Şimdi Ara

Banggood Rehber ★ Ürün Tavsiyeleri ★ (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.228
Cevap
105
Favori
93.298
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pvp_headshot

https://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Mi-Yeelight-9W-RGB-E27-LED-Wireless-WIFI-Control-Smart-Light-Lamp-Bulb-AC220V-p-1054192.html?rmmds=cart_middle_products

bunu 10 dolara nasıl alırım anlayamadım :) çek kodu mu girecepim :)

Dün gece ben de 10 dolardan attım sepete ama sabah fiyatı artmış gözüküyor anlamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bbicer55 B kullanıcısına yanıt
    Şu anda indirimde ve fiyatı bende 109$ olarak görünüyor. Ayrıca yanında yedek batarya hediye verileceği söyleniyor ama bataryada stok tükenmiş görünüyor. Gönderirler mi bilemiyorum.
  • metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bahsettiğiniz ürünün Banggood linkini paylaşırsanız ilk mesaja ekleyebilirim.
  • blltlgn kullanıcısına yanıt
    led

benim aldıgım bu tip bir lambaydı.. 2-3 dolara JD kampanyasından almıştım... sonra kullanımı gördükçe banggood dan arilux u buldum.
    o aldıgım ürün bile halen çalışıyor ise; Arilux gayet güzel olacaktır. uzun süredir takipteyim.. fiyatlar eskisine göre iyi...
  • Bu işinize yarar diye düşünüyorum. Şarjlı pil takarsınız pilleri tekrar şarj etme imkanınız olur.

https://www.banggood.com/Leadbike-Aluminum-Alloy-LED-Flashlight-Bicycle-Headlight-Bike-Front-Light-Bicycle-Lamp-p-1047716.html
  • pvp_headshot kullanıcısına yanıt
    Adet sınırı vardır ve tükenmiştir o yüzden alamamışsınız. Şu anda stoklarda yok 17 Eylül'de tekrardan gelecekmiş.
  • metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ilk mesaja ekledim. Bu ürünü uygulamadan alırsanız 9.99 dolar yerine 8.39 dolar. Alacaklar göz önünde bulundursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lizard1

quote:

Orijinalden alıntı: pvp_headshot

https://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Mi-Yeelight-9W-RGB-E27-LED-Wireless-WIFI-Control-Smart-Light-Lamp-Bulb-AC220V-p-1054192.html?rmmds=cart_middle_products

bunu 10 dolara nasıl alırım anlayamadım :) çek kodu mu girecepim :)

Dün gece ben de 10 dolardan attım sepete ama sabah fiyatı artmış gözüküyor anlamadım.

Dün gece bende 2 tane 9.99 dan aldım ama şimdi artmış.

• https://www.banggood.com/Eachine-E56-720P-WIFI-FPV-Selfie-Drone-With-Gravity-Sensor-Mode-Altitude-Hold-RC-Quadcopter-RTF-p-1187787.html

Bu ürünü alıyım diyorum hem çantalı falan fakat sitede 138 TL çıkıyor. Ben dolar olarak almak istiyorum nasıl dolara çeviricez?

Hem bilgisayar başında sıkıldığım zaman oynayacak bir şeyler olur :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furky41 -- 8 Eylül 2017; 18:30:16 >
  • furky41 kullanıcısına yanıt
    Bilgisayardan girdiğinde fiyatın yanında TRY yazan yere tıkla ve Dolar seç. Bu şekilde eskiden dolar olarak çekiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blltlgn -- 8 Eylül 2017; 19:0:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 Dolara alınır mı bu ürün ?

Kullanan var mı acaba ?
  • https://www.banggood.com/tr/BlitzWolf-Ampcore-BW-MC5-2_4A-Micro-USB-Braided-Data-Cable-6ft1_8m-for-Samsung-S7-Redmi-Note-4-p-1148554.html?rmmds=cart_middle_products

birazdan sipariş edicem takipli kargoyla gondermeme gerek var mı sıkıntı cıkar mı ?
    ve ya daha uygunu varsa tavsiye alabilirim
    telefon asus zenfone 2 laser
  • BlitzWolf kaliteli bir markadır bence fiyatı çok uygun. Hızlı ve sorunsuz gelsin istiyorsan takipli kargoyla alabilirsin.
  • İki aydır kullanıyorum, devamlı cantamda tasıdıgım ıcın onceki kablolar ziyan görürken, bunun malzemesi cok iyi

• Sorun kargo firmasıyla ilgilidir. Normalde 3-5 gün içinde takibe düşer senin ki biraz gecikmiş. Bir kaç gün daha takibe düşmezse canlı destekten kodun doğru olup olmadığını kontrol etmelerini iste.
  • Banggood en güvenli sitelerdendir. Sıkıntı çıkarmazlar ürün ulaşmazsa para iadesi veya yeniden gönderim yaparlar.

• xiaomi mi air 12,5 7. nesil olandan ya da
    xiaomi mi air 13,3 olandan alacağım...
    bu nedenle bir kupon olabilir mi gözden kaçırdığım...
    ya da sizin paylaşacağınız
  • Banggood dan ilk alişverişim ayın sekizinde yaptım. Fakat anladığım kadarıyla ürün daha kargolanmamış. Bu normalmi
  • Gecen sene onsiparişle telefon aldım ve kargo suresi iki defa ertelenince (ön sipariş stok durumu) ben de siparişimi iptal etmek istediğimi söyledim. Peki dediler ve iade işleminin 2-15 gün yansıyacagını söylediler. İade.iki gün içinde ykb hesabıma yansıdı.

Fakat aynı donemde burada bir arkadaşın iade işleminde problem oldugunu (Turk bankasından problemdi galiba) okumuştum

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.