Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: motokops Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 30 Misafir - 30 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
72.841
Cevap
1.792
Favori
6.004.565
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    12 ay %18 yerine

3 ay %18 sonraki aylar icin %10 veriyor.

Kayip olarak bunu kastedmistim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ivirzivir35 kullanıcısına yanıt
    pardon kendi adınıza demiş anladım. ama @FKILIC ın dediği gibi ben de zamaninda önce turuncudan hoşgeldin faizi aldım.sonra eturuncu çıkınca internetten kendim açıp tekrar hoşgeldin faizi aldım. bence 3 ay sonra siz eşinizin adıyla eturuncu açmayı deneyin mobil şubeden..

edit: sizin sorunun cevabı linkte. şartlar değişmiş demekki. altta küçük yazılarla e turuncu faizi turuncu hesap açmamış kişiler için geçerli demiş. bankada sizi uyarsalar iyi olurdu.

https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/ing-turuncu-hesap/e-turuncu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ratt -- 1 Eylül 2018; 2:24:36 >
  • 6 aya kadar mevduat faiz gelirindeki stopaj oranı %5'e düşürülünce bankasının fırsattan istifade faiz oranını düşürdüğünü yazmış bir arkadaş. Aynı durum emlak piyasasında da geçerli. Konut kredi faizleri düşürüldüğü anda emlak fiyatlarının üstüne, artık Allah ne verdiyse, 30-40 bin TL arası ekleniyor birşeyler. Siyasilere katılmamak elde değil. Diyorlar ya ülkece dayanışma halindeyiz diye... Artık kim kime dayanabilirse...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ratt

şaka mı? foto 6 ay öncenin mi :) euro nerde?
    Hayır Dün Gece Oldu Halkbank Ve İng Bank Olarak Araştırın.https://www.halkbank.com.tr/15135-kamu_duyurusu1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 1 Eylül 2018; 10:35:27 >
  • NewsTR kullanıcısına yanıt
    baktım habersitelerinde.. doğruymuş.

• bankalar neden hep yeni müşteriye yüksek faiz veriyor hiç anlamıyorum.uzun yıllardır garantide hesabım vardı hiç dokunmadım hiçde artmamış, burada okuyunca kapatıp açtım faiz 2 puan arttısonra kapatıp tebe taşıdım 20. 5 oldu.garantide 8-9 lardaydı ençok 11 olmuştu.

cepteteb vadesiz bile 14 veriyor fena ksndırılmışım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

bankalar neden hep yeni müşteriye yüksek faiz veriyor hiç anlamıyorum.uzun yıllardır garantide hesabım vardı hiç dokunmadım hiçde artmamış, burada okuyunca kapatıp açtım faiz 2 puan arttısonra kapatıp tebe taşıdım 20. 5 oldu.garantide 8-9 lardaydı ençok 11 olmuştu.

Fena söğüşlemiş banka üstad neyse artık biliyorsun oranları
    allahtan burası var yoksa %10 lara talim olurduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birkanbey -- 1 Eylül 2018; 10:37:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

valla hocam bende şimdiye kadar tl deydim. Son olaydan sonra kafam bozdu artık. 225 den paranın yarısıyla altına girdim. ziraat katılım 3aylık %2.35 veriyor. Ve şuan altının Ons'u bayağı düştü. Aslında en temizi fiziki altın almak ama saklaması problem.

Alıntıları Göster
    Altın insanlık tarihi kadar eski bir ticaret - yatırım aracı, ancak alıp unutacaksanız, para değerini korusun diyorsanız mantıklı. Saklama konusu ise imkansız, fiziki yerine bankalar düşünülebilir. Ben konuya o kadar hakim değilim.

Ben özel bir sebepten tl kredi çektim 2 yıl önce bana dolar lazımdı. Sonra konu ertelenince para elde kaldı. Döviz yapmak yerine bankaya attım.

Dolar her atak geçirdiğinde fırsat kaçtı diyip tl de tutmaya devam ettim. Sonunda 3/1'e düştü.

Her an benim özel durum devreye girse eldeki tl yetmiyor. Youtube videoları forum yazıları okumakda dolar al sat yapacak bilgiyi bana vermiyor.

Bu nedenle hala tldeyim. Ancak özellikle işverenlerden aldığım duyum doğruysa 2019 başına kadar tl ile 51 batak oynarız ancak.

• Beyler bana gecelik(günlük) en az %19 faiz veren eft havale ücretsiz ve atm den vs para yatırma çekme yapabileceğim bir hesap söyleyin lütfen
  • International kullanıcısına yanıt
    ilk mesaja bakmanız bütün sorularınızın cevabını bulmanıza yeter. Konu sahibi emek vererek çok güzel bir tablo hazırlamış.
  • 06Ankara06FB kullanıcısına yanıt
    Peki şunu sorayım; Vakıfbank arı hesabı internetten açılabiliyormu?
    ever açılıyor mobil uygulamadan bile açabilirsiniz.
  • Arkadaşlar %20 faiz oranlarını duyunca hemen paramı vakıfbanktan çektim odeabank'a yatırdım ama çok saçma bir biçimde 4.000 lira vadesiz hesapta kalıyor onun üzerindeki miktar için vade işliyor. Şu anda en karlı hangi banka olur sizce?

• Ilk sayfadaki tabloda teb 21.50 yaziyor duzeltin isterseniz onu 20.50 cunku. Ve pasif bakiye marifetli hesap icin gecerli global hesapta pasif bakiye yok. Tum paraya 20.50 isliyor. Global hesap icin de 25 yas ve alti kisiler kullanabiliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • univer66 U kullanıcısına yanıt
    Eminmisin?ne internetten ne de mobilden yapabildim. Hesap aç diye seçenek yok mobilde.internette var ama başka yere yönlendiriyor.

• Vakıfbank müşterisi değilim.ilk kez hesap açıcam

Daha önce hiç banka hesabı acmadiniz mı? Önce şubeye gidip, sözleşme imzalayıp müşteri numarası alarak bankanın müşterisi olmalısınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: International

Vakıfbank müşterisi değilim.ilk kez hesap açıcam
    Vakıfbank Müşteri Değilsen Açamassın Şubeye Gitmen Gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yürüyenmerdiven

Arkadaşlar %20 faiz oranlarını duyunca hemen paramı vakıfbanktan çektim odeabank'a yatırdım ama çok saçma bir biçimde 4.000 lira vadesiz hesapta kalıyor onun üzerindeki miktar için vade işliyor. Şu anda en karlı hangi banka olur sizce?
    Tümü Demeyeyim Ama Çoğu Banka %20 Üstü Verenler Ya Kısa 2-3 Ay Hoşgeldin Faizi Adında Bu Kadar Yüksek Faiz Veriyor Yada Sürekli Yüksek Faiz Veren Bankalar İse Pasif Bakiye Bırakıyor Miktar Azsa Bir Anlamı Kalmıyor Yüksek Faiz Vermesinin Çünkü Bir Kısmına Faiz İşlemiyor Kısacası Laf Cambazlığı Yapıyor Bankalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

bankalar neden hep yeni müşteriye yüksek faiz veriyor hiç anlamıyorum.uzun yıllardır garantide hesabım vardı hiç dokunmadım hiçde artmamış, burada okuyunca kapatıp açtım faiz 2 puan arttısonra kapatıp tebe taşıdım 20. 5 oldu.garantide 8-9 lardaydı ençok 11 olmuştu.

Sürekli Takip Etmen Lazım Yoksa Bankalar Sessiz Sedasız Ölüye Yatıyorlar Bu Konuyu Takip Edersen Emin Ol Daha Fazla Bilgilenirsin.
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.