Şimdi Ara

Barbarian Rehberi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
3
Favori
15.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkdaşlar birşey soracam barbara life steal veren skillmi yoksa itemmi millette life steal war da acaba ilerdemi acılakacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endou

arkdaşlar birşey soracam barbara life steal veren skillmi yoksa itemmi millette life steal war da acaba ilerdemi acılakacak

passive var %3
  • herkese merhaba...

uzunca bir süre wizard karakteri kullandım avrupa ilk 5 sıralamasında bullundum fakat yeni pack 1.05 wizardımı bitirdi bende yeni barbarian açtım wizarda bullunan itemleri iyi fiyata satım birazda ben ekledim ve iyi bir karakter yaptım fakat tek bir sorum olucak fury de büyük sıkıntı yaşıyorum bir kaç video izledim elitlere vurdukça fury hemen doluyor bunun nedenini bullamadım pasif skileri değiştirdim fakat hala aynı...

Barbarian Rehberi

yardımcı olursanız sevinirim saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: gokox34

herkese merhaba...

uzunca bir süre wizard karakteri kullandım avrupa ilk 5 sıralamasında bullundum fakat yeni pack 1.05 wizardımı bitirdi bende yeni barbarian açtım wizarda bullunan itemleri iyi fiyata satım birazda ben ekledim ve iyi bir karakter yaptım fakat tek bir sorum olucak fury de büyük sıkıntı yaşıyorum bir kaç video izledim elitlere vurdukça fury hemen doluyor bunun nedenini bullamadım pasif skileri değiştirdim fakat hala aynı...

Barbarian Rehberi

yardımcı olursanız sevinirim saygılar

Whirlwind'in Wind Shear runesini kullanırsan baya fury doluyor.
    Battle Rage'in Into the Fray runeside baya etki eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Labadak -- 23 Ekim 2012; 19:15:00 >

• arkadaşlar barbar için skilllerin runelerinin türkçe açıklamalarını yapacabilecek var mı?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.