Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.969
Cevap
99
Favori
1.000.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neyin sık kullanılanları??Konu başlığı ''BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri'' Sorunuzu cihaz marka modeline uygun bir başlıkta sorarsanız daha çabuk cevap alırsınız.İyi forumlar
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Garminin sitesinde sorun var,güncelleme çıkmış ama indirilemiyor,hata veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

garmin için olan haritadan bahsediyorsun sanırım

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

harita sağlayıcı aynı olduğuna göre bu nasıl bir iş
  • Toolbox yeni versiyonu yayınlandı,harita eli kulağındadır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

Garminin sitesinde sorun var,güncelleme çıkmış ama indirilemiyor,hata veriyor.

Garmin ve Baytekin'in sitesinde sorun var evt. Yeni 2011.03 harita linki çalışmıyor server problemi galiba. Haritayı indirebilen birileri varmı?
  • Hayırlı Olsun 2011-Q1 Haritalarınız.

• nihayet
  • Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: _imkansız_

Toolbox yeni versiyonu yayınlandı,harita eli kulağındadır.

bu toolbox yeni versiyonu bana biraz karışık geldi az önce 2011 Q1 yükledim cihazdan baktığımda güncelleme görülüyor ama toolbox da biraz karışık gibi,belki zamanla alışacağım ama şimdilik tam çözemedim
  • KKTC yukarıdaki haritada gösterilmemiş. kaldırıldımı ki.??
  • quote:

Orijinalden alıntı: alptuğ56

quote:

Orijinalden alıntı: _imkansız_

Toolbox yeni versiyonu yayınlandı,harita eli kulağındadır.

bu toolbox yeni versiyonu bana biraz karışık geldi az önce 2011 Q1 yükledim cihazdan baktığımda güncelleme görülüyor ama toolbox da biraz karışık gibi,belki zamanla alışacağım ama şimdilik tam çözemedim

Hiç bir yere dokunmadan ana sayfada yükle butonuna bas,yedekleme soracak hayır de o kadar.
  • Ben dun garmin icin 2011.03 indirdim. Baska bir versiyon dahami var :( :(
  • Garmin ve Baytekin'in sitesinde sorun var birkaç saattir. Yeni 2011.03 harita linki çalışmıyor server problemi galiba yeni haritayı bugün indirebilen varmı?
  • Navitech PXB 215 F var elimde , 2011 haritasını yükleyemiyorum. Satınmı almam gerekiyor ?
  • B512 cihazıma Q1 güncelemeyi yaptım
    cihazda harita bölümünde 2001/3 yazdığına göre başardım
    umarım şu görünmeyen gerçek kavşak görünümü artık problem olmaktan çıkar..
    iyi geceler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurss

Navitech PXB 215 F var elimde , 2011 haritasını yükleyemiyorum. Satınmı almam gerekiyor ?

Eski cihazlarda böyle bir sorun var. Bendeki 2 PX serisi cihaz da da aynı durum var. 3D Building güncellemesi yaptı, haritalar eski sürüm olarak kaldı. Araştırıyorum. Net sonuç alırsam bilgilendiririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÜMİTSEVDA

B512 cihazıma Q1 güncelemeyi yaptım
    cihazda harita bölümünde 2001/3 yazdığına göre başardım
    umarım şu görünmeyen gerçek kavşak görünümü artık problem olmaktan çıkar..
    iyi geceler

Kavşak görünümlerinde bir değişiklik yok. Bu konuda buradan devam...
    http://forum.donanimhaber.com/primo_Yazilim_Kullanan_Navitech_Cihazlarda_Kavsak_Goruntusu_Alabilen_Var_mi?/m_47875099/tm.htm

• Bir önceki haritada İstanbul'un bazı yerlerinde yapılan yol değşikliklerinden dolayı sorun çıkabiliyordu, bakalım bu güncellemede düzeltilmiş mi. Bir de trafik yoğunluğuna göre navigasyon imkanına da bir an önce kavuşsak çok güzel olacak.
  • Bu sabah denedim ilk defa; navigasyonda bir fark göremedim ama evimin önündeki "Akçakoca-Düzce" ve "Yığılca" tabelaları aynen gelmiş... Süper

Düzce genelinde tabelasız yol kalmamış gibi ve bir de bölünmüş yollardaki hız sınırları düzenlenmiş. Eskiden 110 olan yerlerde 70 falan gösteriyordu. İlçelerin ayrıntısına girmek lazım. Ben bu sabah iki köy yolu denedim gayet güzeldi.

Pazartesi Düzce Üniversitesi Kampüs içinde deneyeceğim; bakalım düzeltme gereken yerler var mı? "Abant İzzet Baysal" olarak görünüyordu çok sayıda nokta.
  • hızlı arada ist marmara forum görünmüyor. harita üzerindede yok .
    E-5 üzerinde hız sınırı güncel değil 90 görünüyor. günceli 70 km

benim ilk denediğim bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umitlik -- 13 Mayıs 2011; 9:56:14 >
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.