Şimdi Ara

Bang Olufsen H3 alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bang Olufsen H3 bu aralar fiyatı çok düştü alınır mı sizce ya da başka önerileriniz var mı

• Selamlar,

Ben aldım. Malzeme kalitesi güzel, tek beni korkutan yanı kablosu oldu. Ona da iyi bakarsanız sorun olmayacaktır.

Flat yapılı bir kulaklık. EQ da abartı bir karakteristiği yok ki bence olması gerekende bu. Baslar çok kontrollü, eğer bass a onem veriyorsanız sizi biraz hayal kırıklığına uğratabilir. Gerektiği zaman yumuşak low midleri "dıp dıp" diye hafiften vururken hissediyorsunuz.

Yol boyunca high mid e kadar inanilmaz net ve temiz bir ses karşılıyor sizi. Tizlerde olması gerektiği gibi duz.

Kulaklık anlatmak zordur. 700 TL verilecek bir kulaklik degil lakin Bimeks de 179 TL ye satılıyor. O fiyata da alınabilir derim ben.

Net, parlak ve sıcak. Tek cumleyle ozet bu olur sanirim :) Burn in olayına inanmam lakin kulakligi bir sure asinsirdiktan sonra tonlarin daha da oturacagina inaniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkin Kayalar -- 15 Kasım 2016; 11:22:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 179 harbiden ucuz fakat ben bimeksten 210 tl ye jbl reflectmini alıcaktım , sistem arızalı filan satmıyorlar yani yaklaşık 1 hafta denedim olmadı soru sordum bir hafta geçti cevaplayan olmadı , yani alabiliyorsan al ama satmıyorlar sanırım bende 50tl daha ekleyip n11den aldım isteyen olursa bir mini inceleme yazısı yazabilrim
  • Benim anlamadığım konu 140 dolarlık bir kulaklığı Türkiyede nasıl 170₺ oluyor. Ayrıca bazı Media Markt gibi sitelerde 700₺ iken hepsiburada gibi sitelerde 170₺ sizce bu arada ki fiyat farkı neyden kaynaklanıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PresidentBanana -- 20 Kasım 2016; 11:58:1 >
  • PresidentBanana P kullanıcısına yanıt
    Link var mı yoksa indirim mi bitti?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.