Şimdi Ara

***(BANIM KALDIRILDI)***Overwatch Tarafından Haksız Yere Banlandım!** (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
1
Favori
7.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bourne90

Şu anki ow banların hepsini büyük ihtimal vacnet atıyor izleyen yok zaten owyi.Vacnet geldi diye defalarca konu açıldı.Backtrak ve legit aimbotlar banlanıyor yazdık keşke yazılanlara dikkat etseydeniz.
    Yazılanlara dikkat etseydiniz derken? Vac banım yok ve kesinlikle hile kullanmadım..
  • .M.S.A. kullanıcısına yanıt
    son 8 maçının ssini ve bütün linkleri paylaşır mısın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f0rest

Paylaşırım tabi..
  • Hesap elden gidiyeah prolardan daha iyi oynuyoyeah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • f0rest kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: f0rest

Ana ekranım bu şekilde:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .M.S.A. -- 16 Aralık 2022; 19:37:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .M.S.A.

Profesyonel oyunculardan bazılarının overwatch banları daha önce kaldırıldı. Yanlış anlaşılmak istemiyorum ancak çok iyi oynadığımı düşünüyorum, aim bazında profesyonel oyuncuların çoğundan iyiyim desem abartmış olmam. Benim maçlarımı (bu arada şimdi baktım son 10 maçın sadece 2 tanesini kazanmışım) supreme ve global olan oyuncuların denetlediğini düşünürsek bu insanlar nasıl emin olmadan kesin hile kısmını işaretleyebiliyorlar? Bende ow incelerim sıklıkla, %90 hile olduğunu düşündüğüm birine bile yetersiz delil derim, zaten olması gerekende bu. Steam destekteki bir uzman hile kullandığım düşünülen maçı incelese hiçbir sorun kalmayacak. Ama incelerler mi soru o şuan..
    sen %90 hile olan adama hile değil dersen böle banlanırsın işte iyi olmuş hileci seni

• demolar timeout olmuş izlenmiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GüvenlikMurat

sen %90 hile olan adama hile değil dersen böle banlanırsın işte iyi olmuş hileci seni

Alıntıları Göster
    Overwatch'ta, hiç şüphe bulundurmayacak kadar bariz seçeneği var hocam, kesin emin olmadığımı, kesin eminim diye işaretlemem normal olarak. Ve demekki de doğru olanı yapıyormuşum, sistem kusursuz çalışmıyormuş. Hileci demiş birde, sanki ben burada millete hile miyim diye konu açmışım, millet kıt beyinleriyle kıt yorumlar yapıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asynchronous

demolar timeout olmuş izlenmiyorlar.
    Hocam en son oynadığım maç 22 mayısta, ilk paylaştığım link, üstünden 15 gün geçmiş, o da mı izlenmiyor? Kaç gün sürüyor timeout olması normalde? Yada ben banlıyım diye mi öyle çıkıyor?
  • quote:

Overwatch'ta, hiç şüphe bulundurmayacak kadar bariz seçeneği var hocam, kesin emin olmadığımı, kesin eminim diye işaretlemem normal olarak. Ve demekki de doğru olanı yapıyormuşum, sistem kusursuz çalışmıyormuş. Hileci demiş birde, sanki ben burada millete hile miyim diye konu açmışım, millet kıt beyinleriyle kıt yorumlar yapıyor..

Alıntıları Göster
    hile olduğunu sen çok iyi biliyorsun. kandırma insanları
  • quote:

hile olduğunu sen çok iyi biliyorsun. kandırma insanları

Alıntıları Göster
    Arkadaşım ben kendimin ne olduğunu biliyorum, burada insanları hile kullanmadığıma inandırmayada çalışmıyorum. Ben hiç banlanmadım, merakımdan böyle bir durumda ne yapılabilir diye soruyorum gibi düşünün siz. Yardım için soru sordum, sadece bir kaç insan düzgün cevap verdi, steam ticket'lar dışında bir öneride çıkmadı zaten..
  • 1 sene önce açtığın hileden bile yemiş olabilirsin (açmışsın demiyorum)
    Aile paylaşımı yaptığın bir kişi yemiş olabilir
    Bazen hatalı vacban lar olabiliyor nadir olsada sen itirazını yap yinede
    Hile kullanan biri sana güzel infolar verdiysede vacban yersin (Hile benim pc de değil diye düşünme) sunucu veya oyun bug ları yuzunden bile vac yıyenler olabiliyor
    Steam API keyini bir şekilde paylaştıysan (ben bu şekilde api yüzünden ban yedim gelen destek maillerinde yazıyordu)
    veya pc de steam rahatsız eden birşey vardı

Nasıl bir öneri istiyorsunki steama ticket atacksın sani biri sana şu prg. yukle vac kalkacak diye bir beklentin varsa yanılıyorsun
    Benimde hile hurda ile işim olmaz ama birgün bizde yanacaz diye korkuyorum
    Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaYTo -- 5 Haziran 2018; 2:38:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaYTo

1 sene önce açtığın hileden bile yemiş olabilirsin (açmışsın demiyorum)
    Hile kullanan biri sana güzel infolar verdiysede vacban yersin (Hile benim pc de değil diye düşünme) sunucu veya oyun bug ları yuzunden bile vac yıyenler olabiliyor
    Steam API keyini bir şekilde paylaştıysan (ben bu şekilde api yüzünden ban yedim gelen destek maillerinde yazıyordu)

Nasıl bir öneri istiyorsunki steama ticket atacksın sani biri sana şu prg. yukle vac kalkacak diye bir beklentin varsa yanılıyorsun
    ben hiç hile kullanmayıp yiyen görmedim bu arkadaş 2 sene önce bile olsa açmıştır şimdi yemiştir o da biliyor 1 kere bile olsa kullandığını

• quote:

ben hiç hile kullanmayıp yiyen görmedim bu arkadaş 2 sene önce bile olsa açmıştır şimdi yemiştir o da biliyor 1 kere bile olsa kullandığını

Alıntıları Göster
    Ben maçın ortasında adama hilesin sen dedim hayır vs dedi yeminler küfürler etti , 5-10dk sonra ban yedi :) sonrada beni engelledi sildi
    bunun gibi çok olayla karşılaştım hile olanlar çok boktan oynadıkları için hile açıyorlar 3-5 adam vurarak hava atıyorlar :)
  • quote:

1 sene önce açtığın hileden bile yemiş olabilirsin (açmışsın demiyorum)

Hocam benimki vac-ban değil, overwatch ban. Sizin dediğiniz vac-ban, yani sistemimde hile yazılımı fark edilince atılan. Dediğiniz şeylerin hiçbirini yapmadım, yaşamadım. Steam ticket attım zaten, ilk defa böyle bir şey yaşadığımdan dolayı prosedürü bilmiyorum, başka yapmam gereken bir şey var mı, daha önce böyle bir durumla karşılaşmış olan var mı diye merak ettiğimden dolayı açtım konuyu. Program tavsiyesi vs. istemiyorum hocam, tek isteğim bir yetkilinin suçlu bulunduğum maçı tekrar incelemesi o kadar. Birkaç global, supreme benim hile olduğuma kanaat getirmiş diye ben suçsuz yere banlandım ve steam desteğe; nolur açın, kuzenim yapmış filan demiyorum, suçsuzum tekrar inceleyin diyorum, hakkımı arıyorum. Hiç aklımın ucundan geçmezdi böyle bir şey yaşayacağım..

• quote:

Alıntıları Göster
    Bu kadar emin konuşmayın, sizin ne düşündüğünüz önemli değil. Ben, gta san andreas'ta oyunun zevkini bozuyor diye "hesoyam" yazmamış adamım. Hayatımda değil cs-go, hiçbir oyunda hile yapmadım, bir kere bile yapsam mı diye de düşünmedim. Umarım benim bu mağduriyetim giderilirde sizin gibi (benim gibi!), olaya bu kadar keskin bakmış insanlar için bir ders olur..

• quote:

Ben maçın ortasında adama hilesin sen dedim hayır vs dedi yeminler küfürler etti , 5-10dk sonra ban yedi :) sonrada beni engelledi sildi
    bunun gibi çok olayla karşılaştım hile olanlar çok boktan oynadıkları için hile açıyorlar 3-5 adam vurarak hava atıyorlar :)

Alıntıları Göster
    Arkadaş her şeyi iyi biliyor sal gitsin takımdaşım
  • quote:

Arkadaş her şeyi iyi biliyor sal gitsin takımdaşım

Alıntıları Göster
    Evet, iyi biliyorum. Sizlerin benim hile olduğumu düşünmenizin bir sakıncası yok ama bunun bu konuyla bir ilgisi yok. Siz benim dediğime inansanız ne olacak inanmasanız ne olacak? Ben haksız yere aldığım ban için uğraşıyorum burada. Konudaki beklentim, steam destek dışında şu mail adresine mesaj at, şu yere bildirebilirsen ilgilenebilirler gibi yardımlar bekliyordum. Steam ticket dışında yapabileceğin başka bir şey yok demek bile bir yardımdır benim için. Çünkü böyle bir durumsa ne yapılacağı hakkında bir fikrim yok ve haklı konumda olduğumu bildiğim için yapılabilecek her şeyi yapmak istiyorum sadece o kadar. Lütfen biraz açık fikirli olun..

• Arkadaşlar şimdi bilgisayarımdaki kendi highlight videolarıma bakarken fark ettim. Bildiğiniz gibi mart 2017'deki güncellemede +cl_show_team_equipment komutu geldi oyuna, takım arkadaşlarının ekimanlarını ve nerede olduklarını görebiliyorsunuz, bende o zamandır kullanıyorum. Birkaç kere duvarın arkasından kendi takım arkadaşlarımı geyiğine takip ettiğim oluyordu crosshair'imle, sizce bununla ilgisi olabilir mi? Belki overwatch'ta beni izleyenler böyle bir komutun olduğunu bilmiyorlardır? Şuan banım için bahane arıyorum resmen, videolarımdan attığım flicklere vs. bakıyorum yok, hile olmadığı bariz çünkü low sens'im olduğundan aşırı smooth haraket ediyor crosshair..
  • quote:

Arkadaşlar şimdi bilgisayarımdaki kendi highlight videolarıma bakarken fark ettim. Bildiğiniz gibi mart 2017'deki güncellemede +cl_show_team_equipment komutu geldi oyuna, takım arkadaşlarının ekimanlarını ve nerede olduklarını görebiliyorsunuz, bende o zamandır kullanıyorum. Birkaç kere duvarın arkasından kendi takım arkadaşlarımı geyiğine takip ettiğim oluyordu crosshair'imle, sizce bununla ilgisi olabilir mi? Belki overwatch'ta beni izleyenler böyle bir komutun olduğunu bilmiyorlardır? Şuan banım için bahane arıyorum resmen, videolarımdan attığım flicklere vs. bakıyorum yok, hile olmadığı bariz çünkü low sens'im olduğundan aşırı smooth haraket ediyor crosshair..
    Ya hocam millete bok atana kadar hile kullanmamayı öğreneceksin. Seni kim ne diye kendi takım arkadaşına bakıyor diye reportlasın?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.