Şimdi Ara

Bana öyle bir şampiyon önerin ki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yetenek gerektirmesin, tek başına oyun taşıyabilsin, earlysi de güçlü olsun latesi de, banlanan karakterlerden olmasın, gold birini elmasa kadar otp ile çıkarsın ve adc olmasın

• master yi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunsnfuckers

master yi
    cık yemiyor o
  • Renekton, xin biraz daha yetenek isteyen kayn.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesinlikle urgot . dene ve gör
  • talon

adamın yanına git r bas q bas gg
  • quote:

Orijinalden alıntı: senbenlekal

kesinlikle urgot . dene ve gör
    evet mantıklı geldi aldım bakayım yıldızımız barışacak mı
  • Tryndamere. Çilingir olanı bile var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aatrox öneririm ama earlyi aşırı güçlü değil, çok güçlü bir earlyi yok ama w ile rahat edersiniz, oyun başında kasılırsanız mid gamede terör estirebilirsiniz, ölümcül tempo çok iyi gidiyor bence. Latesi de fena sayılmaz bence, sağlam can çalıyor. Bir de elmasa kadar götürme konusunda garanti veremem çünkü o seviyelerde değilim. Kriterlerin çoğunu karşılıyor diye önerdim

• Rumble NET

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Garen.
  • Mordekaiser

• Sen oynama

• Camille oyunun suan en bozuk carlarindan biri banlayan olur ama zed khazix kadar banlanmaz cok mobil yari tank ve yuksek gercek hasar vuran bir hero kisacasi hersey var heroda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aradığın çar vladimir. sionda yetenek gerektirmiyot ama tek zor taşır

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Camille oyunun suan en bozuk carlarindan biri banlayan olur ama zed khazix kadar banlanmaz cok mobil yari tank ve yuksek gercek hasar vuran bir hero kisacasi hersey var heroda.
    Camillenin güçsüz bir şampiyon olduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realexile

Camillenin güçsüz bir şampiyon olduğunu düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Gucsuzmu komik cocuk solo top win rate pick rate en yuksek champ camille,camil jungle da bile is yapiyorken gucsuz ne demek ? beceremeyip feedlediginiz tum herolara gucsuz diyin aynen, sana gore yasuo soloda guclu dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 2 Mayıs 2018; 23:12:22 >

• Ceks

Ceks

Cekssss!!

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Gucsuzmu komik cocuk solo top win rate pick rate en yuksek champ camille,camil jungle da bile is yapiyorken gucsuz ne demek ? beceremeyip feedlediginiz tum herolara gucsuz diyin aynen, sana gore yasuo soloda guclu dimi

Alıntıları Göster
    Bak herhangi bir yanlis anlasilma olmasin diye guzelce fikrimi belirttim neden saldırı moduna geçiyorsun ??? Hayatimda normal oyunlar haric yasuo picklemedim bu 1.

2.olarak 6 yildir bu oyunu oynuyorum top lane mainim elmas elodayim. Gp kled gnar sion ornn gibi sampiyonlar oynuyorum. Metayi falanda takip ederim genelde. Camille trade girdigi zaman hasari iyi devam ettiremiyor ve gec oyunda cok useless kaliyor bence. Tabiki bu benim fikrim. Winrate orani yuksek olduğuna göre var demekki bir yanlis bildiğim ? Ama "hahahah gucsuzmu yasuo main veled" şeklinde bir üslupla yazmana anlam veremedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Elmasa sol üsteki soru işaretine bile basarak çıkarsın
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.