Şimdi Ara

Bankadan dolar çekmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
15.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere bankadan dolar alim satımında müthiş bir makas farki var bu da gerçekten cok fazla geliyor bana ödeme gücüm yok ancak bankadan dolari nakit olarak cekip çarşıda bozdurabilir miyim bu makas farkini ödemeden en kolay nasil parayı çekerim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• çekebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabi ki çekebilirsin.

Sadece altın hesabındaki gram altınları çekemezsin.

Eğer çok miktarda döviz çekeceksen şubeye önceden haber vermen gerekir. Onlar parayı hazırlayabilecekleri güne randevu veriyorlar.

• çekemezsin. şu an hiç bir banka dolar vermiyor. kağıt üstünde çekebiliyorsun millet onunla karıştırıyor.

gençler hesabınızdan çektiğiniz 200-300 dolardan bahsetmiyorum ben. hesabımda 300 bin dolar ve üzeri var mesela çekip yastık altı yapmak istiyorum yok banka vermiyor. mevzu bu .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crow in cornfield -- 17 Nisan 2023; 10:24:38 >
  • Garanti kullanıyorum,dolar hesabımdan dolar çekmişliğim var ancak her atm vermiyor.

• Komisyon kesiyor mu 10 bin dolar çekmek istesem ne kadar keser

• Bankadan dolar alırken zaten pahaliya satiyorlar satarken de daha ucuza aliyorlar bu yüzden bankadan dolari alıp çarşıda bozdurmak mantikli olur mu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.