Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (69. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 19 Misafir (7 Mobil) - 16 Masaüstü10 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
73.128
Cevap
1.796
Favori
6.026.314
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Odeabank 110k 38 gün %19.75 puandan bağlandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anxiolytic

Odeabank 110k 38 gün %19.75 puandan bağlandı.
    para ve keyif tabikide sizinde....
    dolar 6,30 vaziyet ortada....
    neden peki..?
  • Dolar 6,50 yi geçti, dün akşamdan bu yana tam anlamıyla bir Develüasyon geçirdik...
    Geçmiş olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: merhaba_2233

Cumhurbaşkanı faiz lobisine 'heveslenmesin' dedi izlemedin mi?

Alıntıları Göster
    Ben sadece fikrimi soyledim suan yangin var piyasada gormuyormusun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

Bu mesaj silindi.
    Altını Bozdurup hemen TL den dolara dönmeliydiniz...
    Böyle bir ortamda TL ancak cepteki zorunlu harçlık ve günlük ihtiyaçlar için olacak kadar tutulmalı... Ben öyle yapıyorum...
  • Ch4ylak kullanıcısına yanıt
    Şuan 254,890 gram. Valla kaybetsekte kazansakta önemi yok artık krizin dibi yok çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsm248

Ben sadece fikrimi soyledim suan yangin var piyasada gormuyormusun ?

Alıntıları Göster
    Yangın piyasada değil, dövizde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

Bu mesaj silindi.
    Desene insanlarda para var.

• harbiden cokduk.

• asla TL de durmayın demiştim;SONUÇ ORTADA
  • aktifbank %20 yapmış faizi. aylık değil günlük ben dayanamayıp açtım. dolar alım fırsatı verdiğinde al sat yaparım diğer zamanlarda %20 faiz ne güzel.
  • Dolar sebebiyle üzülen arkadaşlar boşa üzülmesin bu durumu kimse öngöremezdi 5-10 gündeki artışı tahmin etmek neredeyse imkansız. Bugün trump bizzat Türkiye'yi hedef alan bir tweet attı dolar fırladı bunu nasıl öngörebilirsiniz. Bu arada bazı arkadaşlar XX bank şu kadar yapmış faizi diyor o aldığınız faiz değil bono arkadaşlar, devlet garantisi yok dikkatli olalım. Faizle bono arasındaki farkı bilmeyen olabilir yanlış yönlendirme olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nietzsche55

Dolar sebebiyle üzülen arkadaşlar boşa üzülmesin bu durumu kimse öngöremezdi 5-10 gündeki artışı tahmin etmek neredeyse imkansız. Bugün trump bizzat Türkiye'yi hedef alan bir tweet attı dolar fırladı bunu nasıl öngörebilirsiniz. Bu arada bazı arkadaşlar XX bank şu kadar yapmış faizi diyor o aldığınız faiz değil bono arkadaşlar, devlet garantisi yok dikkatli olalım. Faizle bono arasındaki farkı bilmeyen olabilir yanlış yönlendirme olmasın.
    aynen bono. passolig anlaşması falan yapıldı yeni en azından bi 5-6 ay %100 güvenle kullanırım. enparada %17de eriyip duruyor. dolar desen 6,28 olan doları 7,15'e satıyorlar kafayı yediler iyice.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HardLoveBaby

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    İniş ve çıkışların bu kadar hızlı olacağından bahsediyorum dostum
  • quote:

İniş ve çıkışların bu kadar hızlı olacağından bahsediyorum dostum

Alıntıları Göster

Bak usta 3 ay once ne yazmisim , bence bu kadar yaptirima,borca,yuksek enflasyon,yuksek faizlere karsi az bile yukseldi

Malesef ki yilbasinda bekledigim olay 10 agustosta oldu , 2019 da dolarda 10 liralari ustu gorebiliriz

Bu arada dolar euro sterlin sepeti yapmanizi tavsiye ederim.

Onumuzdeki senenin tatil parasinin bir kismi bile cikti simdiden allah bereket versin :) herkese bol kazanclar

• piyasa bu durumdayken yine gittim 32gün vade ile 19,75den parayı bağladım....

niyeyse elim gitmedi bir türlü dolar almaya,

hayırlısı artık...
  • ocak sonu şubat başı gibi 3,70 lerden full dolara girmiştim....

yaklaşık 6 ayda kur artışından 1 daire + 1 araba parası çıktı.... (bir kaç kez dışında al-sat yapmadım bile, günlük dönen dth dolar hesabında faizde beklettim)

şimdi; 6 ay önce oturduğum dairemi satıp kiraya çıkmadığıma, kullandığım lüks aracı satıp yerine 30-40 bin TL lik idareten götürecek işimi görüp ayağımı yerden kesecek bir araç almadığıma pişmanım... Bunları yapsaydım şimdiye sadece onları satıp dolara çevirmekle; yepyeni daha üst seviyede bir daire ve kullandığım aracın en az 5 yıl yeni modelini almıştım...

Fakat bu olayı yılbaşından önce bende beklemiyordum ve bu kadar sert olabileceğini tahmin edememiştim...

Dolar 6,50 oldu, yılbaşına kalmıyacak büyük ihtimal önümüzdeki ay eylülde 7 leri bulup geçecek...(belkide haftaya 7 yi görüp geçecek) Buda %40 ın üzerinde bir enflasyona sebep olacak... ve bu durum apaçık görünürken belliyken halen %19 TL mevduat faizlerine tav olabilenler var.... ben cebimdeki harçlık dışında TL bulundurmuyorum.... mevduatta 5-6 ayda alabildiğin faiz getirisinden fazlasını dolarda bir haftada bazen 2-3 gün içinde alıyorsun.. üzerine dolardan aldığın %5 faizi hesaba bile almıyorum....

İnsan gerçekten hayret ediyor... Basiret baglnınca göz görmüyor olmalı....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zvzv -- 10 Ağustos 2018; 20:42:40 >

• quote:

Dolar sebebiyle üzülen arkadaşlar boşa üzülmesin bu durumu kimse öngöremezdi 5-10 gündeki artışı tahmin etmek neredeyse imkansız. Bugün trump bizzat Türkiye'yi hedef alan bir tweet attı dolar fırladı bunu nasıl öngörebilirsiniz. Bu arada bazı arkadaşlar XX bank şu kadar yapmış faizi diyor o aldığınız faiz değil bono arkadaşlar, devlet garantisi yok dikkatli olalım. Faizle bono arasındaki farkı bilmeyen olabilir yanlış yönlendirme olmasın.
    Gecen gunlerde dolar 5 lira oldugunda almak lazimdi. Uzunca bir sure 5in altinda kaldi. 5oldugunda alinsaydi yukselecegi ve artacagi belliydi.

Mesela bugun ben sabah uyandim 8 civari filan twittera baktim usd 5.70 dediler. Enpara girdim hesaptaki 700 lirayi dedim usd yapayim bi baktim aliş fiyati 5.80 satis ise 5.60 dedim aman şimdi hic bulasmayayim aksam uzeri 6.70 oldugunu duyunca millet dalga geciyor sandim. Ha benim para da kar orani dusuk olur ama yuksek meblagli bir param olsa şuan bile yatirilabilir. Bu dolar 10lirayi bulur.

• Berat Albayrak açıklamasında para politikasının bağımsızlığı prensibimizdir diye slayt gösteriyor, Erdoğan konuşmasında döviz kurlarına bakıp faiz lobisi elini ovuşturmasın, heveslenmesin diyor. Güler misin, ağlar mısın...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zvzv Z kullanıcısına yanıt
    arkadaşım sağol bilgilendirmeler için hep aynı şeyleri yazıyorsun milletin canı sıkkın zaten sen paranı güle güle ye lütfen aynı şeyleri yazma artık inandırıcılığını da kaybediyorsun
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.