Şimdi Ara

BANGGOOD BURUN VE KULAK KILI KESME MAKİNESİ 0,01$ YANIYOR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
5
Favori
7.012
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en son aldığım şapka gelmedi 2 aydan fazla oldu.
  • Ben cetvel aldım.
  • Mr.Simit kullanıcısına yanıt
    led aldım birtane istiyodum almayı bayadır iyi oldu umarım orjinaldir.
  • DAha önce başka ürün almıştık, buna izin vermiyor. Ne yapmamız lazım?
  • Hocam belirtmiş olduğum ürünler orijinaldir banggood orijinal diye yazmış ise kesinlikle orijinaldir.
    Örnek olarak: Led lambanın yan sanayi orijinbal olmayan fake ürünlerde var ve banggood bu ürünleride satıyor ama ürünün açıklamalarında bu orijinal değildir orijinalini bu linkten alablirisiniz diye belirtiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Simit -- 19 Ağustos 2015; 15:15:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Simit

Hocam belirtmiş olduğum ürünler orijinaldir banggood orijinal diye yazmış ise kesinlikle orijinaldir.
    Örnek olarak: Led lambanın yan sanayi orijinbal olmayan fake ürünlerde var ve banggood bu ürünleride satıyor ama ürünün açıklamalarında bu orijinal değildir orijinalini bu linkten alablirisiniz diye belirtiyor.

Orjinaldir ozaman fiyat uygun niyeti olan alsın normalde 4-5$ civarıydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekadamm

hangi uygulama bu kargo ne kadar?

Banggood alışveriş sitesi uygulaması çin

• quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

Bende 3.91 gözüküyor.

Anasayfadan flash indirimlere tıklayacaksın.Arayınca bulunmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: version53

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Simit

Hocam belirtmiş olduğum ürünler orijinaldir banggood orijinal diye yazmış ise kesinlikle orijinaldir.

Orjinaldir ozaman fiyat uygun niyeti olan alsın normalde 4-5$ civarıydı

Şuan indirimde hocam, daha öncede ara ara indirime girmişti ozaman tüm reklerinden almıştım. Ürünler kesin orijinal
    (aliexpressten "fake. copycat" te almıştım onunla kıyasladığımda aralarında çok büyük fark var.)

http://www.banggood.com...nk-Tablet-p-950793.html

BANGGOOD BURUN VE KULAK KILI KESME MAKİNESİ 0,01$ YANIYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Simit -- 19 Ağustos 2015; 22:35:35 >

• Tırnak makası almıştım bunu da aldım bakalım.
    Bu arada önceden bir defa alanların tekrar alabilmeleri için farklı paypal hesabı kullanmaları gerekiyor
  • Kayıtlı kargoda her ürün için ayrı ayrı kargo ücreti alıyor. Bunu birleştiremiyor muyuz?

• Mr.Simit kullanıcısına yanıt
    orjinalin sarı ışık vereni çıktı mı hala beyazmı tek yoksa?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • limited for one cellular falan diyor yeni hesap ve yeni telefonla almaya çalıştım sorun nedir?

• Bende aldım bir tane.
    Yalnız mobil uygulama üzerinden verdiğim siparişte adres bilgisi var ama normal sitesine girince sipariş detaylarında sevk adresi görünmüyor.Boş yani.Sorun olur mu ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

limited for one cellular falan diyor yeni hesap ve yeni telefonla almaya çalıştım sorun nedir?

Bu arada önceden bir defa alanların tekrar alabilmeleri için farklı paypal hesabı kullanmaları gerekiyor

• bu nose ear hair sepete atınca 1 taneden fazla alamazsanız diyor. Bu hatayla karşılaşan oldu mu? Daha hiç alım yapmadım.
  • MuscleTower kullanıcısına yanıt
    ORjinal diyenlere inanmamışsınız orjinali teyit edecek bizlere inanabilecek misiniz :)
    Banggood çin in Hepsiburadası gibi bi site... diğerlerinden daha güvenilir diyebiliriz...hesapladım yaklaış 30 tane almışız iş yerinden arkadaşlara hiçbirinde pürüz çıkmadı...bilmem bu ifadem ne derece işinize yarar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

quote:

limited for one cellular falan diyor yeni hesap ve yeni telefonla almaya çalıştım sorun nedir?

eskiden aynı paypal ile alınabiliyordu değiştirdiler mi ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

quote:

eskiden aynı paypal ile alınabiliyordu değiştirdiler mi ?

Valla denemediğim için yanlış bilgilendirmeyeyim.

• Teşekkürler :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.