Şimdi Ara

Bank'O Axess İlk Alışverişiniz Bizden!(100 TL chip puan, Yeni kart başvurusu içerir) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
13
Favori
7.054
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • düz banko kartı olup ilk defa axxess'e başvuracaklar için kampanya geçerli midir? diğer +100'den de yararlanılabilir mi?
  • Bu bankanın posu yoğun bulunuyor mu? Puanı nerelerde kullanabiliriz? Ona göre başvuracağım yoksa uğraşmayalım
  • Akbank axess puanı harcayabildiğiniz tüm fiziki akbank pos cihazında puanı harcayabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başvursam mı ne yapsam. Telefon alacağım havadan 200 TL gelir. Borajet kartına başvursam 50 TL mi ne indirim veriyormuş galiba 1000 TL alışverişe, o da iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Başvursam mı ne yapsam. Telefon alacağım havadan 200 TL gelir. Borajet kartına başvursam 50 TL mi ne indirim veriyormuş galiba 1000 TL alışverişe, o da iyi.

Borajet sadece ucak bileti alımlarında indirim yapıyor.
  • kart yıldatını iptal edıyormu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mnr980 kullanıcısına yanıt
    Şimdiye kadar bir yıl açık kalmaya iade ettiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Başvursam mı ne yapsam. Telefon alacağım havadan 200 TL gelir. Borajet kartına başvursam 50 TL mi ne indirim veriyormuş galiba 1000 TL alışverişe, o da iyi.

Borajet sadece ucak bileti alımlarında indirim yapıyor.

Yok onu biliyorum, eksik yazmışım. Telefon almayı düşünüyordum 200 TL chip-para gelir, 50 TL'de borajete indirim alırım mis gibi olur. Tabi böyle düşününce iyi. Demek ki kartı alamayacağız.
  • MH ile yaptığım görüşme sonucu anladığıma göre, bu chip para kamapnayaları sadece axess özellikli ve chip para toplamaya uygun kartlar için geçerliymiş. Bilginize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

MH ile yaptığım görüşme sonucu anladığıma göre, bu chip para kamapnayaları sadece axess özellikli ve chip para toplamaya uygun kartlar için geçerliymiş. Bilginize...

Borajet kartı dahil mi oluyor bu durumda?
  • Başvuru yapamıyorum netten telefonu girip ilerleyince sonra tekrar deneyin diyor
  • bank o axess kartım nerde diye ararken ek kart verdi eleman :) 15 tl de puan

bank o da başvuru yapmıştım ama müşteri hizmetleri göremedi başvuruyu anlamadım gitti.
  • Bende başvuru yaptım ay sonuna yetişirse kullanırız.
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    Kampanyaya ücretsiz Bank’O Card’lar dahil değildir.

Axess özellikli kartlar dahil.

• Ben daha önce bankocard çıkartıp iptal ettirmiştim. Şimdi yeni başvuru yapsam kampanya kapsamı dışı kalırmıyım?

• Kredi puanim iyi, sürekli krediniz hazir ve kart limiti artiralim smsleri aliyorum, kart limit durumum da müsait ama basvurum reddedilmiş. Şaka gibiler.
  • Bi de ben söyleyeyim dedim. Kampanyaya sadece axess özellikli kartlar dahil imiş aagdgsjkskskkdkks
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    Evet dahil oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

Kampanyaya ücretsiz Bank’O Card’lar dahil değildir.

Axess özellikli kartlar dahil.

Borajet kartı chip paraya uygun mu yoksa otomatik mile mi dönüşüyor borajette kullanmak için ondan emin olamamıştım sistemini bilmediğim için. Chip paraymış, sorun yok.
  • Şimdi başvurdum.

Şöyle bi kombo olabilir mi ?

İlk alışverişiniz bizden 100 puan (http://www.bankocard.com.tr/tr-tr/Kampanyalar/Sayfalar/ilk-alisverisiniz-bizden-1337.aspx)

Alışverişinizin %10 binden (http://www.bankocard.com.tr/tr-tr/Kampanyalar/Sayfalar/banko-card-axessten-10-chip-para-1338.aspx )

+ alışveriş site kampanyası 100 tl (gg hepsi n11 teknosa gibi)https://forum.donanimhaber.com/m_122592779/tm.htm

Yani 1000 tl ye bir cep telefonu alsam, 300 chip para gelir mi siizce dostlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro26 -- 18 Aralık 2016; 14:27:21 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.