Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (2141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.542
Cevap
163
Favori
2.745.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21392140214121422143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İl teber

Güncel harita var mı ?

Alıntıları Göster
    başkan bu var rasulayn ve civarı.
    Fare gibi kapana kısıldılar.
    BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

• quote:

Orijinalden alıntı: __lcnyvz__

arkadaşlar operasyonda yavaşlama mı var? bakıyorum haritaya tal ammar bolgesinde bazı koyleri pkk geri almış ve sahadan hiç görüntü paylaşılmıyor. operasyon durdu da bizi mi kandırıyorlar :((
    hala devam ediyor ıvır zıvırla moralini bozma.
    Bak yukarı, rasulaynda fareleri kıstırdık
  • o kadar övdünüz suriyenin kuzeyini feth edecez diye topu topu urfa sınırının yarisini ele geçirmişiz
  • https://www.birgun.net/haber/baris-pinari-harekati-nda-yasamini-yitiren-piyade-ustegmen-hakkinda-teror-sorusturmasi-yurutuldugu-ortaya-cikti-272800

https://twitter.com/GizayDulkadir/status/1184559043978891269

Sorusturma sonucunda suclu cikarsa sehit mi denilecek ? Masumiyet karinesi geregi simdilik sehit sonra sorusturma bittiginde sehitligi geri mi alinacak ?

Yoksa hicbirsey yapilmayip sorusturma bitmesi mi beklenecek ?

Biraz da kayiplar uzerine odaklanim ...

Turlu turlu kayiplar ! ...

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

Niye kapalı olsun ki ?
    Dün buradaki arkadaş hem ABD hem de Rusya kapattı diyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

o kadar övdünüz suriyenin kuzeyini feth edecez diye topu topu urfa sınırının yarisini ele geçirmişiz
    bilgisayarada oynanan savaş oyunu değil bu tabiki zaman alcak az kayıpla ve halka zarar verilmeden yürütür operasyonlarını türk askeri.
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Kaynak birgün sabah neyse birgün de o dur benim için solcuların yalan makinesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben takip ettim en başından beri süreci. Atladığın görmezden geldiğin çok yer var. Soruma hala cevap vermedin. Bu örgütlerin Esadla anlaşması yanyana durması mümkün değil. Biz Suriyenin toprak bütünlüğüne karşı değiliz diyoruz yani bunların hakim olduğu yerler ne olacak? Sen bu militanlar ölecek diyorsun tamamda bunların aileleri nereye gidecek? Esaddan ayrı cennete yaşamış ülkedeki Suriyeleri nasıl yönetileceği belli olmayan çöldeki belirsiz yerlere nasıl göndereceğiz? Olaya politik ve yanlı bakıyorsun. Recep Tayyip Erdoğan Davutoğlundan çok daha fazla ihvancıdır. Suriye planını sadece Davutoğlunun üzerine yıkıp atamazsın onun fikirleridir diyerek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mayın eşşeklerine Mayın Dedektörü verilmiş

• Operasyonda kullanılan yerli savunma sanayii silahları.

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Sinirlari acalim artik yeter
    Ben başından beri bu olayın yapılamayacağını düşünüyorum. Önceki mesajlarımda da yazdım. Erdoğan'ın beni yanıltmasını ümit ediyorum ama bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3559F3B6A -- 17 Ekim 2019; 13:32:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leftercan1907

bilgisayarada oynanan savaş oyunu değil bu tabiki zaman alcak az kayıpla ve halka zarar verilmeden yürütür operasyonlarını türk askeri.

Alıntıları Göster
    eset çemberi daraltti esatla da mı savaşılacak,membiç kobanı kamişli hepsi rejime gectihttps://sinirotesihaber.com/harita/

• quote:

Orijinalden alıntı: prenssabahattin

Sicacik yataginda osurarak uyuyanlar yattigi yerden mete yarara laf soyluyor ne gunlere kaldik
    Mete yarar kim ki eleştirmeyeceğiz. Haber kanallardan binlerce lira al klimalı stüdyolarda yorum yap. Kendisi akp propagandası yapıyor bu kesin bir şey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

Yav şurda akp propagandası yapmaktan vazgeçin. Abd resmen türkiyeyi aşağılıyor. Tek bir cevap bile verilmiyor. Ecevit olsa yerden yere vururdunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RavenoLL -- 17 Ekim 2019; 13:40:33 >
    Ne biçim bir mantığın var yav? Süslümansa süslüman. Öyle olmak istiyor. O zaman şimdiki Hristiyanlar dinini iyi yaşayamıyor diye onları da yasaklayalım. Ya da yasaklasın bğtün Avrupa?

Ya da Atatürkçülerde o ideolojiyi iyi yansıtmayan, iyi yaşayamayan insanlar var diye Atatürkçülüğü de yasaklayalım?

• reko kullanıcısına yanıt
    Bu yazindan sonra $OK oldum ! Hemen kaynaga baktim. Yok oyle birsey ...

Camur at izi kalsin senin yaptigin ...

Ayrica her kesimden okumak gerekir... Her babayigit okuyamaz. SIKAR biraz ! ...

• amerikalılar geldi.suratları cok asık ve sinirli gibiler.kavga ya gelmiş gibiler.
    Bende inanmak istemiyorum fakat gerçek ise ne diceksin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ras Al-Ayn tamamen kuşatma altına alındı arkadaşlar. Şerefsizler öyle bir tünel ağı oluşturmuş ki Rakka'ya kadar giden hatlar olduğu söyleniyor.

• 
Sayfa: önceki 21392140214121422143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.