Şimdi Ara

Baris Ozcan'in isi ticarete dokmesi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
7.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ChiefOfficer

quote:

Orijinalden alıntı: Annalise

sorunlu bi adam. sorunlu kitleye hitap ediyo. kişisel gelişim masturbasyonu yapıyolar.

Dedi ve yan sekmeye geçip kaldığı yerden devam etti.

yan sekmeye geçip ikinci yabancı dilimi öğrenmeye devam ettiğim doğrudur.
  • Ne baris ozcanmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim ulan bu Barıs Özcan

Ayrıca fiyatları normal geldi. Anormal degil yani. Tr şartlarında 29 tlye tişört gayet uygun hocam bence. Tabi ticarete dökmesi sadık izleyicilerinin güvenini bi miktar sarsabilir doğrudur

• quote:

Orijinalden alıntı: gamer777

quote:

Orijinalden alıntı: 11 52 7

Sanki Fetocu bu adam amerika kacti 15 temmuz gunu sacma sacma konusmustu normalde pazar gunu video ekleyen adam o gun c.tesi gunu ekledi

Aynen gerçekten bana da fetöcü gibi geliyor amerikaya kaçması çok şaibeli ve zamanlama olarak da şüpheli. Dediğiniz gibi saçma sapan konuşmuştu bir de daha sonra videolarında bile slttan alttan gönderme yapıyordu ben de yorumlara yazmıştım o zamanlar. Zaten tam vatan haini fetöcü tipi var bi hain bıyığı eksik

Buda bonus olsun amerika gitmeden once sakalli video cekmiyordu amerika kacinca sakalli videolar geldi, hakan sukurun eşi de amerikaya kacinca turbani cikartmisti. Bu da mi tesaduf

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ChiefOfficer

quote:

sorunlu bi adam. sorunlu kitleye hitap ediyo. kişisel gelişim masturbasyonu yapıyolar.

Dedi ve yan sekmeye geçip kaldığı yerden devam etti.

yan sekmeye geçip ikinci yabancı dilimi öğrenmeye devam ettiğim doğrudur.

Barış Özcan hakkında neden böyle düşünüyorsunuz sebebini merak ediyorum açıkçası.

• Bunu muhtemelen kimse gormeyecek ama ben girdim barisozcan.com a bastim . Pdf si var hepsinin.

• quote:

+9999999

İnternette o kadar kaynak varken bu adamı izleyenlere acıyorum. Videoların içi boş, günlük-iş hayatınıza hiç bir katkısı yok tamamen vakit kaybı.
  • bu ticaret sayılmaz bile.
    asıl ticaret yapan görmek istiyorsan ilkay zamanın kanalına git.
  • Abi siz de her bişey satanı eleştiriyorsunuz. Gayet normal ve uygun bir durum. Sonuna kadar helal olsun her kazandığı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barış Özcan'ın çoğu videosunu izlememişimdir. Bana kişisel gelişim kitabı gibi geldiği için. Fakat insanlara yaptığı etkiler kişisel gelişim kitaplarına oranla daha fazla. 40 sabah erken kalk projesi hala başarı ile devam eden bir proje.

Son videoyu izlemedim ancak yazıları okudum(videoda söylediği her kelimeyi kendi sitesinde paylaşıyor).

Son videosu bana aşırı bir kişisel gelişim kitabı gibi geldi. En sona şu kadar fiyata alabilirsiniz demesi ise normal geldi. Sonuçta bu işten para kazanmalı.

Amma velakin 19 TL aşırı fazla. 19 TL tek başına fazla değil ancak satılan ürün için aşırı fazla. Daha bunun kargo fiyatı da var.

Artı olarak şunu söyleyeyim, Barış Özcan tasarımcıdır. Yani videolarında söyledikleri şeyler hakkında bir tasarım yapıp satması gayet doğal bir şey.

Bana kalsa, benim alacağım bir şey yok zaten. Kupa, tişört, takvim filan bunlar sadece sahte motivasyon sağlayacak şeyler. Instagram'ın sahte mutluluğuna yakın şeyler. Sahte Sahte Sahte Sahte

Şimdi "x kanalı takip edileceğine Barış Özcan takip edilsin" filan diyeceksiniz belki de. Ancak ben karşılaştırmamı birilerine göre değil, etik değerlere göre yaparım.
  • Bu forum iyice milletin kin kusma yeri oldu. Adamın her videosu olmasa da gayet güzel, özenle hazırladığı videolar var. Kanal storytelling kanalı zaten. Ekşi'nin hiç bir .. beğenmeme timi gibi oldunuz iyice. Adam sana zorla mı ajanda, t-shirt sattırıyor. İsteyen alır isteyen almaz. En çok izlenenenlerin saçma sapan aşk dizi fragmanları, komik olmayan yok osurma challenge yok şu challenge olduğu bir ülkede pek de yadırgamamak lazım. Sizin gibilere Enes batur mübah.
  • Enesin onbinlerce lira kazanmasındansa Barış Özcan'ın kazanmasını tercih ederim.Adam yapıyorsa da hakediyor.Bugün onun kanalı kadar yararlı kanal gösterebilir misiniz bana? Ruhi gibi çalmıyor en azından.Gerçek manada bilgili ve kendini geliştirmiş bir insan.

• Zorlama yok ki. Alınması için diretmede yok. İsteyen alır ve bu fiyatlar gerçekten normal. Beleşçi düşünenler için değil tabii ki. Burada hayatınızı değiştirecek bilgiler veriyor bu insan. Ben bir şey kazandığını düşünmüyorum ama size bir şeyler katan insanlar kazansa da zorunuza gitmesin. Empati kurmanız lazım. Barış Bey'in sizin paranıza da ihtiyacı yok rahat olun.

Sizi geliştiren şeylere para harcayın. Sizi gerileten, etkisiz hale getiren, sadece popülarite için, marka sevdası için, statü için harcadığınız paraların size kattığı hiçbir şey yok. Bu tiplemeye örnek:

Baris Ozcan'in isi ticarete dokmesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcankorkmaz -- 25 Aralık 2017; 21:21:13 >
  • All Nightmare kullanıcısına yanıt
    Çocuk ansiklopedi okumamış çocuk kitapları okumuş neden olmasın?

• hocam dünyadaki bütün youtuberlarda var merch denen olay. pewdiepie'a bir kişi de işi ticarete döktü diyeceğini sanmıyorum
  • ya abi sizde abartıyorsunuz ama o posteri parayla satıyor ama a4 versiyonunu ücretsiz veriyor onu alın ben onu aldım haftaya baslıcam düzenli kitap okumaya.sizde isterseniz paranız falan yoksa bende para var ama kredi kartı yok ondan sipariş veremiyorum yoksa belki alırdım poster.ama yinede posteri parayla satması mantıksız geldi posterin şeyl
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gamer777

quote:

Sanki Fetocu bu adam amerika kacti 15 temmuz gunu sacma sacma konusmustu normalde pazar gunu video ekleyen adam o gun c.tesi gunu ekledi

Aynen gerçekten bana da fetöcü gibi geliyor amerikaya kaçması çok şaibeli ve zamanlama olarak da şüpheli. Dediğiniz gibi saçma sapan konuşmuştu bir de daha sonra videolarında bile slttan alttan gönderme yapıyordu ben de yorumlara yazmıştım o zamanlar. Zaten tam vatan haini fetöcü tipi var bi hain bıyığı eksik

Buda bonus olsun amerika gitmeden once sakalli video cekmiyordu amerika kacinca sakalli videolar geldi, hakan sukurun eşi de amerikaya kacinca turbani cikartmisti. Bu da mi tesaduf

Hocam adama tipinden dolayı cemaatçi muamelesi yapıyorlardı sosyal medyada . Ondan sonra Amerika’ya gidip saç sakal falan uzattı imaj değişikliğine gitti. Suçluluk psikolojisiyle yaptığını düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi All Nightmare -- 25 Aralık 2017; 22:14:15 >
  • Adam amerikada yaşıyor. Bedava mı dağıtsın ?
    Yavaşça fotoğrafın ortasına odaklan.
    http://prntscr.com/hs60s3
  • Bu adam ve izleyici kitlesi çöp

• Geçen senede satıyordu sen yeni görmüşsün :)

Üstelik pdfi var isteyen 1 tl te bile basar :)

Üstelik YouTube hayır vakfı değil tabiki kazanacak

Enes batur milyon tl kazandı sorun olmadı bu adam 19 tl defter satmış ne ki?

Bir dr flen gidin aynı defter ler 15 20 tl :)

Üstelik bazıları baya faydalı videolar

Koltuk altı kesme çelınç yapmıyor ki

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.