Şimdi Ara

Banggood Rehber ★ Ürün Tavsiyeleri ★ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.228
Cevap
105
Favori
93.296
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.banggood.com/Portable-Flexible-Mini-Clip-On-Book-Desk-Light-Bright-White-Reading-Lamp-p-1086034.html

Bu işinize yarar sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar;

Dün birkaç birşey aldım ödeme yaptım herhangi bir mesaj gelmedi mobil uygulamadan yaptım alışverişi... Sonrasında ödeme bekliyor ve iletişime geçtiğimde ödeme yapılmadığını söylüyor . Fakat en paradan para çekilmiş ne yapmam lazım mail De attım ama ?

• Nrk58 kullanıcısına yanıt
    Bankayla iletişime geçmeyi deneyin. Banggood'dan da siparişi iptal etmesini söyleyin. Muhtemelen hata olduğu anlaşılınca para hesabınıza yatacak.

• 800 dolarlık drone almaya çalışıyorum ama sadece paypal ödeme kabul ediyoruz diyor paypal da ülkede yok ne yapılabilir?
  • blltlgn kullanıcısına yanıt
    Banka ile iletişime geçtiğimde sorunsuz iletildiğini söylediler .Dün dekontu mail atıp canlı sohbet ile iletişime geçtim bazen ödemeler 2-3 gün hatta 1 haftayı bulabiliyormuş durumu ekibine ileteceğini söyledi ve bugün ödeme onaylanıp kargoya verilmiş cevabınız için teşekkür ederim

• tolgay007 kullanıcısına yanıt
    Hocam canlı destekle iletişime geçin onlar sizi yönlendirir.

• Nrk58 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam sorununuzun çözülmesine sevindim.

• şöyle bir ürün ararken rasladığım yorum dikkatimi çekti.
    https://www.banggood.com/DC-5V-3_0A-EU-Power-Supply-Micro-USB-Adapter-Charger-For-Raspberry-Pi-3-Model-B-p-1079928.html?rmmds=search

quote:

they are cheating with reviews, I noticed it long time ago already haha. they post only good reviews but never post very bad reviews, this why all products are 4-5 stars on bg.
    July 16,2017
    I've used it for some time (since November 2016) with my Raspberry Pi 3B with constant under voltage. 4.7V when my Pi was running idle. I do not recommend this product. For some reason too, Banggood does not let me write a one-star review

bazı ürünlerin yorumlarına baktım. hiç 5 yıldız dışında bir yorum göremedim. siteye olan güvenim sarsıldı açıkçası. bu konuda yorum yapabilecek birileri varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

800 dolarlık drone almaya çalışıyorum ama sadece paypal ödeme kabul ediyoruz diyor paypal da ülkede yok ne yapılabilir?

Mobil app dan odeme yapmayi deneyin..

• quote:

Orijinalden alıntı: binner

şöyle bir ürün ararken rasladığım yorum dikkatimi çekti.
    https://www.banggood.com/DC-5V-3_0A-EU-Power-Supply-Micro-USB-Adapter-Charger-For-Raspberry-Pi-3-Model-B-p-1079928.html?rmmds=search

quote:

they are cheating with reviews, I noticed it long time ago already haha. they post only good reviews but never post very bad reviews, this why all products are 4-5 stars on bg.
    July 16,2017
    I've used it for some time (since November 2016) with my Raspberry Pi 3B with constant under voltage. 4.7V when my Pi was running idle. I do not recommend this product. For some reason too, Banggood does not let me write a one-star review

bazı ürünlerin yorumlarına baktım. hiç 5 yıldız dışında bir yorum göremedim. siteye olan güvenim sarsıldı açıkçası. bu konuda yorum yapabilecek birileri varmı ?

hepsiburada mantıği güven sarscak bir durum yok aslında, para iadesinde nazlanmıyorlar en azından gearbestten on kat iyi bir firma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delikli Nane -- 3 Eylül 2017; 0:10:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• binner B kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey olduğunu düşünmüyorum. 1 yıldızlı çok yorum görmüştüm.

Zaten bir ürünü almadan önce önerim yorumlarla birlikte farklı sitelerdeki incelemelere de bakmanız.

Ayrıca bu durumu dile getiren yorumu da yayınlamışlar. Öyle bir şey olsa bunu da yayınlamazlardı.

• TaLeeBe T kullanıcısına yanıt
    Hocam incelemelerine bakmanız daha iyi olur. Güzele benziyor fiyatına değer mi acaba onu bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: blltlgn

Hocam incelemelerine bakmanız daha iyi olur. Güzele benziyor fiyatına değer mi acaba onu bilmiyorum.

türkçe bir inceleme bulamadı maalesef.
  • Banggood sanırım Türkiye'ye Power Bank göndermiyor. Hangi ürünü sepete eklemeye çalışsam gonderilemeyeceğini yazıyor. Oysa Blitzwolfun çok iyi ürünleri vardı almak istediğim

• veleciraptor kullanıcısına yanıt
    Hocam pil yasaklı ürünler arasında olduğun için gönderim yapılmıyor.
  • https://www.banggood.com/Original-SJCAM-SJ6-LEGEND-4K-WiFi-Action-Camera-Novatek-NTK96660-2_0-inch-LTPS-p-1087996.html?utmid=1108&rmmds=brandsActivity

arkadaşlar bu ürünü alacağım fakat kullanabileceğim bir kupon var mı acaba yoksa zaten indirimde olduğu için $119 altına inmiyor mu?
  • bbicer55 B kullanıcısına yanıt
    115 dolar görünüyor bende. Muhtemelen mobile özeldir.

• burdan devam edelim...

Arilux marka solar lambalar kaliteli... iki sene önce JD kampanyasından aldığım lamba halen köydeki evde sorun olmadan çalışmakta...
  • sarj kablolarında da bu kabloyu kullanıyorum; gayet dayanıklı ve kaliteli...
    kablo
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.