Şimdi Ara

Baris Ozcan'in isi ticarete dokmesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
7.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: jack76

Şiir kitabı türünde Ahmet Batman, kişisel gelişim kitaplarında Mümin Sekman vs neyse bu adamda Youtube'da odur. Yani koca bir sıfır. İyice abarttınız. Adam kişisel gelişim ayağına iyi bir trent yakaladı parayı götürüyor. Sizde günde 30 dakikada İngilizce öğrenme videolarını izleyin.
    sende paraları öyle götürsene ne duruyorsun?
  • kendisini tanimiyorum ama fiyatlar pahali degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnan ki baris ozcanin o tisortlerin tanesinden elde ettigi kâr yok.

• Youtube Türkiye'nin durumuna bakarsak Barış Özcan nirvanadır . Oğlumla 1000 kitap okudum falan filan bunlar abartı şeyler olabilir , öyledir de ama verdiği bilgiler ufuk açıcı düzeyde .

Ha bunu yaptığı kitle 5 para etmez o ayrı ..

• Az bucuk birikimi olan adam şu adama prim vermez zaten ya neyse

Eksi butonu olaydı bu mesajimda kirilirdi herhalde

• Fiyat normal

Dediğin gibi serbest piyasa istediği fiyatı koyar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • enes batur çatur çuturun videolarını sıkı takip edenler > bu adamın videolarını sıkı takip edenler
  • bu denli yüksek dediğin para 20 lira mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu kanalı 10 bin abonesi varken takip ediyordum. Şimdi çocuklar bile biliyor ismini. O zamandan beri hep çok kaliteli işler yapıyor. Ara ara niteliksiz yığınlarımızın gazına gelip boş kişisel gelişim muhabbeti çevirdiği doğrudur ama yine de adamın dibidir.

• Gayet kaliteli içerik üreten bir insan. Ancak tutup da adamı aşırı kültürlü bir insan, kültür bakanı olmaya aday bilmemne olarak görenler var. Herhangi bir alanda biraz olsun bilgi birikimi olan bir insanın öyle pek gözünde büyüteceğini sanmıyorum barış özcan veya türevlerini. Yani atıyorum tarih profesörleri, fizik profesörleri gibi gerçekten ilimle iştigal eden insanlar varken gidip gerçekten popüler bir youtuberı yüceltmeleri ileri derecede bir yüzeysellik.

Pek ciddiye almadan değerlendirilirse iyidir ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

Kolpaya bak . 6 yaşında çocuk ayda 100 tane kitabı nasıl okusun. Yeni balonumuz Barış Özcan. Boş adamları abartmaktan bıkmadınız.
    Aha böle.

• All Nightmare kullanıcısına yanıt
    La avel herif degisik misin ac da videoyu izlesene kitaplarin yarisi resim zaten incecik kitaplar bi oturusta 10 15 tane okursun zaten. Boş herifin tekisin işiniz gücünüz b*k atmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mek.

La avel herif degisik misin ac da videoyu izlesene kitaplarin yarisi resim zaten incecik kitaplar bi oturusta 10 15 tane okursun zaten. Boş herifin tekisin işiniz gücünüz b*k atmak.
    Yahu git isine. Babani elestirsem bu kadar savunmazsin. Gelmis burada tanimadigi adami elestirdim diye avel falan demis. Seviyeye bak Bu kapasiteye sahip adamlarin Baris Özcan gibi bir bosu idol olarak görüp abartmasi normal, kime ne anlatiyorum

• All Nightmare kullanıcısına yanıt
    Cins misin laaa bu nasil boş atmaktir yok babani elstirsem yok bilmem barsi batsi barsi jfjfjvjv ben boyle bos bi yazi daha gormedim ac videoyu izle dedik ulan jfjfjfj babam nerden cikti cjdjdjdj te allahim ya jfjfjfj iyi guldurdun gjfjfjjf

• Barış Özcan gördüğüm kadarıyla Youtube'da binlerce saçma sapan gereksiz ceviz kabuğunu doldurmayacak yayıncıya göre harika yayınlar yapan idrak edebildiğiniz sürece insanlara ilham veren bir yayıncı.

Bence insanları aşağı çekmeye çalışmaktansa onları geçmeyi hedef edinin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

Ya şöyle gereksiz adamları abartmayı bırakın. Barış Özcan kim arkadaş ne yapmış bugüne kadar 2 uyduruk video çekti diye amma abarttılar adamı. Diğer youtube tayfasına göre elbette kaliteli işler yapıyor da abartmaya gerek yok.
    Sen ne yaptın hocam bugüne kadar? Herhangi bir insana bilgi veya öğrenme şevki aşılamak konusunda bir yardımınız, desteğiniz oldu mu ? Bir insanı eleştirebilmek için önce onun kadar bilgiye sahip olup onun yaptıklarından daha iyisini yapmanız gerekiyor. Size göre popüler olan kim varsa balon,boş,gereksiz para kazanıyor. Bu adam bu işi yapmaya başladığı günden beri çizgisini hiç bozmadı ve izleyicilerini hep öğrenmeye,öğretmeye,araştırma ve geliştirmeye teşvik etti.
  • sadece düşük eğitimli insanlar böyle tipleri izleyip kişisel gelişim masturbasyonu yapar, kendinizi geliştirmek istiyorsanız iyi bir üniversite için hazırlanın, dil öğrenin araştırma nasıl yapılır onu öğrenin ki ileride boş mezun ordusundan sıyrılıp iyi bir hayat sürebilin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.