Şimdi Ara

Bankkart ile Vatan Bilgisayar'da 200 TL indirim fırsatı! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
5
Favori
8.967
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haskar70

banka kartıyla aldım, bilgilendirme mesajı veya iade gelmedi henüz. sadece bankkart uygulamasi üzerinde harcama detayında kazanilan indirim 200 TL yazıyor. banka kartıyla alıp kendisine herhangi bir mesaj gelen var mk6
    Banka kartıyla almıştım, ne bilgilendirme mesajı nede iade geldi, beklemeye devam, bugün gelmezse yarın bankayı arayacağım.
  • önce bddk sonra thh yolları gözükecek gibi
  • şimdi görüştüm m. hizmetleriyle gün içinde yatacağını söylediler her ihtimale karşı talep olurturdum ben hızlandırılması için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haskar70 -- 15 Ocak 2020; 14:44:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kampanyadan faydalanıpta hesabına yatan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: loftuk

200 TL indirim kazandınız diye mesaj atmışlardı sabah, hesapta herhangi bir hareketlilik yok ama
    Bende msj yok gelmedi ama bankkart uygulamasından 200 tl kazanımı gözüküyor ama yatmadı

• Yine devlet bankası yine sıkıntı stres günlük faizi de alsınlar yatırırlar merak etmeyin.
  • Banka kartı ile alışveriş yapmıştım şimdi SMS de geldi ama hesaba yansımadı
    Degerli musterimiz, Vatan Bilgisayar kampanyasindan 200 TL Indirim kazandiniz. Keyifli alisverisler dileriz. B016

• f@ithline kullanıcısına yanıt
    aynen mesaj geldi ama hesapta hareket yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ugrpkr

Bende msj yok gelmedi ama bankkart uygulamasından 200 tl kazanımı gözüküyor ama yatmadı

Alıntıları Göster
    Sms az önce geldi banada. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra tabi ki personelin söylemesine combo özellikli kartla alışveriş yapılırsa geçerli imiş. Dedim öyle bi ibare yoktu belirtmeniz lazım. Benim kide sadece hesap kartıda olsa bankkart sonuçta dedim. Detayları incelediğimde hak kazandığınız yönünde hiç bir sorun gözükmüyor zaten dedi bununla ilgili şikayet dilekçemi oluşturdu. Bekliyoruz bakalım.

• an itibariyle hesabıma geçti 200 TL (banka kartıyla alışveriş yapmıştım)

• combo özelliği şart değil hocam önceden mesajla katıldıysaniz ve kaydınız alınmış mesajı geldiyse tamamdır benim kartım da sadece banka kartiydi ama şimdi hesabıma geçti 200 TL

• Bankkart ile Vatan Bilgisayar'da 200 TL indirim fırsatı!

Yattı geç olsun güç olmasın teşekkürler ziraat ve vatan ))

• quote:

combo özelliği şart değil hocam önceden mesajla katıldıysaniz ve kaydınız alınmış mesajı geldiyse tamamdır benim kartım da sadece banka kartiydi ama şimdi hesabıma geçti 200 TL
    Gelmiş banada

• Ben combo kart ile kredi kartı özelliğini ve 6 taksit seçerek yaptım. Mesaj da geldi 200 lira kazandınız diye ama yatan bir şey yok hesaba.

Edit: Müşteri hizmetlerini aradım gece 12'ye kadar bekleyin diyor. Neden nakit yatıyor kredi kartı bekliyor anlamış değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conqueror26 -- 15 Ocak 2020; 18:51:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

combo özelliği şart değil hocam önceden mesajla katıldıysaniz ve kaydınız alınmış mesajı geldiyse tamamdır benim kartım da sadece banka kartiydi ama şimdi hesabıma geçti 200 TL
    Müşteri hizmetlerinin yalancısıyım onlar öyle söyledi bende çıkıştım öyle bi ibare koymadınız diye sonrasında hak kazandığınız sorun olmadığı gözüküyor bununla ilgili şikayetinizi bildircem dedi oluşturdu hatta daha sonrasında 10-15 dk kadar zaten sms le 200 tl kazandınız diye bildirildi sonra hesaba geçtiğini gördüm.

Dekontlar ekran görüntüleri hepsi elimde mevcut gerekirse her yere bu bilgilerle şikayetimi bildiririm dediydim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrpkr -- 15 Ocak 2020; 18:54:21 >

• Combo yok artık kim dediyse yanlış demiş.

• Kredi kartı özelliği ile alışverişi taksitli yapıp da ekstreye indirim yansıyan var mı? Bana hala gelen giden yok.

• Kredi kartı ile alışveriş yaptım ve henüz bir hareketlilik yok.

• Umarım uğraştırmazlar.

• Bankkart ile nakit alisveris yaptım 200 lira yatmis sonunda.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.