Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (602. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tanercemil , istanbul31 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 25 Misafir (2 Mobil) - 24 Masaüstü3 Mobil
5 sn
73.133
Cevap
1.796
Favori
6.027.433
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 600601602603604
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: omer_loopus

bu dediğim gönderme mevzusunu çözebilsem geçerimde.gönderenedik valla.enpara hesabım halihazırda vardı ordan denedim o yüzden yoksa teb de iyiymiş
    şubeye gidin ellerinde varsa çekersiniz.
    yada bankamatikten çekebilirsiniz ama tek seferde ne max ne kadar veriyor bilmiyorum
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    tamamdır teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

3 ay attım.Benim 12'sinde dönüş var duruma göre uzun atıcam ilerde yükseleceğini düşünmüyoruz zaten uzun uzun bağlamak daha iyi.Düşürselerde mevduata yansımaz diyorum çok fazla

Alıntıları Göster
    aslında merkez bankasının kararına kadar günlükte kalıp karara göre karar verebilirdiniz. cunku karar cıkar cıkmaz değiştirmiyor oranı siz online üzerinde kararın hemen ardından aksiyon alabilirsiniz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

aslında merkez bankasının kararına kadar günlükte kalıp karara göre karar verebilirdiniz. cunku karar cıkar cıkmaz değiştirmiyor oranı siz online üzerinde kararın hemen ardından aksiyon alabilirsiniz bence.

Alıntıları Göster
    Aynen oyle dusundumde sonradan zaten yukselmeyecek dedim beklemenin ne anlami var dedim bakalim iyi mi ettik kotu mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    pazartesi de ben de 3 aylığa bağlayacağım burgana devam. siz gibi günlük yapmakta fayda görmüyorum. nasılsa ya düşer ya sabit kalır. bir kısmını da dolarda tutmayı düşünüyorum. her ne kadar ocak ayında altının yükseleceğini düşünsem de girmeyeceğim. altını sevmiyorum. dolayısıyla yine en iyisi 3 aylığa sapla, geç. bari oranı 14 yapsalardı, yuvarlak hesap.
    bu aralarda vadesi biten bir kaç kişi olmasına sevindim. benzer arayışlar, benzer sorulara gerek kalmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zynlby

pazartesi de ben de 3 aylığa bağlayacağım burgana devam. siz gibi günlük yapmakta fayda görmüyorum. nasılsa ya düşer ya sabit kalır. bir kısmını da dolarda tutmayı düşünüyorum. her ne kadar ocak ayında altının yükseleceğini düşünsem de girmeyeceğim. altını sevmiyorum. dolayısıyla yine en iyisi 3 aylığa sapla, geç. bari oranı 14 yapsalardı, yuvarlak hesap.
    bu aralarda vadesi biten bir kaç kişi olmasına sevindim. benzer arayışlar, benzer sorulara gerek kalmıyor.
    14 olursa ben de burgana devam

• vakıfbankta parası olan var mı? tutmalı mı cekmeli mi sizce? katarlılara gidecek deniliyor tahmini ne oran verirler acaba
  • iyi forumlar icbc %14 max 50k 7/24 vadeli bu hesap 3 ay sabit oran mı arkadaşlar? Bu hesabı açtırmak için şubeden önce vadesiz normal hesap açtırmak gerekecek değil mi?
  • Sabit ama 13.75 oldu sanırım. İnternetten de başvurabilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cream cheese

Sabit ama 13.75 oldu sanırım. İnternetten de başvurabilirsin.
    Evet sanırım şu an sitesinde 13,75 den yüksek oran yok. Benim için şube daha iyi olur hocam demek istediğim sadece şubeden halledebilirim değil mi bu hesabı açma işlemlerini? Kargo ile evrak bekleme vs bana uymayacak.
  • Evet açılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

iyi forumlar icbc %14 max 50k 7/24 vadeli bu hesap 3 ay sabit oran mı arkadaşlar? Bu hesabı açtırmak için şubeden önce vadesiz normal hesap açtırmak gerekecek değil mi?
    Sabit evet, kullanıyorum ben.

• Son durumlar nedir arkadaşlar oranlarda? Teşekkürler..
  • Merhaba Beyler,
    USD için Burgan Dijital % 3,15 veriyor, daha iyi ya da bundan düşük ama buna yakın veren yer neresi var?

• Teşekkürler açtırdım hesabı 90 gün sabit 13,75 kötünün iyisi oran şu anda gerçekten. Biliyorsunuz faize kafayı taktıkları için perşembe günü az da olsa yine faizin düşeceğini düşünüyorum. Bu nedenle icbc 90 gün sabit çok iyi oldu üstelik pasif bakiye saçmalığıda yok.
  • Kötünün iyisi değil en yüksek oran bu şu anda :d hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Elky

Merhaba Beyler,
    USD için Burgan Dijital % 3,15 veriyor, daha iyi ya da bundan düşük ama buna yakın veren yer neresi var?

ben burgan dijital kullanıyorum, memnunum. diğerleri çok düşük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cream cheese

Kötünün iyisi değil en yüksek oran bu şu anda :d hayırlı olsun
    Teşekkürler faizler düşük ya genel olarak nerde artık %25 ler ondan dedim kötünün iyisi :) tabi en yüksek oran şu anda. Hocam bu arada m.temsilcisi eft yi vadesize yapın akşam 5 den sonra kendisi vadeli hesaba alıyor sabah tekrar vadesize geçiyor dedi doğru mudur siz de mi böyle yaptınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 9 Aralık 2019; 15:32:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

ben burgan dijital kullanıyorum, memnunum. diğerleri çok düşük.

Alıntıları Göster
    burgan da sube lazım dımı doları yuklemek ıcın. is bankasındaki parayı nasıl atarım komısyomsuz
  • Evet o şekil

• 
Sayfa: önceki 600601602603604
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.