Şimdi Ara

Bankkart ile Vatan Bilgisayar'da 200 TL indirim fırsatı! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
5
Favori
8.967
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatanbilgisayar bu 200 kampanyasindan sanirim tvlerde cok ustte kaliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cumartesi Xiaomi Note 8 Pro 64 GB (Xiaomi Türkiye Garatili) aldım N11'den. 60 TL kupon vardı, kuponu kullanarak 1949 TL'ye aldım, kupon olmazsa 2009 TL'ye lacaktım.

Şimdi baktım vatanbilgisayar'da 2499 TL'cik.

200 indirse ne indirmese ne...

Kazığı baştan sokmuş, azıcık geri çekecek o kadar. Kazığın çoğu hala içeride kalacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mat2000

Cumartesi Xiaomi Note 8 Pro 64 GB (Xiaomi Türkiye Garatili) aldım N11'den. 60 TL kupon vardı, kuponu kullanarak 1949 TL'ye aldım, kupon olmazsa 2009 TL'ye lacaktım.

Şimdi baktım vatanbilgisayar'da 2499 TL'cik.

200 indirse ne indirmese ne...

Kazığı baştan sokmuş, azıcık geri çekecek o kadar. Kazığın çoğu hala içeride kalacak.
    Telefn ve tvlerde evet bu mantik

• quote:

Orijinalden alıntı: FOCUSSTYLE

Bankkart ile yaptim hesap kartnda taksit yok ?

Alıntıları Göster
    Ben aradım ziraati saçmaladı kredi kartı için ama siz katılım yapmışsınız yararlanın diye talep acıyorum size dönüş olur dedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Ben aradım ziraati saçmaladı kredi kartı için ama siz katılım yapmışsınız yararlanın diye talep acıyorum size dönüş olur dedi

Alıntıları Göster
    neyse ben gelcek 200 beklyrm

• Nastyobi kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende bu soruyu merak ediyorum. Cevabını alabildiniz mi?

• Yasinn24 Y kullanıcısına yanıt
    cevabını bilen yok müşteri temsicisi bile düzgün bilgi vermiyor bekliyoruz
  • indirimi yatan var mı 15 Ocak'ta yatacağı yazıyordu. banka kartı ile alışveriş yaptım ben, önce ziraati aradim firma kabul ederse banka kartı olur dediler. vatan bilgisayar da banka kartı da geçerli dedi. şu an bankkart mobil uygulamasında 200 TL indirim kazandım diye görüyor. paranın yatmasını bekliyorum. iade olmazsa gerekirse tüketici hakem heyetine başvuracağım.

• Evet arkadaşlar hesaba parası yatan oldu mu? Hediye kodu olarak gelecekse söverler adama para iadesi vermeleri lazım banka hesaplarına yada ekstreye.
  • 200 TL indirim kazandınız diye mesaj atmışlardı sabah, hesapta herhangi bir hareketlilik yok ama

• loftuk kullanıcısına yanıt
    kredi kartıyla mı işlem yaptınız banka kartıyla mı

• loftuk kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı durum var, mesaj geldi ancak hesapta bir hareketlilik yok. Gerçi bugün uygulamaya giriş yapmakta bile zorlanıyorum, malum maaş günü yoğunluk var galiba.

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    k.kartiyla mı almıştınız. ben banka kartıyla aldım mesaj gelmedi ama bankkart mobil uygulamasinda 200 TL indirim kazandınız diye görüyor işlem yaptığım günden

• haskar70 H kullanıcısına yanıt
    Kredi kartıyla almıştım. Mesaj geldi bugün ancak ben de uygulamada bununla ilgili bir şey göremiyorum. Tam olarak nerde görüyorsunuz 200 lira indirim kazandınız ibaresini?

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    ayrı bir uygulama var bankkart mobil oradan kampanyalar bölümünde harcama detayında görünüyor Bankkart ile Vatan Bilgisayar'da 200 TL indirim fırsatı!

• haskar70 H kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam buldum bende de olmuş. Uygulama bende de vardı da uygulama içinde sağa sola fazla bakmadığımdan görememiştim. Sonradan 6’ya bölmüştüm ben tutarı acaba o yüzden bi sakatlık mı oldu diye endişe ediyordum aslında ancak şu anda bir sıkıntı yok.

Bankkart ile Vatan Bilgisayar'da 200 TL indirim fırsatı!

• ekstreden düşmüşler mi yani? banka kartıyla alan oldu mu? geri ödeme alan var mı?
  • yusufahmet16 Y kullanıcısına yanıt
    banka kartıyla aldım, bilgilendirme mesajı veya iade gelmedi henüz. sadece bankkart uygulamasi üzerinde harcama detayında kazanilan indirim 200 TL yazıyor. banka kartıyla alıp kendisine herhangi bir mesaj gelen var mk6

• Kredi kartı ile taksitli olarak aldım ben uygulamada 200 TL indirim yazıyor ancak bu indirimin ne işe yaradığı ya da yarayacağı konusunda en ufak bir fikrim yok.

Ziraat neden bu kadar karmaşık olmak zorunda?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pr1aPoS

Kredi kartı ile taksitli olarak aldım ben uygulamada 200 TL indirim yazıyor ancak bu indirimin ne işe yaradığı ya da yarayacağı konusunda en ufak bir fikrim yok.

Ziraat neden bu kadar karmaşık olmak zorunda?
    Aynı şekilde aldım ben de hiçbir şey anlayamadım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.