Şimdi Ara

***(BANIM KALDIRILDI)***Overwatch Tarafından Haksız Yere Banlandım!** (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
1
Favori
7.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ezio Da Firenze

Hesaptan çok AKye üzüldüm, StatTrak™ Onaylı Leşler: 79558.

Geçmiş olsun.
    O ak, birde deagle'ım benim. İkisinide yılladır kullanıyorum, yıllarca da kullanırım diye düşünüyordum. Tüm skinler değişir ama bu ikisi asla değişmezdi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: f0rest

yanlış hatırlıyorsun. oynamadık

laf kalabalığı yapma. demo atıyorsan at yoksa hilesin bu kadar basit
    Benim arkadaş listemde olduğunuzu hatırlıyorum hocam. Ayrıca demo atıyorsan at yoksa hilesin ne demek? Başlığı tekrar okuyun, "sizce hile miyim?" mi yazıyor orada. Sen benim maçlarımı izledin hile kullanmadığıma kanaat getirdin diyelim, ee? Noldu? Benim burada bir problemim var, yardım istiyorum. Banımı kaldırabilecek bir yöntem biliyorsun da sadece temiz olduğuma inanırsan mı söyleyeceksin bana? Eğer öyleyse tamam, çok iyi, akşama doğru son oyunlarımdan linkleri paylaşırım..
  • .M.S.A. kullanıcısına yanıt
    ben eklemedim, sen eklemişsindir. problem hile kullanıp ban yedikten sonra burda uzun düzgün yazılar yazarak temiz olduğun imajını yaratmaya çalışman. ben de diyorum ki bu imajı oluşturmak istiyorsan laf kalabalığı yapma demo paylaş. yoksa neden insanlar seni ciddiye alıp yardımcı olmaya çalışsın. ban yiyen sıradan bir oyuncusun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .M.S.A.

Hocam iki türlü overwatch banı var biri hileden dolayı olan, bu kalıcı oluyor ve "convicted by overwatch - majorly disruptive" bu şekilde yazıyor. Birde küçük sebeplerden dolayı olan var team kill-griefing vs.'den dolayı olanlar, bunlarda "convicted by overwatch - minorly disruptive" yazıyor ve kalıcı olmuyor, sonradan açılıyor ancak iki kez alınca kalıcı bana dönüşüyor. Benimki maalesef ilk dediğim hileden dolayı olandan.

Sadece kill için oynayan biri daha eksildi derken beni mi kastettiniz anlamadım ama benim öyle bir oynama şeklim yok..

Alıntıları Göster
    ikinci griefing banında da majorly disruptive yazıyor.

hesabı satın mi aldın yoksa sana mi ait? daha önce oyunbozanlik sebebiyle banlandın mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Gene benim dediğime gelir o iş bu bilgisayardan bu oyun oynandı oyun bozanlık yada kufurlu sesı ıletısım yazılı ıletısım yapmadan ban yersem overvac yada dıger turlu ban gene bilgisayarın delil teşkil eder. Geçen bir kil aldım olen arkadasım ınanmadı o arada benı ızlıyomus adam da haklı ordan gelır dıye tahmın ettım hızlı refleks kullandım sımdı bunu goren bırı bana ban atarsa sen ızlıyosun gıbısınden alır o bılgısayı steam montelerim :) Sonucta overvac ban yedıgınde de adam senın bılgısayarında bısı var dıye suphelenıyor gecen 13 yasında kuzenım ban yemıs oyun bozanlıktan haklılar adamlar ve acılmadı hesabı ıtemlerı de cok aklını alırım benım ıtemlerım felan gıdıcek bırsey yapmadıgım halde :) Yada noterden ihtar felan cekiceksin öyle birşey varsa inceliyecekler zorda kalıp yoksa kımse sallamaz ne sıkayetler oluyordur.
  • quote:

ben eklemedim, sen eklemişsindir. problem hile kullanıp ban yedikten sonra burda uzun düzgün yazılar yazarak temiz olduğun imajını yaratmaya çalışman. ben de diyorum ki bu imajı oluşturmak istiyorsan laf kalabalığı yapma demo paylaş. yoksa neden insanlar seni ciddiye alıp yardımcı olmaya çalışsın. ban yiyen sıradan bir oyuncusun
    Yahu ne demek temiz imajı yaratmak? Yardım için konu açmışım ve konuma iyi kötü yorum yazan herkesi insan yerine koyup cevap veriyorum ne var bunda? Başka bir mesajımda farklı, bu konuda farklı mı yazılar yazıyorum sanki? Diğer tüm mesajlarıma bak 7 yıllık üyeliğim var, az mesaj yazıyorum herkese saygılı bir şekilde cevap vermeye çalışıyorum hep. Demoları pc'ye geçince paylaşırım tabi neden paylaşmayayım. Benim anlamadığım şey; insanlar neden seni ciddiye alıp yardımcı olmaya çalışsın demeniz. Forum burası, ben böyle bir konu açtım, farzedinki ben hiç ban yemedim yada hile kullandım da ban yedim, ama hile kullanmadan birisi ow ban yerse ne yapabilir konusunu merak ettim ve burada sizlere danışıyorum. Konu hakkında bilgi sahibiyseniz neden yardımcı olmaya çalışmayasınız ki?

• hile kullananların ban yemediği oyunda hileden ban yenmez zaten. aimim çok iyi o yüzden hile sandılar ban yedim demek komik

"esea gibi platformlarda kısa sürede en üst ranklara gelebileceğimden hiç şüphem yok. " e peki 2000 saat kasana kadar esea neden yok ? 2000 saati olupda mm ye katlanan adam görmedim, benim arkadaşta global, hep faceit, esea falan atıyor, mm girdiği yok, arada smurfla gireriz cheater, report yazıyolar ama ona rağmen oynadığı hiçbir hesap ban yemiyor.

kendi aiminizi övmeseniz haksız yere ban yemiştir derdim ama aimi bu kadar çok övdüğünüz için hile türünden ban yedirtmeyecek bir oynayışa sahip olduğunuz belli.

diğer report türlerinden ban yemişsinizdir büyük ihtimal. biraz düşünün önceki oyunlarda toxiclik yaptım mı, sesli iletişimde ağza alınmayacak laflar ettim mi, yada trollük yapmak falan. o tür sebeplerden olabilir, eski yada yeni...

• quote:

Orijinalden alıntı: Eazy-E

ikinci griefing banında da majorly disruptive yazıyor.

hesabı satın mi aldın yoksa sana mi ait? daha önce oyunbozanlik sebebiyle banlandın mi?

Alıntıları Göster
    Hesap bana ait hocam. Daha önce banlanma gibi bir durumum olmadı. Konumdaki resimlerden birinde banın açıklaması yazıyor. Bakabilirsiniz, bir kısmı şöyle:

"Hesabınızın hareketleri doğrultusunda kullanıcılar tarafından bazı raporlar oluşturuldu. Ardından Overwatch araştırmacıları bu oyun videolarının raporlarını görüntüledi ve görüş, hedef alma veya başka bir adil olmayan avantaj sağlayan harici bir yazılım kullanıldığına ve kalıcı bir yasağın gerekli olduğuna şüphesiz bir biçimde kanaat getirdi."

• quote:

Hesap bana ait hocam. Daha önce banlanma gibi bir durumum olmadı. Konumdaki resimlerden birinde banın açıklaması yazıyor. Bakabilirsiniz, bir kısmı şöyle:

"Hesabınızın hareketleri doğrultusunda kullanıcılar tarafından bazı raporlar oluşturuldu. Ardından Overwatch araştırmacıları bu oyun videolarının raporlarını görüntüledi ve görüş, hedef alma veya başka bir adil olmayan avantaj sağlayan harici bir yazılım kullanıldığına ve kalıcı bir yasağın gerekli olduğuna şüphesiz bir biçimde kanaat getirdi."

Alıntıları Göster
    Oradaki açıklama bütün banlarda aynı yazıyor.

Son zamanlarda vacnet tarafından çok fazla üye banlandı. Yeni bir sistem olduğu için belkide hatalı bir şekilde sizi de banlamış olabilir. Eğer bir hata varsa gelecekte otomatik olarak banınız açılır. Ancak bunun dışında bu banın silinmesi imkansız. Steame ticket atmanız zaman kaybından başka birşey olmayacak.

Ek olarak tavsiyem f0rest denen üyeye hiç cevap vermeyip bloklamanız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Texassm0ke

hile kullananların ban yemediği oyunda hileden ban yenmez zaten. aimim çok iyi o yüzden hile sandılar ban yedim demek komik

"esea gibi platformlarda kısa sürede en üst ranklara gelebileceğimden hiç şüphem yok. " e peki 2000 saat kasana kadar esea neden yok ? 2000 saati olupda mm ye katlanan adam görmedim, benim arkadaşta global, hep faceit, esea falan atıyor, mm girdiği yok, arada smurfla gireriz cheater, report yazıyolar ama ona rağmen oynadığı hiçbir hesap ban yemiyor.

kendi aiminizi övmeseniz haksız yere ban yemiştir derdim ama aimi bu kadar çok övdüğünüz için hile türünden ban yedirtmeyecek bir oynayışa sahip olduğunuz belli.

diğer report türlerinden ban yemişsinizdir büyük ihtimal. biraz düşünün önceki oyunlarda toxiclik yaptım mı, sesli iletişimde ağza alınmayacak laflar ettim mi, yada trollük yapmak falan. o tür sebeplerden olabilir, eski yada yeni...
    Yorum için sağolun, bende sizin gibi düşünüyordum dün geceye kadar. Böyle bir cevap yazmadan önce konudaki mesajlarımı okusaydınız keşke. Ben aim'im çok iyi hile sandılar demiyorum, haksız yere ow'tan banlandım, benim tahminim aim'im iyi olduğundan dolayı ow'ta hile zannetmişlerdir diye haksız banıma bahane bulmaya çalıştım o kadar. Yaklaşık son 2 yıldır hiçbir platformda rekabetçi oynamıyorum hocam nedense canım istemiyor, sinirleniyorum vs., sadece arada mm'de maç atarım oda çok nadir, onun dışında dm oynuyorum, arms race oynuyorum son 2 yıldır, ama inactive değilim. :)

Aim konusunda zaten beni izleyen biri hile olmadığımı rahatlıkla anlayabilir. Çünkü çok düşük sensitivity ile oynadığım için aim'im smooth diyim, yani hilelerde olduğu gibi keskin vuruşlar istesemde olmuyor. Akşam burada birkaç maçımı paylaşacağım, sizinde zamanınız varsa inceleyebilirsiniz. Belki de wallhack suçundan banlandım bilmiyorum onu göremiyorum ama ben aim'dir herhalde diye düşünüyorum. Çünkü wh kullanmayan biri en fazla ne kadar wh kullanıyormuş gibi şüphe çekebilir ki? Suç griefing'ten değil, keşke ondan olsa hocam onlar geçici oluyor iki defa hakkın oluyor. Böyle yazıyor ban bilgilerinde:

• quote:

Oradaki açıklama bütün banlarda aynı yazıyor.

Son zamanlarda vacnet tarafından çok fazla üye banlandı. Yeni bir sistem olduğu için belkide hatalı bir şekilde sizi de banlamış olabilir. Eğer bir hata varsa gelecekte otomatik olarak banınız açılır. Ancak bunun dışında bu banın silinmesi imkansız. Steame ticket atmanız zaman kaybından başka birşey olmayacak.

Ek olarak tavsiyem f0rest denen üyeye hiç cevap vermeyip bloklamanız.

Alıntıları Göster
    Hocam benim vac-ban olmadığı için o dalga ile bir ilgisi olduğunu sanmıyorum. Ana ekranda kırmızı fontlu "convicted by overwatch - majorly disruptive" yazıyor, sizin dediğiniz griefing'ten olanlarda farklı bir renkte "convicted by overwatch - minorly disruptive" yazıyormuş. Steam ticket'tan küçükte olsa bir umudum var neden var çünkü hile kullanmadım. :) Yani şüpheli olan maçımı yetkili biri izlesin yeter zaten. Bu çokta zor olmamalı. Üye konusunda ise ben herkese cevap vermeye çalışacağım. Biraz agresif biri galiba ama olsun.. :)

• quote:

Yorum için sağolun, bende sizin gibi düşünüyordum dün geceye kadar. Böyle bir cevap yazmadan önce konudaki mesajlarımı okusaydınız keşke. Ben aim'im çok iyi hile sandılar demiyorum, haksız yere ow'tan banlandım, benim tahminim aim'im iyi olduğundan dolayı ow'ta hile zannetmişlerdir diye haksız banıma bahane bulmaya çalıştım o kadar. Yaklaşık son 2 yıldır hiçbir platformda rekabetçi oynamıyorum hocam nedense canım istemiyor, sinirleniyorum vs., sadece arada mm'de maç atarım oda çok nadir, onun dışında dm oynuyorum, arms race oynuyorum son 2 yıldır, ama inactive değilim. :)

Aim konusunda zaten beni izleyen biri hile olmadığımı rahatlıkla anlayabilir. Çünkü çok düşük sensitivity ile oynadığım için aim'im smooth diyim, yani hilelerde olduğu gibi keskin vuruşlar istesemde olmuyor. Akşam burada birkaç maçımı paylaşacağım, sizinde zamanınız varsa inceleyebilirsiniz. Belki de wallhack suçundan banlandım bilmiyorum onu göremiyorum ama ben aim'dir herhalde diye düşünüyorum. Çünkü wh kullanmayan biri en fazla ne kadar wh kullanıyormuş gibi şüphe çekebilir ki? Suç griefing'ten değil, keşke ondan olsa hocam onlar geçici oluyor iki defa hakkın oluyor. Böyle yazıyor ban bilgilerinde:

Alıntıları Göster
    cevap yazmadan nerdeyse tüm yorumları okudum

oyun böyle yapıcak bişey yok, bu oyun hileleri banlamaz gider hile olmayanları banlar

biz hesabı 21 level seçkine kasana kadar her oyun hile geliyodu, 21 den sonra hile gelmez oldu, seçkin olsanda silver maç girince gene orda bazen hileler denk geliyor, reportluyosun ban vs yok

bu bandan sonra tekrar cs alıp döner misiniz oyuna ?

niye farz edeyim? ban yemişsin işte dahası ne? ilk mesajımda normal bir şekilde demo paylaşmalısın yazdım. tamam akşam paylaşırım diyeceğine araya bir sürü boş laf sıkıştırıyorsun. kohezyon problemi var galiba
  • quote:

Hocam benim vac-ban olmadığı için o dalga ile bir ilgisi olduğunu sanmıyorum. Ana ekranda kırmızı fontlu "convicted by overwatch - majorly disruptive" yazıyor, sizin dediğiniz griefing'ten olanlarda farklı bir renkte "convicted by overwatch - minorly disruptive" yazıyormuş. Steam ticket'tan küçükte olsa bir umudum var neden var çünkü hile kullanmadım. :) Yani şüpheli olan maçımı yetkili biri izlesin yeter zaten. Bu çokta zor olmamalı. Üye konusunda ise ben herkese cevap vermeye çalışacağım. Biraz agresif biri galiba ama olsun.. :)

Alıntıları Göster
    10 ay önce griefing sebebiyle ikinci sefer banlattığım hesapta kırmızı olarak convicted by overwatch - minorly disruptive yazdı. İlk banda sarı renk oluyor orası. Benim oyunbozanlık banım karşı takımda 5 tane hile varken oldu ve bana yardımcı olmadılar. Malesef ticketleri pek önemsediklerini sanmıyorum özellikle oyun banı hakkındaysa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Texassm0ke

cevap yazmadan nerdeyse tüm yorumları okudum

oyun böyle yapıcak bişey yok, bu oyun hileleri banlamaz gider hile olmayanları banlar

biz hesabı 21 level seçkine kasana kadar her oyun hile geliyodu, 21 den sonra hile gelmez oldu, seçkin olsanda silver maç girince gene orda bazen hileler denk geliyor, reportluyosun ban vs yok

bu bandan sonra tekrar cs alıp döner misiniz oyuna ?

Alıntıları Göster
    Bu mağduriyetimi gidermeye çalışacağım hocam, cs go developer'larından birkaçına ulaşmayı vs. deneyeceğim. Kendi hesabım dışında bir yerden cs-go oynamam zaten, bunu halledemezsem bir daha oynamam, yapacak bir şey yok.

Dün geceden beri internette yerli yabancı her yerden araştırıyorum daha önce başına böyle bir şey gelenleri, okuduğum konuların çoğu; yok eski hesabımda hile yaptım bunda bir şey yok, yan hesabımda yaptım bunda haksız ban yedim, arkadaşım yüklemiş gibi saçma sapan şeylerle karşılaşıyorum hep. Çok azı ben suçsuzdum ban yedim diyor, o konulara gelen cevaplara bakıyorum hepsi aynı bu konudaki gibi, ban yediysen kesin hilesin diyorlar. Bilmiyorum onlar doğruyu mu söylüyor ama ben kendimi bildiğim için elimden yettiğince bunu kaldırtmaya çalışacağım..

• quote:

10 ay önce griefing sebebiyle ikinci sefer banlattığım hesapta kırmızı olarak convicted by overwatch - minorly disruptive yazdı. İlk banda sarı renk oluyor orası. Benim oyunbozanlık banım karşı takımda 5 tane hile varken oldu ve bana yardımcı olmadılar. Malesef ticketleri pek önemsediklerini sanmıyorum özellikle oyun banı hakkındaysa.

Alıntıları Göster
    Bende hiç sarı olmadı hocam ilk defa karşılaşıyorum böyle bir şeyle..
  • quote:

niye farz edeyim? ban yemişsin işte dahası ne? ilk mesajımda normal bir şekilde demo paylaşmalısın yazdım. tamam akşam paylaşırım diyeceğine araya bir sürü boş laf sıkıştırıyorsun. kohezyon problemi var galiba
    Hocam pc'ye geçince maçları paylaşacağım dedim zaten. Maçları sizin merakınız için koyacağım, onların konuyla hiçbir ilgisi yok. Bana hiçbir yardımı dokunmayacak o paylaş deyip durduğunuz maçlar..
  • Şu anki ow banların hepsini büyük ihtimal vacnet atıyor izleyen yok zaten owyi.Vacnet geldi diye defalarca konu açıldı.Backtrak ve legit aimbotlar banlanıyor yazdık keşke yazılanlara dikkat etseydeniz.
  • f0rest kullanıcısına yanıt
    Steamde son 8 maçımı görebiliyorum onların sadece ikisini kazanmışım,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .M.S.A. -- 16 Aralık 2022; 19:35:54 >
  • Etiketleyememişim, şimdi etiketliyorum soran kişileri.. @Mianfei @f0rest @Lev1n @T A R I K
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.