Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
19 Misafir (1 Mobil) - 18 Masaüstü1 Mobil
5 sn
73.007
Cevap
1.795
Favori
6.017.027
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zvzv

Şahsi fikrim; 100K TL varsa; en yüksek faiz veren banka aramak yerine, bu tutarı dolara dönün ve Usd yi 32 günlük %4,90 ile icbc ye yatırın... 32 gün sonrasında toplam bakiyenizin TL + %19-20 mevduat faizine göre nasıl katlanarak arttığını görün.. YTD

Alıntıları Göster
    yakın zamanda usd ve gram altın al sat yaptım. fakat şuanki durum farklı. ekim ayında ödemem var. 3 ay süre ile dolar veya altına giremem. benim için riskli bir durum..
    şuan marifetlide duruyor 17.50 de.. 1 hafta içinde farklı bir yöntem bulmalıyım.

• K@ptan41 K kullanıcısına yanıt
    anladım sağol dolarda artış olmazsa bu sistem mevduata göre zarar yazar ama kesin artar yarın müşteri temsilcim ile görüşeyim hiç olmadı şu abd ile kriz ortamında 1 ay böyle deneyeceğim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • NewsTR kullanıcısına yanıt
    Şubeden ilk hesap açılışını yaptım, limiti sordum 50 bin tl, bana niye 50 bin tl üstü olmuyor dedi o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

yakın zamanda usd ve gram altın al sat yaptım. fakat şuanki durum farklı. ekim ayında ödemem var. 3 ay süre ile dolar veya altına giremem. benim için riskli bir durum..
    şuan marifetlide duruyor 17.50 de.. 1 hafta içinde farklı bir yöntem bulmalıyım.

Alıntıları Göster
    Bu şartlarda, Usd nin düşeceğini düşünüyorsanız, birşey diyemem... TL mevduatın düşük getirisine (reel enflasyonun altında kalan) razı olursunuz.

Bana göte ekim ayında usd 5,50 seviyelerini görecektir... Bu benim tahminim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eto83

anladım sağol dolarda artış olmazsa bu sistem mevduata göre zarar yazar ama kesin artar yarın müşteri temsilcim ile görüşeyim hiç olmadı şu abd ile kriz ortamında 1 ay böyle deneyeceğim
    İçinde bulundğumuz şu ekonomik & politik şartlarda dolarda artış olmama şansı varmı sizce...? Fikrimce, dolarda rekor artışlar devam edecek...

• Ekonomideki bozulma devam edecek olursa moodys kredi notumuz düşüreceğini 2 ay önceden bildirmişti haziran başında 4,50 olan dolar kuru tl karşısında 2 ay içinde %13 değer kazanmış durumda not indirimi tepemizde duruyor bir gece ansızın açıklanabilir haberiniz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

Şubeden ilk hesap açılışını yaptım, limiti sordum 50 bin tl, bana niye 50 bin tl üstü olmuyor dedi o zaman
    Standart Limit 50 K,Merkezden Onay Alıp Sistemden Yükseltme Yapıyorlardı Geçen Sene.
  • Burganbank Güldüren Hesap günlük faiz oranı %19 olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anxiolytic

Burganbank Güldüren Hesap günlük faiz oranı %19 olmuş.

Önceki oranlarla girenlerinki yeni oranla güncellemiyorlar değil mi?
  • pacosbil P kullanıcısına yanıt
    Güncellenmesi lazım. Pazartesi faiz yatınca hesaplayıp tekrar yazarım.

• zvzv Z kullanıcısına yanıt
    İcbc güvenilir mi hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrtkn

İcbc güvenilir mi hocam?
    100 bin TL miktara kadar bütün bankalar güvenilir (o miktar devlet garantisinde sigortalı)

Şahsi olarak ben bundan çok daha yüksek miktarı yatırıyorum, şu an fibabank ta fakat haftaya icbc ye götürecem büyük ihtimal...

• eqqual kullanıcısına yanıt
    Bu haberde yazıyor doların neden arttığı emisyon varmıymış yokmuymuş:)))

http://www.mynet.com/haber/dunya/almanlardan-turkiye-abd-krizi-icin-ilginc-yorum-turk-devleti-iflas-edebilir-4310722-1
  • HSBC 90k 90 günlük %19.5 dan yatırıldı.
  • Arkadaşlar merhaba,

43000 tl param var. Hangi bankaya ne olarak kaç aylık vade ile yatırmamı tavsiye edersiniz? Hesaba yatırıp altın mı alsam, dolar mı alsam, tl olarak mı mevduatta bekletsem bilmiyorum. Yazıları okudum ama ben pek anlamam da o yüzden şey ettim.

• MB bilinçli devalüasyon ile 1 sene de parayı %40 eritti. Olağanüstü hal in ilanından beri 2 yılda TL %70 eridi. Millet dolara geçtiği için artık mb de tam olarak para arzını kontrol edemiyor. Şu anda 2 li para birimine geçti vatandaş %50 dolar %50 TL. MB bundan sonra TL de bassa artık kontrol zor. Okkalı bir faiz artışı lazım. Yani karar sizin. Böyle durumlarda para kazanmayı düşünüp TL de kalanlar %70 zarar etti. Aman paramın değeri korunsun diyenler ise 2 yolda %70 kar etti. Bu ülkede şişmiş emlak fiyatları düşmediği sürece TL den uzak durmam gerek. Ya onlar düşecek ya da TL ucuzlayacak. Maalesef TL yi ucızlatıyorlar. Şişmiş TL varlıkların fiyatları ucuzlatılıyor. Bunu varlık fiyatlarını TL bazında düşürerek yapmaları daha sağlıklı olur ama otorite TL nin fiyatını eritip varlıkların fiyatını düşürmeyi seçti. Olan bence bu. Yatırım tavsiyesi değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: faldov

HSBC 90k 90 günlük %19.5 dan yatırıldı.
    Hocam yeni müşteri olarak mı açtınız hesabı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewsTR

Piyasanın Altında Oran Veren Bankaları Eklemiyoruz,Bir Anlam İfade Etmiyorlar.

Alıntıları Göster
    3,60 oranı var akbank ın hocam iyi sayılır
  • HSBC dışında 19 üstü alabilen var mı tezgah altı?
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.