Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (74. sayfa)

13 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 20 Misafir (7 Mobil) - 19 Masaüstü14 Mobil
5 sn
73.129
Cevap
1.796
Favori
6.026.700
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: byrmblgl

Ben kapatıp açtım 19,50 oldu yukarıda arkadaş nasıl yapılacağını anlatmış adımları izlerseniz oluyor mobil üzerinden olmuyor internet bankacılığına girin ilgili hesapları kapatın açamazsanız teb müşteri hizmetlerini arayın açıyorlar deneyin ben yaptım.
    2 ay önce bu yöntemle 2 kere vade oranını güncelledim. Bu sefer olmadı. Odeabank eft yaptım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ANTtuArRi kullanıcısına yanıt
    kapat aç günceller

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

2 ay önce bu yöntemle 2 kere vade oranını güncelledim. Bu sefer olmadı. Odeabank eft yaptım

Alıntıları Göster
    Daha önce de söyledim hoşgeldin süreniz bitmiştir.

• Bankaların hoşgeldin faizlerinden sonra uyguladıkları oranları yazabilir misiniz

• Burgan güldüren 19.50 olmuş hesap otomatik artıyor mu yoksa müşteri temsilcisi ile görüşmek gerekiyormu bilenler cevaplarsa sevinirim. Geçen hafta 19 dan hesap açmıştım.

• Şekerbank tezgahalti yüzde 22, yüksek denebilecek bir miktara .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakankaran -- 14 Ağustos 2018; 23:20:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakankaran

Şekerbank tezgahalti yüzde 22, yüksek denebilecek bir miktara .
    Biraz açar mısın?
  • hakankaran kullanıcısına yanıt
    minimum kaç TL için 22 verdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheHobbit -- 14 Ağustos 2018; 23:38:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs190505

Bankaların hoşgeldin faizlerinden sonra uyguladıkları oranları yazabilir misiniz
    Ekleme Yapılacak Yakın Zamanda Tabloya.

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    Eft masrafi varmi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: ssmm

Eft masrafi varmi acaba
    Yoktu önceden.

Şuan 2 TL olacak eft.

• Vakıfbank ARI hesap faiz oranını otomatik olarak güncelliyor mu? 16.75% orandan hesap açtırdık, şu an 18% olmuş; 18'e kendiliğinden güncellenecek mi?
  • ing müşteri kaçırmaya devam ediyor. eski müşterilerin faizini güncellememiş. hala %16

• quote:

Orijinalden alıntı: Halkçı2013

Bugün epey dolaştım TEB BANK MARİFETLİ şu sürecte en iyisi gözüküyor.
    Diğer iyi gözükenlerin ise bankaya gidince kıl tüy ek şeyler talep ettiklerini görüyorsunuz
    Gerçi Teb bankası da 2500tl ni normal hesapta tutmanı istiyor ama daha az uğraşısı olan basit bir kıllık

Diğerleri :

ICBC : %19,50 TL mevduat gayet iyi bir oran gibi gözüksede rakiplerine göre..Günlük kullanamıyorsunu direk aylık paranızı bağlıyor. Hesaba dokunursanız mevduatınız yanıyor. Bu devirde bir ay ben parama dokunma diyen babayiğit varsa tercih edebilir. Bu denli oynak bir piyasada kendimi 30 gün bağlayamam

ING BANK : %17 veriyor esasen. Aylık 750TL harcarsanız %19 a çıkarıyor. Ben neden harcama ve bu işi takip etmekle uğraşayım. Ayrıca tüm ödemelerimi eft ile yapıyorum. Her neyse bana uymadı. Muhtemelen ilk ay harcama yapacaksın ikinci ay %19 a cıkaracak 1 ayda buradan kaybın oluyor.
    Odeabanka baktınız mi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: oneyy1905

Vakıfbank ARI hesap faiz oranını otomatik olarak güncelliyor mu? 16.75% orandan hesap açtırdık, şu an 18% olmuş; 18'e kendiliğinden güncellenecek mi?
    Güncellenmiyor,Hesap Açılış Kapanış Yapılması Gerekli Ancak Bazen Bu İşlemi Yaptığınızda Standart Orana Dönüyor.
    Standart Orana Dönerse Kayıt Açtırıp Düzeltme Yaptırıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 15 Ağustos 2018; 12:39:7 >
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    odeabank mi kullaniyorsunuz hocam?

• Bugün burger e uğrayan oldumu?
    Dolar faizi artacak diyordu mt.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birkanbey -- 15 Ağustos 2018; 13:24:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oneyy1905

Vakıfbank ARI hesap faiz oranını otomatik olarak güncelliyor mu? 16.75% orandan hesap açtırdık, şu an 18% olmuş; 18'e kendiliğinden güncellenecek mi?
    Dün benim 16.75'di bugün faizi 15'e düşürmüşler otomatik. Ne yapmaya çalışıyo bu banka anlamadım. Siz de kontrol edin.
  • Ziraat 35 günlük %19,1 veriyor.
  • Arkadaşlar merhaba. Şu an geçilmesi gereken en mantıklı, güvenilir ve yüksek oranları olan banka hangisidir ? Şu an Enpara'dayım fakat Odeabank Oksijen ve CepteTeb oranlarını daha yüksek gördüm. Öneriniz nedir?
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.