Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (96. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 19 Misafir (1 Mobil) - 22 Masaüstü2 Mobil
5 sn
73.133
Cevap
1.796
Favori
6.027.446
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Enpara da böyle değil.şubeyle hiç işin yok.hersey internetten açılıyor.teşekkürler bilgi için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: International

Enpara da böyle değil.şubeyle hiç işin yok.hersey internetten açılıyor.teşekkürler bilgi için
    Enpara İnternet Bankacılığı Evet İnterntten Açabilirsin Fakat Şubeden Para Çekmessin Veya Yatıramassın Herhangi Bir Sorunda Şubeden Değil Enpara Müşteri Hizmetlerini Arayarak Sorununu Çözebilirsin Son Zamanlarda Çok Fazla Şikayet Var Enparada Çoğu Kişi Paranısı Bloke Koyduklarından Müzdarip Benim Felsem Hayatta Az Olsun Ama Temiz Olsun Güvenilir Olsun Sonra Kafan Ağrımasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5C15613B5

Enpara İnternet Bankacılığı Evet İnterntten Açabilirsin Fakat Şubeden Para Çekmessin Veya Yatıramassın Herhangi Bir Sorunda Şubeden Değil Enpara Müşteri Hizmetlerini Arayarak Sorununu Çözebilirsin Son Zamanlarda Çok Fazla Şikayet Var Enparada Çoğu Kişi Paranısı Bloke Koyduklarından Müzdarip Benim Felsem Hayatta Az Olsun Ama Temiz Olsun Güvenilir Olsun Sonra Kafan Ağrımasın.

Alıntıları Göster
    Yanlış Bilginiz Var
    Enpara Müşterileri Şubeden Para Çekme Yatırma İşlemi Yapabilir.

Ancak Enpara Kötü Faiz Oranları Olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 1 Eylül 2018; 15:37:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yanlışlık olmasın vakıfbank hesabınız varsa arı hesabı açabilirsiniz;)
  • NewsTR kullanıcısına yanıt
    Ne sıkıntı var enparada şu an parayı çekelim mi

• Burgan güldüren 3 aydan sonra avantajlı orandan aynen devam eden birini duydunuz mu 3 ay için hesap açmak istemiyorum

• Arkadaşlar vakıftayım 2 aydır. 2.ay da 18.10 teklif etmişleridi kabul ettim. Bu ayın 3 ün de vadem doluyor büyük ihtimal teklifi daha da aşağı çekecekler acaba sizce pazarlık yapayım mı yoksa sizin önerdiğiniz banka var mı

Rakam 55 bin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Arkadaşlar vakıftayım 2 aydır. 2.ay da 18.10 teklif etmişleridi kabul ettim. Bu ayın 3 ün de vadem doluyor büyük ihtimal teklifi daha da aşağı çekecekler acaba sizce pazarlık yapayım mı yoksa sizin önerdiğiniz banka var mı

Rakam 55 bin
    Bende Dün Gittim Vakıfbanka 35K 45 Gün Vade 17,25 Verdi Kabul Ettim Birde Senin Vadeli Hesab Online İşlemlerde Gözüküyormu Ve Vade Sonu Sistem Otomatik Yeniliyormu Vadeyi Yoksa Senmi Onay Veriyorsun Vade İçin Eğer Onay Veriyorsanda Online Oluyormu Yoksa Şubeyemi Gitmek Lazım ?
  • delete

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5C15613B5 -- 5 Eylül 2018; 16:1:55 >
  • vakıfbank arı hesap günlük faiz mi? bi de mevcut vakıfbank vadeli hesaptan arı hesaba geçişte havale ücreti öder miyim?
  • quote:

delete
    Biraz Geç Kaldınız Dün Yapıldı O Güncelleme
    Ayrıca Hoşgeldin Süresi 100 Gün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 1 Eylül 2018; 15:34:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TıpİsteyenBiri

vakıfbank arı hesap günlük faiz mi? bi de mevcut vakıfbank vadeli hesaptan arı hesaba geçişte havale ücreti öder miyim?
    Oran Ve Detaylı Bilgi Soran Kişiler,

Zahmet Edip İlk Mesaj daki Tabloyu Okursanız Cevapları Mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 1 Eylül 2018; 15:36:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewsTR

Oran Ve Detaylı Bilgi Soran Kişiler,

Zahmet Edip İlk Mesaj daki Tabloyu Okursanız Cevapları Mevcut.

Alıntıları Göster
    Zahmet edip ilk mesajı okudum ama orada mevcut vadeli hesaptan arı hesaba havale ücreti olup olmadığı yazmıyor
  • quote:

Zahmet edip ilk mesajı okudum ama orada mevcut vadeli hesaptan arı hesaba havale ücreti olup olmadığı yazmıyor

Alıntıları Göster
    Kendi Hesaplarınız arası zaten havale ücreti alınmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 1 Eylül 2018; 15:56:30 >
  • Vakıfbank da suan 15 günlük faiz veriyor kapatıp açsam birşey değişmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultraslanonur -- 1 Eylül 2018; 15:55:22 >
  • eneshatipoglu E kullanıcısına yanıt
    Kabul etmeyin en az 20 isteyin. Enpara’da 18.5 var zaten. Piyasayı bildiğinizi gösterin mecbur iyi oran verecek mevduat kaçmasın istiyorsa.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewsTR

Biraz Geç Kaldınız Dün Yapıldı O Güncelleme
    Ayrıca Hoşgeldin Süresi 100 Gün.

Alıntıları Göster
    hocam arı hesap için arkadaşa geç kaldınız diyorsunuz ama siz de usd faizini güncellememişsiniz ☺ sitesinde %4 yazıyor, burdaki tabloda %3 ;)

• quote:

delete
    13 eylül de faizler artacak. 90 gün falan koymayın yazık olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ratt

hocam arı hesap için arkadaşa geç kaldınız diyorsunuz ama siz de usd faizini güncellememişsiniz ☺ sitesinde %4 yazıyor, burdaki tabloda %3 ;)

Alıntıları Göster
    Dikkatiniz İçin Teşekkürler Ancak Ben Düzeltme Sağlamışım Excel Eski Veriyi Yuvarlamış
    Düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 1 Eylül 2018; 16:50:21 >
  • quote:

vakıfbank arı hesap günlük faiz mi? bi de mevcut vakıfbank vadeli hesaptan arı hesaba geçişte havale ücreti öder miyim?
    Evet Arı Hesap Günlük Faiz İşliyor Şubeden Havale Yaparsan Ödemessin Diye Biliyorum Ödesen Bile En Kötü 4-5 TL Kesilir.
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.