Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.968
Cevap
99
Favori
1.000.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başarsoft ile biraz önce yaptığım telefon görüşmesinde, yeni haritanın 1-2 hafta içinde yayınlanabileceği söylendi. Ama ben yine de yazılımla ilgili olduğu için NNG firmasına güvenemiyorum, tarih sarkabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: master90

Başarsoft ile biraz önce yaptığım telefon görüşmesinde, yeni haritanın 1-2 hafta içinde yayınlanabileceği söylendi. Ama ben yine de yazılımla ilgili olduğu için NNG firmasına güvenemiyorum, tarih sarkabilir.

2012 de kesin yayınlanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: master90

Başarsoft ile biraz önce yaptığım telefon görüşmesinde, yeni haritanın 1-2 hafta içinde yayınlanabileceği söylendi. Ama ben yine de yazılımla ilgili olduğu için NNG firmasına güvenemiyorum, tarih sarkabilir.

bu 1-2 hafta hangi yılın haftalarıymış keşke sorsaydınız ,her hafta 1-2 hafta sonra deniyor, işin gerçeği şuan cihazla bir işim yok ama bu iş ne hikmetse bende hastalık yaptı,illa hergün buraya bakıp dört gözle güncelleme bekliyorum,asker yolu bekleyen yavuklu gibi

• yeni harita 2011-3yayınlanmış eski versiyon gibi görünüyor ama tıklayınca yeni haritayı indirebiliyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratertan1972

yeni harita 2011-3yayınlanmış eski versiyon gibi görünüyor ama tıklayınca yeni haritayı indirebiliyorsunuz

nereyi tıkladığımızda yeni versiyon indiriliyor anlamadım , 2010 Q4 yazan güncellemeye tıklayınca mı ?
  • garmin için olan haritadan bahsediyorsun sanırım

• Garmin haritayı verdi biz beklemedeyiz
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Garmin 'in sitesinde 2011 haritasi cikmis, az once indirdim arkadaslar. Simde ne yapmam lazim guncellemek icin ? Cihazim, Garmin 1300.
  • 2berk arkadaşım "harita güncellemesini nasıl yapacağım" adlı pdf de herşey detaylı bir biçimde anlatılmış.
    bilgisayarına indirdikten sonra içindeki setup dosyasını çalıştırman gerekli.
  • Arkadaslar, my chevy'nin dedigi gibi PDF dosyasi herseyi anlatiyor. Ancak ben indirdigim dosyayi acamadim. Cözümü şöyle, dosyanın sonuna ".rar" ekliyoruz ve o zaman açılabiliyor.
  • Garmin Türkiye haritası 2011.03 ün boyutu ne kadar acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _imkansız_

Garmin haritayı verdi biz beklemedeyiz

siz kimsiniz biz kimiz
    navitech için hünüz yayınlanmadı galiba değilmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umitlik

quote:

siz kimsiniz biz kimiz
    navitech için hünüz yayınlanmadı galiba değilmi ?

onlar, igo kullananlar oluyor
    yani siz de onlara dahilsiniz

• quote:

2 güncelleme önce de garmin çok bekletmişti
    img dosyası 156.964 Kb. ama sitede mapsource olarak yüklü.
  • Toolbox v3.0 güncellemesi geldi; akşam sabah gelir 2011-Q1 güncellemesi...

http://forum.donanimhaber.com/m_48248201/mpage_1/f_/key_//tm.htm
  • umarım haftasonuna kadar şu harita güncellemesi gelirde bizde yüklerik. haftasonu yola çıkacağım .
    yeni haritayı yüklemek için yeni toolbox yüklemek şartmı acaba ?
    birde menvcut güncelemede önerilmeyen güncellemeri yüklemek bir sankınca yaratıyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umitlik

umarım haftasonuna kadar şu harita güncellemesi gelirde bizde yüklerik. haftasonu yola çıkacağım .
    yeni haritayı yüklemek için yeni toolbox yüklemek şartmı acaba ?
    birde menvcut güncelemede önerilmeyen güncellemeri yüklemek bir sankınca yaratıyormu ?

Sayın @umitlik

- Ciddi bir seyahat veya uzun bir yolculuk planlıyorsanız; güncellemeleri dönüşünüzde yapmanızı tavsiye edeceğim. Mevcut haritanız ile zaten sorun yaşamazsınız. Zira güncellemelerin de hataları olabileceği ve onların da güncellendiği geçmişte görüldü. Siz tedbiri elden bırakmayınız.

- Evet, yeni haritayı yüklemek için Naviextras Toolbox yazılımı gereklidir. v3.0 sürümünü sitesinden indirip (eğer kuruluysa eski sürümünü tamamen kaldırdıktan sonra) kurmanızı tavsiye ederim.

- Mevcut güncelleme ile birlikte önerilen tüm güncellemeleri yapınız. Zaten gereksiz bir güncelleme olduğunda yanında (Tavsiye edilmez) ibaresi göreceksiniz. Türkçe dil Paketi gibi...

Ayrıca yükleme/güncelleme detaylarını burada anlattık.
    http://forum.donanimhaber.com/m_48248201/mpage_1/f_/key_//tm.htm

Keyifli navigasyonlar.

• teşekkürler
  • Harika olmuş düşünceler müthiş. TTS Gereksiz en güzeli. O zaman niye Driver Alert olsunki? Navi ile giderken yola değil navinin ekranına bakarız artık hangi driver alert gelir diye. Ben şahsen ikide bir ding diye öten uyarı yarine uyarının ne olduğunu duymayı tercih ederim. Hele şu TMC olursa dahada güzel olur. Artık kenara çekip okuruz gelen bilgileri. TTS'ye ne gerek var değilmi? Elbetteki TTS boşverilmeli Konya'nın haritasının üç boyutlu olması (gecekondular dahil olmalı) veya bir haritada olan tabelanın diğerinde çıkartılması gibi hassas konular üzerine yoğunlaşılmalı.
  • Arkadaslar bu " sık kullanılanlar " 'ı birşekilde yedeklemenin yolu varmı ? Hafızaya alıyoruz ama sonra silinicek cihaz degiştirirsek...
  • 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.