Şimdi Ara

Banggood Rehber ★ Ürün Tavsiyeleri ★ (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.228
Cevap
105
Favori
93.296
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şuan bgdan 3 kargo bekliyorum

1- Air Parcel Register seçmişim. Singapore Post ile geliyor
    04.07 sipariş tarihi
    04.09 kargolanma tarihi
    04.23 edi-received... Singapurdan çıkış son hareket.
    Uçak düştü mü diye düşünmedim değil hani...

2- Turkey Direct Mail
    04.16 sipariş tarihi
    04.20 kargolanma tarihi
    04.28 Customs Clearance Completed

3- Expedited Shipping Service(tnt, dhl,ups) -> EMS(China Post)
    05.07 sipariş tarihi
    05.08 kargolanma tarihi
    05.16 edi received.. Çinden çıkışı
    Bu kargoya hızlı teslimat seçmeme rağmen eb li bir takip numarası yazmışlardı. 1 hafta yazdım bak bu seçtiğim şey değil diye en sonunda sizi HK mahkemesine maille şikayet edeceğim dedim. Dün akşam mail geldi EMS olarak güncelledik farkı 27 Tl yi hesabınıza yatırdık diye.

Her gün düzenli olarak 1 saat bg ile huzur seansımız oluştu. Konuşmaya başlamadan copy paste mesaj atma atacaksan kendi fikri olan birini bağla yazıyorum, kimi aktarıyor başkasına kimi yapmıyorum diyor. Aşağılıyorum dolandırıcı diyorum gaspçı diyorum Aliexpress Gerabest sizden daha iyi hizmet sunuyor diyorum sizi anlıyorum diyorlar.

Alljoyun sitesinde takip yapamıyorum.
    Singapour Postta sorun yok.
    Son kargomun da hareketleri ne kadar güvenilir bilmiyorum.

Sonuç olarak sırf vergileri geri ödediği için alışveriş yaptığım bg bu saatten sonra benim için bitmiştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• altug-_ A kullanıcısına yanıt
    Ben ve birçok kişi turkey direct mail ile olan siparişlerimizi bekliyoruz aynı sende yazdığı gibi aynı tarihten beri bekliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün yurtiçi kargo programında bir gönderi belirdi adıma ait, n11 ve diğer siteleri kontrol ettim onlardan daha gönderilen bir kargom yok gibi duruyor, acaba alljoy benim kargoyu yurtiçine teslim etmiş olabilir mi?

Gönderici kısmında sa**** sa**** ******** şeklinde yazıyor daha önce alljoy dan yurtiçine verilen kargolarla gönderici ne gözüküyor acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eCCo kullanıcısına yanıt
    Hangi tarihte sipariş vermiştiniz ,?

• Oldimeolan.92 O kullanıcısına yanıt
    28 Nisan 16:08 de gümrükten çıktı yazanlarla birlikteydi

• eCCo kullanıcısına yanıt
    Ben ve bir çok arkadaşında aynı tarihte gümrükten çıktı ama daha bir bildirim yok yurtiçi kargo uygulaması var ama bakmıyorum bakalım siz öyle deyince heyecanlandım bende

• Oldimeolan.92 O kullanıcısına yanıt
    Ben dün bir iki şey satın aldım belki onlardan biridir ama hiç biri yurtiçi kargo olmaması lazım bakalım yarın belli olur gelince yazarım hangi kargoymus gerçi ben robot süpürge almadım ufaklık için uzaktan kumandalı araç almıştım:)

• Arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu bir cevap aldım sipariş teslimi için Banggood Rehber ★ Ürün Tavsiyeleri ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldimeolan.92 -- 18 Mayıs 2020; 11:43:32 >
  • vasmus3n kullanıcısına yanıt
    Benim de aynı durumda hiç iletişime geçtiniz mi? Tahmini olarak 1 hazirdanda geleceği görünüyor o tahmin ne kadar doğrudur?
  • Gudik. kullanıcısına yanıt
    Bugün attığım maile şöyle bir cevap aldım ..
    "As I checked, yes, you are correct, 20th may is the expected date of delivery, it is just that the tracker is not updated and be assured, you are expected to get the order in time"
  • arkadaşlar bende banggood dan alışveriş yaptım . Ürünü turkey drict ile vergiler dahil aldım ama shipping metoduna shippin fee yazıyor . yani ben tekrarmı vergi ödeyeceğim bana yanlış gönderimmi yaptılar
  • nazik2626 N kullanıcısına yanıt
    Hayır ödemeyeceksin.
  • vasmus3n kullanıcısına yanıt
    Umarım dedikleri gibi olur beklemekten başka seçeneğimiz yok.
  • arkadaşlar 70 gün oldu reshipment istedim ama süre 90 güne uzadı diyorlar doğrumudur ?

geçen hafta aliexpressten bir ürün almak zorunda kaldım bg da yok diye ürün şu an türkiye gümrüğünde. ama bg den 2 ay önce aldığım üründen ses yok.
  • Mitra kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.
  • nazik2626 N kullanıcısına yanıt
    Rica ederim..
  • gokhan91 kullanıcısına yanıt
    Aliexpress banggood dan daha iyi ve çok çeşite sahip bir site şimdiye kadar hiç bir soun yaşamadım Ali'den aldığım siparişler özelinde.

• gokhan91 kullanıcısına yanıt
    Aliexpressten bg siparişimden 2 hafta sonra yeni bir ürün aldım. Tam tamına Aliexpress’ten normal kargo ile ürün türkiye içi teslimat dahil 11 günde elime ulaştı. Ama BG’den hala ses seda yok. Bg’den kolay kolay alışveriş yapmam artık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bogard

6. kişi olarak beni yazabilirsiniz. Durum tarihine kadar (28 Nisan) aynı.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar, 14 Nisan'da verdiğim sipariş bugün Aras Kargo tarafından teslim edildi. Yani siparişten teslimata 35 gün geçti. Darısı bekleyen herkesin başına.

• Benim kargo da geldi Aras ile, yurtiçi kargo başka birşeymiş. 28 inde gümrükten çıktı yazıyordu.

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.