Şimdi Ara

Barbarian Rehberi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
3
Favori
15.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bögüalp

quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

ben betayı daha yeni oynayabildimde, skill sistemi tamamen değişmiş.
    Eskiden skillerimizi biriktirir sonra level 30 olanlara falan dağıtırdık.
    Artık öyle değil sanırım, değil mi?

Evet hocam, artık skill biriktirme olayı yok. Skiller kendiliğinden açılıyor, buna bizim bir müdahalemiz olmuyor. Biz hangi skilleri kullanacağımızı seçiyoruz.

Bu özellik bence bir bakıma iyi bir bakıma kötü olmuş

Diablo 2 de iyi karakter yapmak biraz stresliydi, bir skilli yanlış verdikmi dönüşü olmuyordu. Bu yönden iyi

Ama sağlam bir karakter yapmak zordu, herkes yapamıyordu, level 30 a kadar skill biriktirmek gerekiyordu iyi bir karakter yapmak için

Bu biraz çeşitliliği öldürecek gibime geliyor ama blizzard ın mutlaka bir bildiği vardır diyorum :)

• @Noctivagant: Hocam 2. maddede bahsettiğiniz videolar eski olabilir, blizzard oyun üzerinde baya değişiklik yaptı, siteden baktığımızda da potions kısmından sadece can doldurmak için potion mevcut. Yani zannetmiyorum tam sürümde mana potion olacağını.

4. ve 5. maddelerdeki durumlar ise, betanın oyunun başlangıç kısmını içermesi ve buradaki yaratıklardan az gold düşmesi/itemların değersiz olmasıyla alakalı. Geçenlerde kısa bir video görmüştüm, bir yaratıktan 3000 küsür altın düşüyordu. Zaten yüksek level itemların craft fiyatlarına bakarsak, yaratıklardan düşen gold miktarının giderek artacağı anlaşılıyor.

@Dark Eternal: Hocam, bence bu şekliyle çok iyi olmuş. Yani insanlar neden yanlış skill veya stat verdikleri için baştan karakter kasma çilesine katlansınlar ki? Herşeyi deneyerek, tek bir karakteri en iyi skill kombolarıyla oynamak daha iyi. Yerine göre skilleri değiştirmek hem tekdüzeliği önler, hem de insanları yeni şeyler denemek için baştan karakter kasma zorluğundan kurtarır. Eskiden herkes iyi karakter yapamıyordu ama iyi karakter yapanlar rehber vs. hazırlıyorlardı, diğerleri de bu rehberlerden faydalanıyorlardı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bögüalp -- 26 Nisan 2012; 23:45:00 >

• barbarianı seçip oyunu bitirmek zor ama zevkli. heryeri araştırıp birebir yakın dövüş olayı harika zaten barbarianda.
  • Emeğine sağlık çok güzel bir çalışma olmuş.
  • güzel çalışma elinize sağlık skill runes lardada çeviri yapmayı düşünüyormusunuz barbarian için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacegoat

güzel çalışma elinize sağlık skill runes lardada çeviri yapmayı düşünüyormusunuz barbarian için?

Rune'ları çevirip diablo3-turkiye.com sitesine ekleyeceğiz, buraya da ekleriz muhtemelen hocam. Biraz zaman alacak ama...
  • Barbarian runelarının Türkçeleri eklendi.http://diablo3-turkiye.com/barbarian linkinden "Aktif Yetenekler" sayfasına geçerek ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bögüalp -- 8 Mayıs 2012; 18:51:23 >
  • quote:

quote:

quote:

Evet hocam, artık skill biriktirme olayı yok. Skiller kendiliğinden açılıyor, buna bizim bir müdahalemiz olmuyor. Biz hangi skilleri kullanacağımızı seçiyoruz.

Diablo 2 de iyi karakter yapmak biraz stresliydi, bir skilli yanlış verdikmi dönüşü olmuyordu. Bu yönden iyi

Ama sağlam bir karakter yapmak zordu, herkes yapamıyordu, level 30 a kadar skill biriktirmek gerekiyordu iyi bir karakter yapmak için

Bu biraz çeşitliliği öldürecek gibime geliyor ama blizzard ın mutlaka bir bildiği vardır diyorum :)

sonucta en fazla 2 skill alıp buffa yöneliyordu herkes ama d3te skill olarak ve rune olarak çok fazla çeşitlilik var... ama inşallah lvl 60 olmak zordur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MakaveLiVII -- 9 Mayıs 2012; 19:47:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: canerx1234

quote:

quote:

quote:

sonucta en fazla 2 skill alıp buffa yöneliyordu herkes skill olarak ve rune olarak çok fazla çeşitlilik var... ama inşallah lvl 60 olmak zordur

Evet level 60 olayını ben de merak ediyorum. Diablo 2 deki gibi olursa etraf level 60 karakter kaynar. Ama Blizzard bunu mutlaka düşünmüştür.

• Barbar karakteri ne durumda ? Inventory'de cekilmiş SS'leri görelim
  •  Barbarian Rehberi
  • Bu rehber iyi oldu, ellerinize sağlık
  • valla ben hala duel wield mi yoksa 2 hand mi kullanmak lazım buna karar veremedim. lvl 17 olduğum için şimdilik bir şey farketmiyo ama ilerde iyi bir 2 hand skill dmg leride arttıracağından işe yarayacak gibi?
  • LvL 36 Barbar
     Barbarian Rehberi
  • Bögüalp süper çalışma olmuş ellerine sağlık.
  • elinize sağlık güzel bir rehber
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZiveR

LvL 36 Barbar
     Barbarian Rehberi

Allah analı babalı büyütsün o ne öyle yav

• merhaba internet cafede oynamak mümkünmü bu oyunu bazı müşteriler soruyorda
  • quote:

Orijinalden alıntı: CANPOLAT68

merhaba internet cafede oynamak mümkünmü bu oyunu bazı müşteriler soruyorda

Elbette, oynayacak kişinin D3 keyini kendi mailine aktif etmiş olması gerekiyor battle.net hesabından. Daha sonra sizin kurduğunuz diablo 3 'e giriş yaparak mail ve şifresini yazar, bu şekilde oyununu rahatlıkla oynar
  • D3ü indirdim kurdum ve download yaparken şu yazı çıktı ne yapmalıyım arkadaşlar
    please log in to batle.net and install diablo3 dijitaly
     Barbarian Rehberi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.