Şimdi Ara

banka kartımı kaybettim moralim bozuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler banka kartımı kaybettim ATM de unuttum daha doğrusu. Ertesi gün aklıma geldi ta. Müşteri hizmetlerini aradım kartı kapattılar. İnternetten baktım içinden para çeken olmamış. Yeni kart için başvuru yapmak gerekiyormuş. Ama moralim bozuldu. Evde babam ne diyecek o var daha off ki off aklıma tüküreyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• La kaybettim dersin olur biter kartta 1 haftaya gelir

• ahmetsalih37 kullanıcısına yanıt
    Ya babam çok konuşacak bi karta sahip çıkamadın falan diye. 5 yıldır kullanırım ilk defa böyle bir şey geldi başıma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardesim ben defalarca atmde unuttum 15 gun icinde bankalar atmlerde kalan kartlari toplarlar. Hangi bankanin atmsindeyse o bankanin subesine git alirsin orijinal kartini, yenisine gerek yok ugrasma bosuna.

• Hangi bankada unuttun hangi subede

• aynısı başıma geldi 1 gün aç kalmıştım başka hesabımda yoktu çok sıkıntı ya bu durumlar. Pedere eft geçtim hesaptaki tüm parayı hemen yeni kart çıkarttırdım sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkem.IX -- 25 Nisan 2015; 19:31:53 >
  • babana soylemene gerek yok

• Müşteri hizmetlerini aradım kartı bloke ettiler bulunsa bile kullanılamaz dendi

• master of darkness kullanıcısına yanıt
    Halkbank Nevşehir/ Ürgüp şubesi. Dün unuttum. Te bugün öğlen hatırladım gittim yandaki dükkana sordum kart gördünüz mü diye 2 kişi daha unutmuş ama benimki yoktu

• quote:

Orijinalden alıntı: Asosyaller Kralı

Müşteri hizmetlerini aradım kartı bloke ettiler bulunsa bile kullanılamaz dendi

Atmde kaldiysa bosuna bloke etmissin ne geregi vardi ki alirdin bankadan neyse hayirlisi:)

• red alert2 R kullanıcısına yanıt
    18 yaş altıyım maalesef 16 yaşındayım

• quote:

Orijinalden alıntı: FSPehlivan

quote:

Orijinalden alıntı: Asosyaller Kralı

Müşteri hizmetlerini aradım kartı bloke ettiler bulunsa bile kullanılamaz dendi

Atmde kaldiysa bosuna bloke etmissin ne geregi vardi ki alirdin bankadan neyse hayirlisi:)

Ne yalan söyleyeyim korktum şimdi biri almıştır falan diye. Ama internetten baktım parayı çeken olmamış bende panikleyip yaptım işte

• kardes yeni kart basvurusu yapican bir hafta sonea gidip bankadan alacan karti illa ailene haber mi veriyorlar?

• red alert2 R kullanıcısına yanıt
    İşte 18 yaş altı olduğum için para bile çekemiyorum bankadan beraber gitmemiz gerekiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.