Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (73. sayfa)

19 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 44 Misafir (9 Mobil) - 47 Masaüstü16 Mobil1 iOS4 Android
5 sn
72.772
Cevap
1.793
Favori
5.999.077
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    usd de en yüksek %5 (32 gün) ile burganbank yatırıyor..
    icbc parayı nakit elden getirecekseniz ya valörü bir gün sonraya atıp bir günlük faizinizi iç ediyor, yada oranı düşürüyor... Sanırım dolar için yeni oranları 4,75 e düştü
  • quote:

Orijinalden alıntı: zvzv

usd de en yüksek %5 (32 gün) ile burganbank yatırıyor..
    icbc parayı nakit elden getirecekseniz ya valörü bir gün sonraya atıp bir günlük faizinizi iç ediyor, yada oranı düşürüyor... Sanırım dolar için yeni oranları 4,75 e düştü
    *Burgan ve fibabank gibi bankaların şu an yaşadığımız sıkıntılı süreçte 1994 krizinde batan bankalar gibi batma ihtimali var mı? Böyle bir durumda buradaki yatırımlarımızn akibeti ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: callottemre

*Burgan ve fibabank gibi bankaların şu an yaşadığımız sıkıntılı süreçte 1994 krizinde batan bankalar gibi batma ihtimali var mı? Böyle bir durumda buradaki yatırımlarımızn akibeti ne olur?

Alıntıları Göster
    , 100K tl ye kadar sigortalı olan kısmı bir süre sonra devlet öder, bunun üzeri yanar kül olur.. Batma ihtimali ypk denemez, düşükte olsa vardır...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arjantin dunyine 500 puan artırmış %45 yapmış faizi.. Türkiye de faizi aynı yapmadıkça kimse dolardan tlye geçmez.

• İlk mesajdaki 5 Buçuk Yıllık Getiri Karşılaştırma tablosunda yanlışlık var. Bist 100 ün 2015, 2016 ve 2018-6 ay değerlerinin -(eksi) olması lazım.
  • marifetliyi kapatıp açtım, 16,75 verdi. 19,50 vermedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

marifetliyi kapatıp açtım, 16,75 verdi. 19,50 vermedi.
    dün kapatıp açtım 19.50 verdi bana
  • MUTAF kullanıcısına yanıt
    Başlangıç değerini düşük tutun 2 3 sefer deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

marifetliyi kapatıp açtım, 16,75 verdi. 19,50 vermedi.
    3 aylık döneminiz bitmiştir ben kapatıp açtım 19.50 oldu

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    Ben kapatıp açtım 19,50 oldu yukarıda arkadaş nasıl yapılacağını anlatmış adımları izlerseniz oluyor mobil üzerinden olmuyor internet bankacılığına girin ilgili hesapları kapatın açamazsanız teb müşteri hizmetlerini arayın açıyorlar deneyin ben yaptım.
  • Herkese hayirli gunler gunaydin

%20 uzerinde oran alan oldumu bugunlerde ?

• NewsTR kullanıcısına yanıt
    Daha önce 100 gün boyunca yararlandigim marifetli hesabı kapatıp yeni bir tane acarsam tekrar hoşgeldin faizi olur mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: asdfg112

Daha önce 100 gün boyunca yararlandigim marifetli hesabı kapatıp yeni bir tane acarsam tekrar hoşgeldin faizi olur mu acaba?
    Hayır,Daha Önceden Söylemiştik Şubeniz deki Müşteri Temsilcisi Merkezden Onay Alıp Tanımlama Yapması Gerekli.
  • İlk mesajdaki 5 Buçuk Yıllık Getiri Karşılaştırma tablosunda yanlışlık var. Bist 100 ün 2015, 2016 ve 2018-6 ay değerlerinin -(eksi) olması lazım.

@NewsTR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 14 Ağustos 2018; 14:12:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewsTR

Hayır,Daha Önceden Söylemiştik Şubeniz deki Müşteri Temsilcisi Merkezden Onay Alıp Tanımlama Yapması Gerekli.

Alıntıları Göster
    cebteteb kullanıcıların temsilcisi kim oluyor ? herhangi bir şubeye gidip yaptırabilirmiyiz ? ilerisi için soruyorum

bu arada 2-3 gün önce kapatmıştım bugun tekrar açtım 18.50->19.50 global genç marifetli hesap ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewsTR

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. Henüz süresi dolmadi, sanıyorum kapatıp yeniden açınca %19.5e yükseliyor okuduğum kadarıyla.

• Bugün epey dolaştım TEB BANK MARİFETLİ şu sürecte en iyisi gözüküyor.
    Diğer iyi gözükenlerin ise bankaya gidince kıl tüy ek şeyler talep ettiklerini görüyorsunuz
    Gerçi Teb bankası da 2500tl ni normal hesapta tutmanı istiyor ama daha az uğraşısı olan basit bir kıllık

Diğerleri :

ICBC : %19,50 TL mevduat gayet iyi bir oran gibi gözüksede rakiplerine göre..Günlük kullanamıyorsunu direk aylık paranızı bağlıyor. Hesaba dokunursanız mevduatınız yanıyor. Bu devirde bir ay ben parama dokunma diyen babayiğit varsa tercih edebilir. Bu denli oynak bir piyasada kendimi 30 gün bağlayamam

ING BANK : %17 veriyor esasen. Aylık 750TL harcarsanız %19 a çıkarıyor. Ben neden harcama ve bu işi takip etmekle uğraşayım. Ayrıca tüm ödemelerimi eft ile yapıyorum. Her neyse bana uymadı. Muhtemelen ilk ay harcama yapacaksın ikinci ay %19 a cıkaracak 1 ayda buradan kaybın oluyor.

• bugün gizli faiz artışı oldu 1-2 güne bankalar mevduat faizlerini günceller.
  • Bu gün teb hoşgeldin açtıracaktım. Ancak güncellenen faizleri yansıtmıyorlarmış. Kaçla başlarsak 3 ay boyunca aynı. Yani bugün açsam 3 ay boyunca 19.50. Yakında artar cumaya kadar bekleyin isterseniz dedi..

• odea nın sitesinde oksijen faizleri 100 e kadar 20,25

250 ye kadar 20,50 gorunuyor.

edit:
    hocam faiz oranını güncellemişsiniz ama şu 12.5 k şartını odeabankın sitesinde göremedim. 4000 tl vadesizde tutmak gerek yazıyor. onun disinda temaya katki yapmak istersek 10.000 tutup 2000 tl lik dr islem.yapmak gerekiyor falan yazmislar. 12.5 k yı neye gore yazdınız yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ratt -- 14 Ağustos 2018; 18:5:1 >
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.