Şimdi Ara

Bankadaki (Vakıfbank) Dövizimi Çekemiyorum? Paramı Vermiyorlar!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Vakıfbank hesabımdaki döviz cinsi paramı çekemiyorum. Hangi şubeyi arasam para yok diyorlar. Kendi param böyle saçma bir şey olabilir mi? Ankara'da ikamet ediyorum. Ne yapmam gerekiyor? Ankara'da vakıftan parasını alabilen var mı? Sanırım pazar gününden sonra kısıtlamalar gelecek bankalar hazırlanıyor gibi. Yarın çektim çektim yoksa patlayacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikotrex -- 25 Mayıs 2023; 18:4:21 >

• BDDK çağrı merkezi ile görüştünüz mü?

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

Görüşmedim hocam bir işime yarar mı? Yaklaşık 7.5k çekeceğim. Değil bu miktar 1k bile çekemiyormuş millet. Sinirlerim bozuldu.

• Psikotrex kullanıcısına yanıt

BDDK çağrı merkezi

Alıntı

metni:
    Vatandaş Şikayet Hattı: 0850 222 23 35Çağrı merkezi çalışma saatlerimiz 08:30 - 02:00 olarak düzenlenmiştir.
  • bankaya gidip söylediğinde sana gün vermiyorlar mı?

yada şubene söyle demiyorlar mı?

şubeni arayıp hesabımdan para çekeceğim de.

para ne zaman hazır olur de.

alacağın cevaba göre konuyu açsan daha iyi olurdu.

• Ülkede dolar kalmadı. Wise'da tonla param birikti. Ülkeye getirmeye korkuyorum.

• scientia kullanıcısına yanıt

10k var wise'da. wise da kapanırsa ne bok yiyeceğiz?

• Eisenmate E kullanıcısına yanıt

Türkiyedeki bankalardan daha güvenli şuan bence şuan

• Lentus kullanıcısına yanıt

bence de öyle de, kapanırsa problem büyük.

• tl olarak çekip döviz bürosundan falan başka çare yok gibi

• İş Bankası falan ödüyor mu acaba doları?

• Hocam zaten banka ile makas şuan 170k da 8k. Ben TL çekip hem sonra çevirirsem en az 15-16 bin tl zarar ederim. Para kolay kazanılmıyor ki ne kadarlık birikimim bu benim.

• @Eisenmate @scientia ben de bankadaki dolarlarımı wise hesabıma swift mi etsem diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 26 Mayıs 2023; 9:58:49 >
  • Meticulous kullanıcısına yanıt

şuan etmeyin wise'ın ne olacağı belli değil. seçimden 2-3 hafta sonra belli olur.

• pazartesi veya salı günü için yazdırın çekersiniz. Ben salı günü yazdırdım bugün çekeceğim.

• Ben anlamıyorum arkadaş sizi ülke bu durum bu. Ne olsun istiyorsun? Sen niye dövize sahip olmak istiyorsun artacak çünkü. E herkesin artacağına inandığı arzı kısıtlı ürünü sana neden ucuza versinler. Para kolay kazanılmıyor ya hani.

SABİT KUR REJİMİ İHTİMALİ BELİRMİŞTİR. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR HERKESİN KENDİ RİSKİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-68B1DC32C -- 26 Mayıs 2023; 20:36:2 >
  • Psikotrex kullanıcısına yanıt

dolar ıse 5 bın dolara kadar 3-4 gun oncesınden subesnıze haber vererek cekebılmenız lazım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.