Gerekli değişiklikleri yaptık, 2017.10 güncellemesinde yer alacaktır.

Saygılarımla,

Necmettin.

• quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

Başarsoft Nextgen uygulaması hakkında İnternetteki olumsuz yorumlar:
    *Güncellemelerin çok geç gelmesi,
    *2017 haritası çıkmış olmasına rağmen şu anda halen eski haritanın olması,
    *Whatsapp konum desteğinin olmaması,
    *Uyduya bağlanmakta sorun yaşanması ve uzun sürmesi,
    * Google aramalardaki adreslerin direk paylaşımla alınamaması,
    * Speedcam ve radarları göstermemesi ve elle girişine izin verilmemesi.(Sanırım bu durum onların elinde değil yasal kısıtlamalardan dolayı)
    *Yol bilgisayarı,yakıt tüketimi ve fiyat hesaplama gibi unsurların olmaması,
    *Başarsof'ta sorunların yazılı bildirilmesine rağmen geri dönüş sağlanamaması.

Elbetteki olumlu yorumlarda çok. Ben uygulamanın korsanına yönlenmektense , emeğe saygı açısından ücretli versiyonu almak istiyorum. 22,99 EUR fazla gelse de, Umarım yukarıdaki sorunlarda bir önce giderilir de , yaklaşık 90TL ücret ödeyip alanlar pişman olmaz.

Bilgi veren arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Dün akşam Google Play'dan Başarsoft NEXTGEN navigasyon uygulamasını satın aldım. 96,93 TL tuttu.

Hadi hayırlısı. Herkese kazasız belasız kullanımlar diliyorum.

• Güncelleme gelmemesi nedeniyle uzun zamandır Android telefonumda IGO Navigasyon'u kullanmıyor ama ara ara da bakıyordum. Sonunda bugün güncelleme geldi; karışık duygular içerisindeyim. Uzun zamandır Google'ın navigasyonunu kullanıyorum ve gayet memnunum lakin IGO da eski gözağrım. Bakalım nasıl olacak?
  • pillout P kullanıcısına yanıt
    Hangi güncelleme bana gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Hangi güncelleme bana gelmedi.

Igo navigasyon uygulamasına harita güncellemesi geldi. Uygulamanın içinden haritayı güncelleyebilirsiniz.

• Erbaa82 kullanıcısına yanıt
    İgo nextgen benimki 2016 10 en son harita

• 
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.